صفحه 115 از 1355 نخستنخست ... 15651051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241251652156151115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    سلام پوریا ،مرسی برای پیامت،من که قربانی لجبازی وکیلمون شدم وگرنه شاید تا حالا کارم درست شده بود، خدا میدونه شاید هم درست نمیشد، منهم امیدوارم که بزودی خبرهای خوب از راه برسه
    سلام هستی جان.
    خدا نکنه قربانی بشید. میدونم خیلی وقته منتظری. امیدوارم جزو اولین
    PPR های این فروم باشی.کاملا حق میدم بهت با توجه به تایم لاینت.

سلام بچه ها ( پوریا جان long time no see )
    من الان داشتم وضعیت دوستان اسکیلد ورکر رو چک می کردم متوجه شدم تو جواب کیپس یک نفر که امتیازش هم بالا هست و بهتر بگم eligible هستش این جمله اومده که خیلی خوشحال شدم
    No room in 2012 target to issue visas this year
    خودتونم میتونید ببینید پست شماره 1493# هستش اینم لینکش:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%A7/page150

Member samoel_666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of wales, MA Animation

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    من الان داشتم وضعیت دوستان اسکیلد ورکر رو چک می کردم متوجه شدم تو جواب کیپس یک نفر که امتیازش هم بالا هست و بهتر بگم eligible هستش این جمله اومده که خیلی خوشحال شدم
    بفرمایین اینم صحت صحبت های ساموئل )
    این همه من اینجا 3 هفته است دارم تلاش میکنم همین موضوع را به دوستان بگم و هی میگم خبر های خوش میاد . خوب خوشبختانه شاهد از غیب رسید .
    من هی میگم این دوستان ما در انکارا سهمیه ویزا ندارند دیگه امسال . خوب حالا با خیال راحت برین دنبال کارهای رفتنتون دوستان. برین آماده حموم پاسریکوئیستی بشین .به زودی کارت پروازتون را میگیرین . هواستون باشه که از طیاره جا نمونین
    مانند یک عقاب باشید،وقتی باران میبارد همه پرندگان به سوی پناهگاه پرواز می کنند بجز عقاب که برای دور شدن از باران در بالای ابرها به پرواز در می آید .مشکلات برای همه وجود دارند اما طرز بر خورد با آن است که باعث تفاوت می گردد .بلند پرواز باشید...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_84 نمایش پست ها

سلام. آقا ما کم سعادتیم.ایشالله شماها هم خوش باشید.نه ایشالله تا ژانویه یه
    خبرایی میشه.حالا من هفته پیش یه GCMS دیگه سفارش دادم.امیدوارم قبل از
    اون PPR داشته باشیم.
    برادر جان دیگه به اون نمیرسه که جواب این را بگیری . رفتی ایشالله . از جواب من مشخص بود که کلی پرونده فاینال دارن که فقط منتظر سهمیه هستند . از تلفنی که به هستی شد . نامه ای که به سپیده دادند و بقیه مشخص است که میخوان نشون بدن ما داریم کار میکنیم رو پرونده ها شما خیالتون راحت باشه !)
    مانند یک عقاب باشید،وقتی باران میبارد همه پرندگان به سوی پناهگاه پرواز می کنند بجز عقاب که برای دور شدن از باران در بالای ابرها به پرواز در می آید .مشکلات برای همه وجود دارند اما طرز بر خورد با آن است که باعث تفاوت می گردد .بلند پرواز باشید...

