صفحه 1136 از 1355 نخستنخست ... 1366361036108611261127112811291130113111321133113411351136113711381139114011411142114311441145114611861236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,351 تا 11,360 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

منم فردا زنگ میرنم حتما
    باید در جریان باشن که مشکلی هست و رفع اش کنن

Junior Member

من الان رفتم و دوباره چک کردم اککنتام را
    مسله اینکه چند روزه پیش واسم درخواست فرستادن که اسکاجول A رو بفرست اما ایمیلش به من ارسال نشده که هیچ لینک هم فعال نشده که بتونم اپلوادش کنم
    من الان technical issue رو ارسال کردم
    واسه کسی دیگه هم اتفاق افتاده مثل شرایطه من؟

Junior Member

اپلیکنته شمام مرحله مدیکال رو رد کردن؟ لطفا اگه تماس گرفتین نتیجرو به من هم اطلاع بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apadana33 نمایش پست ها
    اپلیکنته شمام مرحله مدیکال رو رد کردن؟ لطفا اگه تماس گرفتین نتیجرو به من هم اطلاع بدین.

بله
    ما ۱۴ آپریل مدیکال رو فرستادیم
    تو اکانتمون زده که مدیکال پس هستید حالا بک گروند چک رو بفرستید
    اما لینکی نداده که اپلوادش کنیم
    منم پست کردم
    زنگ هم که زدم از بس خطا شلوغه میگه برو [آنلاین چک کن و قطع میکنه شما به چه شماره زنگ زدید؟

Junior Member

In Canada

Contact the CIC Call Centre at 1-888-242-2100 Monday to Friday, 8 a.m. to 4 p.m.
    Thursdays and Fridays are the least busy days for the Call Centre. Follow these steps to navigate the long automated menu of choices efficiently:

• Press 1 for French as prompted or stay on the line for English
    • There are 7 options to choose from
    • After listening to the 7 options press 0 and your call should be directed to an agent
    • Note: the system will not give you the choice of speaking to an agent, you must press 0

فک کنم اسپانسری گزینه ۲ بود. یه ۴۵ دقیقه ای هم معطلی داشت تا ایجنت جواب داد. بعدم که لینکو فرستاد که از اینجا ریپورت کن ولی هنوز جوابی نگرفتم.

دوستان سلام
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد پروسه اسپانسر شدن فرزند كوچيك زير سه سال چقدر طول ميكشه اگر پدر و مادر ايران باشن و پي آر و سه سال خارج خاك كانادا؟ آيا راحت ويزاي توريستي ميدن به بچه ؟ چون ميگن بچه بايد ويزاي توريستي بگيره و داخل خاك كانادا اسپانسر شد
    اگر به همين صورته چقدر پروسه گرفتن ويزاي توريستي طول ميكشه؟

سلام دوستان، من و همسرم از سال 2011 با هم دوست بودیم ایشون تو دوره دوستی برای مهاجرت اقدام کردن و سال 2015 به کانادا رفتن و پی ارشون رو گرفتن ولی فقط حدود دو ماه اونجا موندن و بعدش برگشتن ایران و ما 2016 عقد کردیم و ایشون قرار سپتامبر دوباره برن کانادا این دفعه احتمالا 6 ماه میمونن و مدارک منو میبرن، می خواستم بپرسم اینکه همسر من اونجا شغلی نداره و سابقه اقامتشون هم کمه مشکلی پیش نمیاره؟ تو چک لیست دیدم که باید source of support مشخص شه، برای این چه مدرکی میشه ارائه داد؟ و برای اینکه اثبات شه اینجا هم به حساب من پول واریز می کردن باید پرینت حساب من رو یگیریم یا ایشون رو؟ و این پرینت باید چند ماهه باشه؟ سوال دیگم اینکه مثلا تو زمستون من چنتا چک با رقم بالا براشون پاس کردم و به حسابشون ریختم ممکنه حساب رو چک کنن و این براشون باعث سو تفاهم شه که من به ایشون بابت اینکار پول دادم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apadana33 نمایش پست ها
    In Canada

Contact the CIC Call Centre at 1-888-242-2100 Monday to Friday, 8 a.m. to 4 p.m.
    Thursdays and Fridays are the least busy days for the Call Centre. Follow these steps to navigate the long automated menu of choices efficiently:

• Press 1 for French as prompted or stay on the line for English
    • There are 7 options to choose from
    • After listening to the 7 options press 0 and your call should be directed to an agent
    • Note: the system will not give you the choice of speaking to an agent, you must press 0

فک کنم اسپانسری گزینه ۲ بود. یه ۴۵ دقیقه ای هم معطلی داشت تا ایجنت جواب داد. بعدم که لینکو فرستاد که از اینجا ریپورت کن ولی هنوز جوابی نگرفتم.

تماس گرفتم گفتن مشکله رایجی هاست ظاهرا
    خلاصه واسم ایمیل فرستاد و گفت اپلود کنم یا فاکس یا پوسته معمولی

Junior Member

سلام به همگی‌ من فارغ التحصیل از دانشگاه UBC هستم و در کانادا کار می‌کنم، ۴ سال هست که تو BC زندگی‌ می‌کنم ولی‌ PR نیستم. می‌خواستم که برای برادرم که ۳۰ سالش و مجرد هست اقدام کنم و اون رو به کانادا بیارم. می‌تونید منو کمک کنید که چه راهی‌ بهتر هست واسه این پروسه؟ تحصیلی‌ یا sponsership؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid12 نمایش پست ها
    سلام به همگی‌ من فارغ التحصیل از دانشگاه UBC هستم و در کانادا کار می‌کنم، ۴ سال هست که تو BC زندگی‌ می‌کنم ولی‌ PR نیستم. می‌خواستم که برای برادرم که ۳۰ سالش و مجرد هست اقدام کنم و اون رو به کانادا بیارم. می‌تونید منو کمک کنید که چه راهی‌ بهتر هست واسه این پروسه؟ تحصیلی‌ یا sponsership؟
    فکر کنم شرط اسپانسر شدن داشتن pr یا citizen ship هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)