صفحه 1157 از 1355 نخستنخست ... 1576571057110711471148114911501151115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166116712071257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,561 تا 11,570 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sarolin نمایش پست ها
    با سلام. من به تازگی PR گرفتم و قصد دارم برای پدر و مادرم فرم اسپانسری پر کنم. یکی از بخشهایی که مطرخ شده در مورد درآمد هستش که میپرسه درآمد برای 3سال گذشته. من متوجه این قسمت نمیشم. درآمد کنونی من هر یک از سالها رو به تنهایی cover میکنه ولی جمع اونهارو نه. و اینکه مثلا درآمد من در سال 2015 اینقدر نبوده. معنیش جیه؟ میشه لطفا من رو راهنمایی کنید تا این بخش رو متوجه بشم؟ ممنونم.
    قانون ميگه كه شما بايد يه حداقل درآمدي داشته باشيد كه اسپانسر شخص ديگه بشيد. براي همين ميان درآمد سه سال قبل را بر اساس تكسي كه فايل كرديد چك ميكنن.
    حداقل درآمد براي هر سال هم مشخصه و بايد درآمدتون تو سه سال گذشته مطابق و يا بيشتر از عددهاي داده شده باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    قانون ميگه كه شما بايد يه حداقل درآمدي داشته باشيد كه اسپانسر شخص ديگه بشيد. براي همين ميان درآمد سه سال قبل را بر اساس تكسي كه فايل كرديد چك ميكنن.
    حداقل درآمد براي هر سال هم مشخصه و بايد درآمدتون تو سه سال گذشته مطابق و يا بيشتر از عددهاي داده شده باشه

ممنونم. ببخشید که دوباره میپرسم. میخوام مطمین بشم که درست متوجه شدم. مثلا وقتی سایت میگه برای 3 نفر برای سال 2015 X، سال 2016 Y، و سال 2017 Z دلار باید باشه. معنیش این هستش که بر اساس فرم های تکس من درآمدم در سال 2015 باید حداقل X، در سال 2016 Y و در سال 2017 Z باشه. پس اگر مثلا در سال 2015 کمتر از X بوده درآمد من، با اینکه الان از میانگین X، Y و Z هم بیشتز هستش، باز هم من eligible نیستم که اپلای کنم. این هست منظورتون؟

Junior Member

با سلام. من و همسرم داریم مدارکمون رو آماده میکنیم که ایشون رو بیارم اینجا. من هم PR دارم. در مورد چند تا از مدارک سوال داشتم و ممنون میشم پاسخ بدید. اول اینکه ما باید برای اثبات رابطه مون حدود 10 صفحه از چت هامونو ترجمه کنیم . میخواستم بدونم این ترجمه ها باید مهر دادگستری داشته باشه یا همون ترجمه کافی خواهد بود ؟
    دوم اینکه یه نامه از طرف یک سری از دوستان و آشنایان که در در جربان آشنایی و ازدواج ما هستن باید نوشته بشه و سوال من اینه که این نامه هم بایستی ترجمه شه و مهر دادگستری داشته باشه ؟ و اینکه فرمت خاصی داره این نامه ؟
    بازم ممنون از راهنمایی شما

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط h_sadr_b نمایش پست ها
    اگر درخواست کنید که ادامه بررسی پرونده رو انجام ندن بطور مثال اگر میزان حقوقتون در ۳ سال بیش‌تر از ۳۰ درصد حداقل حقوق سالیانه نباشه پروندتون از سیستم خارج میشه و هزینه بررسی پرونده بهتون refund میشه ولی اگر اعلام کنید که میخواید بررسی ادامه پیدا کنه پرونده به دلیل عدم صلاحیت مالی بطور مثال با نامه رسمی ریجکت میشه و هزینه بررسی پرونده بهتون برنمیگرده ولی به شما این حق رو می‌دهد که روی نامه ریسکت درخواست بررسی مجدد بدین و دلایلتون رو برای اثبات اون صلاحیت ارائه کنید.
    سلام دوست عزیز،
    ببخشید میخواستم بپرسم کجا نوشته شده که اگر بیش از ۳۰ درصد از حداقل درامد را نداشته باشید از سیستم حذف میشوید یا اینکه کلا پرونده ریجکت خواهد شد؟ چون من تنها چیزی که دیدم همون جدول حداقل درامد هستش و گفته شده باید حداقل این درامد را داشته باشید. ممنون