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

ساموئل جان پس چرا شما که چند روز پیش که جواب کیپستون اومد براتون همچین چیزی ننوشته بودن. من که اصلا نمیتونم دیگه با خوشبینی به انکارا نگاه کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samoel_666 نمایش پست ها
    بفرمایین اینم صحت صحبت های ساموئل )
    این همه من اینجا 3 هفته است دارم تلاش میکنم همین موضوع را به دوستان بگم و هی میگم خبر های خوش میاد . خوب خوشبختانه شاهد از غیب رسید .
    من هی میگم این دوستان ما در انکارا سهمیه ویزا ندارند دیگه امسال . خوب حالا با خیال راحت برین دنبال کارهای رفتنتون دوستان. برین آماده حموم پاسریکوئیستی بشین .به زودی کارت پروازتون را میگیرین . هواستون باشه که از طیاره جا نمونین
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    ساموئل جان پس چرا شما که چند روز پیش که جواب کیپستون اومد براتون همچین چیزی ننوشته بودن. من که اصلا نمیتونم دیگه با خوشبینی به انکارا نگاه کنم.
    مژده جان
    یه ضرب المثل میگه وقتی قرار است یه فشار و سختی را تحمل کنین ، سعی کنین که از اون سختی و فشار لذت ببرین تا گذروندن زمان سختی را راحت تر تحمل کنین . چون اگر خودتون را بسپارین به اون شرایط و سخت ترش کنین تحملش براتون 100 برابر میشه
    شما هم خوشبین باش ضرر نمیکنین .

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

ای بابا من یک زمانی انرزی مثبت ازم میبارید ولی باور کنین اگه خدایی نکرده این تایم لاین مال شما بود شما هم دیگه بدبین میشدین که امیدوارم تایم لاین هیچکس مثل مال من نشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samoel_666 نمایش پست ها
    مژده جان
    یه ضرب المثل میگه وقتی قرار است یه فشار و سختی را تحمل کنین ، سعی کنین که از اون سختی و فشار لذت ببرین تا گذروندن زمان سختی را راحت تر تحمل کنین . چون اگر خودتون را بسپارین به اون شرایط و سخت ترش کنین تحملش براتون 100 برابر میشه
    شما هم خوشبین باش ضرر نمیکنین .
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

مرسی مژده جان ، میدونم عزیزم اینقدر که طولانی شدن این پروسه خسته کننده شده ، اینطوری میگم تا دلمو راضی کنم که بخاطر وکیل وعدم پاسخگویی تلفن خودم و همسرم ، بوده که کارم طول کشیده ،چون جزء این و مسئله سهمیه دلیلی برای این انتظار بی معنا وجود نداره ، همسرم میگه تنها آفیسی که تو کانادا به گفته حتی خود کانادایی ها کارهاش حساب کتاب نداره و نمیشه پیش بینیش کرد، اداره مهاجرت هست ، البته اینهم از خوش شانسی ماست خدارا شکر امروز یه خبر خوشحال کننده شنیدیم ، همینو به فال نیک بگیریم ببینیم چی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    هستی جون غصه نخور عزیزم بالاخره درست میشه من هم که وکیل نداشتم شرایطم مثل شماست و دیگه خبرای خوب رفت برای ژانویه.

سلام پوریا جان ، به امید اینکه هممون به زودی از این انتظار دربیایم،حالاچند ماه جلوتر یا عقبتر از دوستان فرقی دیگه نمیکنه ، چون کسانی بودند که تو شش ماه اول امسال 2 ،3 ماه بعد از ما تازه اقدام کردند و پاس ریکوئست شدند، یکم به شانس هم بستگی داره این موضوع ، بنابراین بطورکلی فکر نمیکنم ترتیبی برای اینکه هر کسی زودتر اقدام کرده ، زودتر هم ویزا میگیره وجود داشته باشه ،البته تقدم و تاخر در رسیدگی به پروندهای اسپانسر شیپ همسر به فاکتورهای زیادی بستگی داره که یکیش هم شانس هست که چه آفیسری داره روی پروندت کار میکنه ، سرعت عملش بالاست یا نه ؟ و خیلی چیزهایی که ما ازش بیخبریم!

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_84 نمایش پست ها
    سلام هستی جان.
    خدا نکنه قربانی بشید. میدونم خیلی وقته منتظری. امیدوارم جزو اولین
    PPR های این فروم باشی.کاملا حق میدم بهت با توجه به تایم لاینت.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها

سلام سپیده جان.
    آره یه مدت یکم درگیر بودم. با توجه به پستی که گذاشتی پس دیگه معلومه
    از ژانویه یه خبرایی میشه. مرسی که به اشتراک گذاشتی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)