صفحه 1152 از 1355 نخستنخست ... 1526521052110211421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611571158115911601161116212021252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,511 تا 11,520 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

یکی دو هفته
    نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    ممنونم. معمولا چند وقت بعد از اینکه مدیکال pass شد باید ایمیل بیاد که پرونده رفته آنکارا؟!

سلام به همگی
    در مورد اسپانسرشیپی والدین سوالی داشتم. آیا فقط کافیه مدارکی رو که در چک لیست خواسته ارسال کنم یا مثلا اگه ادعا میکنم پدرم لیسانس داره باید proof رو هم بفرستم . همینطور در مورد کارت سربازی . آیا لازمه کارت سربازی پدر رو ترجمه کنم ؟

Junior Member

سلام. دوستان الان كسي ميدونه براي خانمم بخوام اقدام كنم اسپانسرشيپي از اولش تا زماني كه درست بشه چند ماه زمان ميبره؟

من چون تازه اومدم كانادا و هنوز كاري ندارم. آيا براي ارسال مدارك حتما بايد شغل هم داشته باشم؟

سوال سوم هم اينكه آيا بهتره اول ويزاي توريستي اقدام كنم و يا اسپانسرشيپي؟ آيا با هم منافاتي دارن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - پیام نور

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام دوستان
    کسی به تازگی فرمهای اسپانسری پدر و مادر را برای کانادا پر کرده؟ من روی فرم IMM 1344 سوال اول یه اشکالی دارم که نمی دونم گزینه اول را انتخاب کنم یا دوم.
    سوال پرسیده اگر شما شرایط اسپانسری را نداشتید میخواهید کدام گزینه اتفاق بیفتد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - پیام نور

من شنیدم کارت پایان خدمت پدر باید ترجمه بشه

باسلام
    دوستان خواهشمندم تا اونجایی که میشه به چندسوال من ج بدید :

من 32سالم هست و نامزدم 30ساله. ایشون خواهرشون تورنتو هستند و از طریق سرمایه گذاری توجیهی مراحل اخذ ویزا رو (درسفارت ترکیه)پشت سرگذاشتند و نهایتا ویزای 2ساله به ایشون داده شده است . ایشون چند ماه دیگه میخان برن تورنتو که ظاهرا بعد از 3-4هفته اقامت درکانادا PR خودش رو دریافت خواهد کرد (این رو از وکیلش پرسیده) اما سوال بنده :

1- درحاضر باتوجه به اینکه هنوز PR نگرفته اگه اسم منو رو بعنوان نامزد توی پرونده بیاره آیا تاثیری در زودتر انجام شدن کار حضور من داره یا بهتره بعدا بگه من نامزد داشتم ؟
    2- شنیدم بعد از گذشت 2سال از دریافت کارت PRمیتونه شخص دوم رو بیاره درسته یا زمان کمتریه؟

متشکرم

سلام و و قت بخیر
    برای اسپانسر شدن والدین دارم مدارک رو میدم ترجمه . کسی میدونه چه مهرهایی باید روشون بخوره ؟؟
    ممنون
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

Junior Member

سلام، اگه کسی اقامت بگیره و اسپانسر پدر مادرش بشه، بعد پدر مادر میتونن اسپانسر اون یکی پسرشون (30 ساله مجرد) بشن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ZYZZ7 نمایش پست ها
    سلام، اگه کسی اقامت بگیره و اسپانسر پدر مادرش بشه، بعد پدر مادر میتونن اسپانسر اون یکی پسرشون (30 ساله مجرد) بشن؟
    نخیر. فقط فرزندان تحت تکفل و زیر 22 سال را میشود اسپانسر کرد.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

دوستان خبری از اسپانسرشیپوالدین۲۰۱۸نیست؟
    PR : NOV 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)