دوستان آیا میشه اسپانسر خواهر یا برادر شد؟چقدر بعد از پیدا کردن کار میشه اسپانسر شد
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarash_212002 نمایش پست ها
    دوستان آیا میشه اسپانسر خواهر یا برادر شد؟چقدر بعد از پیدا کردن کار میشه اسپانسر شد
    فقط بشرطی که زیر 18 سال داشته باشن و دور از جون، پدر و مادر فوت کرده باشند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

دوستان اگه کسی جواب چندتا سوال منو میدونه میشه لطفا راهنمایی کنه چون چند روزه ارسال کردم سوالاتمو و کسی پاسخ نداده ممنون میشم راهنمایی کنید منو چون واقعا نمیدونم چی کار کنم . متن سوالم این بود :
    با سلام. من و همسرم داریم مدارکمون رو آماده میکنیم که ایشون رو بیارم اینجا. من هم PR دارم. در مورد چند تا از مدارک سوال داشتم و ممنون میشم پاسخ بدید. اول اینکه ما باید برای اثبات رابطه مون حدود 10 صفحه از چت هامونو ترجمه کنیم . میخواستم بدونم این ترجمه ها باید مهر دادگستری داشته باشه یا همون ترجمه کافی خواهد بود ؟
    دوم اینکه یه نامه از طرف یک سری از دوستان و آشنایان که در در جربان آشنایی و ازدواج ما هستن باید نوشته بشه و سوال من اینه که این نامه هم بایستی ترجمه شه و مهر دادگستری داشته باشه ؟ و اینکه فرمت خاصی داره این نامه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

سلام
    یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید. مدارک ما 28 اکتبر رفت آنکارا و از اون موقع تا الان هیچ خبری نیست. سوالم اینه که معمولا چند وقت بعد از دریافت مدارک توسط آنکارا باید منتظر ویزا باشیم؟ از دوستان کسی تجربه ی مشابه داره؟
    ممنونم از کمکتون

Junior Member

با سلام و احترام

دوستان بزرگوار از شما راهنمایی میخوام...

میخوام بدون تو شرایطی که من دارم بهترین روش اقدام برای مهاجرت به کانادا چیه؟؟؟

من متاهل هستم و دارای یک فرزند 2 ساله - سنم 32 سال

حدود 6 سال سابقه کار در IT یک بانک خصوص دارم به همراه سابقه بیمه البته
    مدرکم ارشد مدیریت مالیه و لیسانسم رو از دانشگاه تهران در رشته علوم کامپیوتر گرفتم

همسرم حدود 10 سالی سابقه بیمه داره که بخشیش IT و بخشیش آموزشی بوده و مدرک لیسانس کامپیوتر داره

بعلاوه اینکه برادرم در کانادا زندگی میکنه که یک سال دیگه اقامتش دائم میشه...

به نظرتون بهترین روش برای من چی میتونه باشه؟؟؟

ممنونم از تک تک عزیزان

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط amiir1362 نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی جواب چندتا سوال منو میدونه میشه لطفا راهنمایی کنه چون چند روزه ارسال کردم سوالاتمو و کسی پاسخ نداده ممنون میشم راهنمایی کنید منو چون واقعا نمیدونم چی کار کنم . متن سوالم این بود :

سلام
    ما (به سختی) یه دارالترجمه پیدا کردیم میدان پونک. فکر میکنم اسمش هزاره سوم بود اگر اشتباه نکنم. همسرم خودش ترجمه کرد بعد برد اونحا مهر زدن ولی مهر دادگستری نمیخواد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)