صفحه 1135 از 1355 نخستنخست ... 1356351035108511251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511851235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,341 تا 11,350 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

سلام به همه
    سوالم در مورد مدیکال هست. من و همسرم همه ی مدارکمون آماده است. (من اسپانسر هستم و شوهرم ایرانه) الان باید مدیکال انجام بده؟ یا باید مدارک رو بفرستم بعدش نامه ایی برای مدیکال میاد؟
    اصلا مدیکال نیاز هست؟ ممنونم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    سلام به همه
    سوالم در مورد مدیکال هست. من و همسرم همه ی مدارکمون آماده است. (من اسپانسر هستم و شوهرم ایرانه) الان باید مدیکال انجام بده؟ یا باید مدارک رو بفرستم بعدش نامه ایی برای مدیکال میاد؟
    اصلا مدیکال نیاز هست؟ ممنونم از راهنماییتون

سلام دوست عزيز مداركتون رو بفرستين براي مديكال بهتون اطلاع ميدنن

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

سلام دوباره دوستان.
    ممنون از کمکتون. من بازم سوال دارم. توی چک لیست نوشته police certificate و فرم Schedule A رو الان نفرستید. وقتی بهتون خبر دادیم بفرستید! من تصمیم دارم برای اینکه شاید باعث بشه با سرعت بیشتری پرونده بررسی بشه همه رو الان بفرستم و فقط منتظر نامه ی مدیکال باشیم. به نظرتون کار درستیه که همون اول police certificate و فرم schedule A رو بفرستم؟ یا به حرفشون گوش بدم و نگه دارم تا خبر بدن؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    سلام دوباره دوستان.
    ممنون از کمکتون. من بازم سوال دارم. توی چک لیست نوشته police certificate و فرم Schedule A رو الان نفرستید. وقتی بهتون خبر دادیم بفرستید! من تصمیم دارم برای اینکه شاید باعث بشه با سرعت بیشتری پرونده بررسی بشه همه رو الان بفرستم و فقط منتظر نامه ی مدیکال باشیم. به نظرتون کار درستیه که همون اول police certificate و فرم schedule A رو بفرستم؟ یا به حرفشون گوش بدم و نگه دارم تا خبر بدن؟
    ممنونم
    سلام مینو جان. اگه گفتن الان نفرستید گوش بدید. زمانی که ما اقدام کردیم باید همراه پرونده ارسال میشد و ما هم فرستادیم اما در نهایت اکسپایر شد به خاطر طولانی شدن پرونده و گفتن مجددا ارسال کنید و مجبور شدیم دوباره بفرستیم.
    . FSW2014, NOC (5125) .Docs received by CIC : 07/18/2014
    PER: 11/14/2014
    AOR: 12/5/2014,
    02/17/2015:Medical Request
    Pass Request:06/12/2015

Junior Member

I suggest you send it and you send PC again if they ask again. Getting PC for someone who is in Iran is not a bi deal it worths even if it will speed up your process by 10% chance..

Junior Member

If there is anyone waiting for spouse sponsorship since 2016 can you please join the Ankara thread in canadavisa.com and enter your name in the Excel file there?

