صفحه 1146 از 1355 نخستنخست ... 1466461046109611361137113811391140114111421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611961246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,451 تا 11,460 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahabibi نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که از اول ماه آگوست تا الان پاس ریکوست شده باشه؟
    من ۱۶ آگوست مدارکم رفت آنکارا،می خوام بدونم تقریبا چقدر طول میکشه پاس ریکوست بشم؟
    اضافه کنم که همسرم کبک هستش و از آنجا اقدام کردن و همه مراحل من انجام شده و فقط ویزام مونده؟
    آیا کسی شرایط بنده را در این اواخر داشته؟
    سلام
    پرونده ما بعد از اینکه 1 ماه رفت آنکارا پاس ریکویست شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehranaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید، البته قبلش شرایطمو توضیح میدم
    همسرم حدود شش ساله کانادا دانشجو هستن و الان سال آخر دکترا، حدود ۶ ماه پیش هم اومدن ایران و عقد کردیم، از اونجایی که برای اقامت دایم چون هنوز دانشجو هستن و خود پروسه اقامت ممکنه زمانبر باشه میخواستیم از طریق دیگه ایی اقدام کنیم که من بتونم سریعتر برم، من برای ویزای توریستی اقدام کردم و دو هفته پیش رفتم استانبول برای بایومتریک و مدارکمون هم کامل بود ولی آفیسر بخاطر مساله تای و عدم اطمینان از برگشت من بااینکه گواهی اشتغالمو ترجمه کرده بودم درخواستمو ریجکت کرد،
    الان بهتره چه کاری انجام بدیم؟ از طریق ویزای توریستی اقدام کنم و مدارکمو کاملتر کنم؟ یا کاری یا پیشنهاد دیگه ایی دارین..
    you may apply for an open work permit.

Junior Member

https://www.change.org/p/ircc-improv...share_petitionHow many are waiting for spouse PR for more than 8 months? Please sign this petition

Junior Member

سلام دوستان. من امروز بعد یک ماه و نیم فایل نامبر همسرمو از اداره مهاجرت دریافت کردم. تو ایمیلشون خواستن که یک اکانت آنلاین بسازیم و وصلش کنیم به اپلیکیشنمون.میخواستم بدونم آیا کسی میتونه راهنمایی کنه مراحل کار چی هست و چه اطلاعاتی میخوان؟ یا مثلا اگه کسی پی دی افی از مراحل بصورت گام به گام داشته باشه ممنون میشم بذاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orazzagh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز بعد یک ماه و نیم فایل نامبر همسرمو از اداره مهاجرت دریافت کردم. تو ایمیلشون خواستن که یک اکانت آنلاین بسازیم و وصلش کنیم به اپلیکیشنمون.میخواستم بدونم آیا کسی میتونه راهنمایی کنه مراحل کار چی هست و چه اطلاعاتی میخوان؟ یا مثلا اگه کسی پی دی افی از مراحل بصورت گام به گام داشته باشه ممنون میشم بذاره
    http://www.cic.gc.ca/english/e-services/account.asp

• Register for a GCKey user ID and password if you don't have one.

Junior Member

Post پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

سلام دوست عزیز ممکنه بفرماید شما در مدارکتون به جز مدارک خواسته شده در چک لیست چیز دیگه ای هم اضافه کردید ؟ یا فقط اونها بود ؟؟ و یع سوال دیگه اینکه شما ایا چت ها رو ترجمه کردید یا فقط پرینت گذاشتید ... من الان یه ماه و یه هفته میشه که ارسال کردم ولی تا کنون حتی پاسخی مبنی بر اینکه مدارک رسید و کاکل بود یا ناقص بود هیچی نگرفتم و بسیار نگرانم میگم شاید جایی مدارک ناقصه که خبری نیست ...ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن هم

سلام دوست محترم من کامنت شما رو خوندم دقیقا من هم در همین مرحله هستم و همین پیغام رو برام نشون می ده
    We were not able to identify you using the information you provided. میشه بفرماید مشکلتون حل شد و یا خیر؟ و. الان این مرحله رو رد کردید ؟ تقریبا یک ماه ویک هفته میشه که من ارسال کردم مدارک رو ولی هیچ پیامی از جانب اونها برام نیامده ؟؟ سپاس

Junior Member

سلام دوست محترم ممکنه شماره تماسی که از طریق اون پیگیری می کردید رو بزارید اینجا .. این شماره ای که تو سایت اعللام کردن از ایران نمیشه تماس گرفت ... ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniakh نمایش پست ها
    http://www.cic.gc.ca/english/e-services/account.asp

• Register for a GCKey user ID and password if you don't have one.
    سلام یعنی بعد از اینکه مدارک رو ارسال کردید یک و ماه و نیم طول کشید تا جواب بدن ؟؟ و اینکه شما چت ها ترجمه کرده بودید و یا خیر ؟؟ و ایا در این مدت هم پیگیری تلفنی داشتید >>

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت کمکتون. میگه: We were not able to identify you using the information you provided. هم با شماره ی کارت PR هم با شماره ی رسید پرداخت Application fee چک کردم. الان دیگه واقعا نگران شدم! اگر خودم برم میسیساگا میشه با کسی صحبت کرد؟

سلام دوست محترم من کامنت شما رو خوندم دقیقا من هم در همین مرحله هستم و همین پیغام رو برام نشون می دهWe were not able to identify you using the information you provided. میشه بفرماید مشکلتون حل شد و یا خیر؟ و. الان این مرحله رو رد کردید ؟ تقریبا یک ماه ویک هفته میشه که من ارسال کردم مدارک رو ولی هیچ پیامی از جانب اونها برام نیامده ؟؟ سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)