صفحه 1148 از 1355 نخستنخست ... 1486481048109811381139114011411142114311441145114611471148114911501151115211531154115511561157115811981248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,471 تا 11,480 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام خدمت همه . میشه بدونم در مورد اسپانسر شیپبی والدین کجا باید سوال کنم ؟ اینجا یا صفحه مخصوصی وجود داره ؟
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniakh نمایش پست ها
    تو کانادا شرایط اسپانسر بررسی میشه که الیجبل هست کسی رو اسپانسر کنه یا نه، مراحل بعدی برای ما که از ایران اقدام کردیم در دفتر انکارا بررسی شده. احتمالا برای دانمارک دفتر لندن انجام میده. ایمیلی مبنی بر اپروال بودن صادر نمیشه، بعد از مرحله پاس رکوئست ایمیل میاد که شما آپدیتی دارید در اکانت آنلاین خود، در اکانت انلاین خود مشاهده میکنید بعد از صادر شدن ویزای پی ار.
    یعنی الان ما درچه وضعیتی هستیم ؟ ازدواچ ما تایید شده و background history من بررسی شده ؟ معمولا دراین مرحله چه قدر طول میکشه ؟یبخشین شما مطمینین اسپانسر شیپی تایید شده من دیدم دوستان نوشتن ابتدا ایمیل اپرو امده بغد فایل فزستادن انکارا مرسی

Junior Member

سلام دوستان کسی اینجا شماره تماسی از اداره مهاجرت داره ؟ که از ایران بشه پیگیری کرد .. اون شماره که داخل سایت نمیشه از ایران زنگ زد ..من میخوام از بابت پرونده پیگیری کنم ولی هیچ راه تماسی باهاشون ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط samamoe نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اینجا شماره تماسی از اداره مهاجرت داره ؟ که از ایران بشه پیگیری کرد .. اون شماره که داخل سایت نمیشه از ایران زنگ زد ..من میخوام از بابت پرونده پیگیری کنم ولی هیچ راه تماسی باهاشون ندارم
    سلام با شماره 6139444000تماس بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط faridaaa123 نمایش پست ها
    یعنی الان ما درچه وضعیتی هستیم ؟ ازدواچ ما تایید شده و background history من بررسی شده ؟ معمولا دراین مرحله چه قدر طول میکشه ؟یبخشین شما مطمینین اسپانسر شیپی تایید شده من دیدم دوستان نوشتن ابتدا ایمیل اپرو امده بغد فایل فزستادن انکارا مرسی
    سلام شما با مشخصات اسپانسر وارد اکانت ecaseبشید و اگر دسیژن مید شده باشه یعنی اپرووال شده چون برای من هم ایمیل نیومد و رفت آنکارا

Junior Member

[QUOTE=tandis_mahan;2478937]سلام با شماره 6139444000تماس بگیرید[/قو
    سلام ممنونم ازتون ... به نظرتون ما مدارک رو تقریبا دیگه دو ماه شده ارسل کردیم ولی هیچی ایمیلی بهمون نزدن من الان زنگ بزنم تلفنی ... پیگیری کنم ؟ بد نمیشه ؟ دلم شور می زنه که یه وقت مشکلی نشه یا برردون کنن

Junior Member

[QUOTE=samamoe;2479047]
    نقل قول نوشته اصلی توسط tandis_mahan نمایش پست ها
    سلام با شماره 6139444000تماس بگیرید[/قو
    سلام ممنونم ازتون ... به نظرتون ما مدارک رو تقریبا دیگه دو ماه شده ارسل کردیم ولی هیچی ایمیلی بهمون نزدن من الان زنگ بزنم تلفنی ... پیگیری کنم ؟ بد نمیشه ؟ دلم شور می زنه که یه وقت مشکلی نشه یا برردون کنن
    مدارکتون رو جولای فرستادین یا اگوست؟ اگر جولای فرستادین و تا الان هیچ ای میلی یا نامه ای دریافت نکردین بهشون حتما زنگ بزنید و بپرسین که مدارکتون در چه مرحله ای هیست. اگر اگوست فرستادین بستگی به تاریخی که اونا دریافت کردن مدارک رو باید صبر کنید. الان دارن مدارکی که تا 10 اگوست دریافت کردن رو انچام می دن و ای میل می زنن به کسانی که مدارکشون کامل بوده.

Junior Member

سلام مدارك من برگشت خورد من ادرس كانتك رو اعلام كردم كه به همسرم بره و خالا يه فرم زردرنگ فرستادن كه هايلايت كرده يه قسمتي مه فرم ٥٤٠٦رو بايد مُي فرستادي ولي دوتا برگه ديگه هم فرستاده كه من منظورتون رو متوجه نميشم چي ميگه اونجا .. الان به نظرتون من مُي تونم فرم رو اينجا امضا كنم و با إيميل بفرستم به همسرم كه ايشون با مدارك محدد پست كنه يا بابد از دوباره اين يه برگ رو بدم dhl ببره .. دوستان اينجا كسي هست كه بتونه شماره بزاره من بهش زنگ بزنم بپرسم .. مُي ترسم بفرستم دوباره بره باز برگشت بخوره .. ممنون نيشم كسي بتونه راهنمايي كنه

Junior Member

دوستان كسي روًمي شناسن كه من مدارك رو بتونم باهاشون چك كنم قبل از ارسال مجدد وكيل خيلي گرون ميگيره من ٩٠ كار رو انجام دادم ميخوام كه خيالم راخت باشه هزينه اب هم بازم باشه من پرداخت ميكنم .. مرسي

Junior Member

[QUOTE=n122;2479312]
    نقل قول نوشته اصلی توسط samamoe نمایش پست ها
    مدارکتون رو جولای فرستادین یا اگوست؟ اگر جولای فرستادین و تا الان هیچ ای میلی یا نامه ای دریافت نکردین بهشون حتما زنگ بزنید و بپرسین که مدارکتون در چه مرحله ای هیست. اگر اگوست فرستادین بستگی به تاریخی که اونا دریافت کردن مدارک رو باید صبر کنید. الان دارن مدارکی که تا 10 اگوست دریافت کردن رو انچام می دن و ای میل می زنن به کسانی که مدارکشون کامل بوده.
    .
    سلام مدارك من برگشت خورد من ادرس كانتك رو اعلام كردم كه به همسرم بره و خالا يه فرم زردرنگ فرستادن كه هايلايت كرده يه قسمتي مه فرم ٥٤٠٦رو بايد مُي فرستادي ولي دوتا برگه ديگه هم فرستاده كه من منظورتون رو متوجه نميشم چي ميگه اونجا .. الان به نظرتون من مُي تونم فرم رو اينجا امضا كنم و با إيميل بفرستم به همسرم كه ايشون با مدارك محدد پست كنه يا بابد از دوباره اين يه برگ رو بدم dhl ببره .. دوستان اينجا كسي هست كه بتونه شماره بزاره من بهش زنگ بزنم بپرسم .. مُي ترسم بفرستم دوباره بره باز برگشت بخوره .. ممنون نيشم كسي بتونه راهنمايي كنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)