Junior Member

با سلام
    دوستان در مورد پرونده اسپانسرشیپه همسرم پرسشه من در رابطه با Schedule A هست که چون در زمانه ارساله مدارکه اولیه در check list گفته شده نیازی به ارسالش نیست و بعدا درخواست میشه اون رو ارسال نکردم و حالا یه مسئله گیج کننده بوجود اومده. من برای اسپانسری ایشون اواخره فروردین ماه از تورونتو اقدام کردم و چند روز پیش مدیکالش رو انجام داده و در اکانت هم is passed زده ولی در قسمت Review of additional documents این پیام ذکر شده که We need additional documents to process your application. Check your messages below for details. در ایمیلی هم که CIC برای تایید sponsorship eligibility برام فرستاده و شرایط من رو برای اسپانسری تایید کرده این پیام هم ذکر شده که ما فرمه IMM5669 که همون Schedule A هست رو هم از شما می خواهیم تا بعد از دریافت به ویزا آفیس ارسال کنیم و درخواست دریافت این فرم رو در ایمیلی جدا ظرفه مدت ۵ روزه کاری براتون میفرستیم و سی روزم وقت دارید که submit کنید ولی با گذشت دو هفته نه ایمیلی اومده و نه پیامی در اکانته CIC. در ضمن junk folder رو هم چک کردم. آیا کسی تجربه چنین موردی رو داره. من به CIC در این مورد ایمیل زدم و جوابی هم نگرفتم. امکانه upload هم در اکانت نیست چون مدرکی نخواستن که دکمه upload هم داشته باشه.
    ممنون میشم پیشنهاد یا نظری قید کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apadana33 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان در مورد پرونده اسپانسرشیپه همسرم پرسشه من در رابطه با Schedule A هست که چون در زمانه ارساله مدارکه اولیه در check list گفته شده نیازی به ارسالش نیست و بعدا درخواست میشه اون رو ارسال نکردم و حالا یه مسئله گیج کننده بوجود اومده. من برای اسپانسری ایشون اواخره فروردین ماه از تورونتو اقدام کردم و چند روز پیش مدیکالش رو انجام داده و در اکانت هم is passed زده ولی در قسمت Review of additional documents این پیام ذکر شده که We need additional documents to process your application. Check your messages below for details. در ایمیلی هم که CIC برای تایید sponsorship eligibility برام فرستاده و شرایط من رو برای اسپانسری تایید کرده این پیام هم ذکر شده که ما فرمه IMM5669 که همون Schedule A هست رو هم از شما می خواهیم تا بعد از دریافت به ویزا آفیس ارسال کنیم و درخواست دریافت این فرم رو در ایمیلی جدا ظرفه مدت ۵ روزه کاری براتون میفرستیم و سی روزم وقت دارید که submit کنید ولی با گذشت دو هفته نه ایمیلی اومده و نه پیامی در اکانته CIC. در ضمن junk folder رو هم چک کردم. آیا کسی تجربه چنین موردی رو داره. من به CIC در این مورد ایمیل زدم و جوابی هم نگرفتم. امکانه upload هم در اکانت نیست چون مدرکی نخواستن که دکمه upload هم داشته باشه.
    ممنون میشم پیشنهاد یا نظری قید کنید.

سلام
    دقیقا منم شرایطم همینه و نمیدونم چی کار باید بکنم چون هنوز درخواسته فرم رو نکردن علی رقم اینکه گفتن قبل ۳۰ روز باید درخواست کنن و من هم باید ارسال کنم من البته جهت اطمینان فرستم بعد از 1 ماه

Junior Member

من دیروز به CIC هم زنگ زدم شرایط رو گفتم یه ایمیل فرستادن که به قسمته technical این مشکل رو گزارش بدبن و فرم رو هم ضمیمه کنید و تا حالا که جوابی نگرفتم. من از طریقه این لینک که ایجنت اداره مهاجرت فرستاد مشکل رو report کردم:
    In order to assist you, please fill out the IRCC Web form available on our website and choose Technical difficulties located in the drop down menu under the heading Enquiry. Please also add the following information:
    http://www.cic.gc.ca/english/contacts/web-form.asp

میشه بفرمایید فرم رو چجوری ارسال کردین؟ یعنی به CIC پستش کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apadana33 نمایش پست ها
    من دیروز به CIC هم زنگ زدم شرایط رو گفتم یه ایمیل فرستادن که به قسمته technical این مشکل رو گزارش بدبن و فرم رو هم ضمیمه کنید و تا حالا که جوابی نگرفتم. من از طریقه این لینک که ایجنت اداره مهاجرت فرستاد مشکل رو report کردم:
    In order to assist you, please fill out the IRCC Web form available on our website and choose Technical difficulties located in the drop down menu under the heading Enquiry. Please also add the following information:
    http://www.cic.gc.ca/english/contacts/web-form.asp

میشه بفرمایید فرم رو چجوری ارسال کردین؟ یعنی به CIC پستش کردین؟

با پست
    همون ادرسی که مدارک اولیه رو فرستادم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)