صفحه 1159 از 1355 نخستنخست ... 1596591059110911491150115111521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116912091259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,581 تا 11,590 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    همچنین این رو در سایت سفارت پیدا کردم.
    My application for a permanent resident visa is currently being processed at the Embassy. Can I go to Canada as a tourist and wait for my visa there?

You may travel to Canada as a tourist before you get your permanent resident visa. However, we strongly advise against making any definitive arrangements for your stay in Canada until you have received your permanent resident visa.
    بله منظورم عضو پارلمان هست. بله درسته منظورم این نبود که خلاف قوانین هست که برای ویزای توریستی اقدام کنن، قطعا میتونن اقدام کنن. چیزی که وکیل ها ،هم اینجا به من و هم ایران به همسرم ،گفتن و همینطور MP به من گفت این بود که احتمال ریجکت شدنشون خیلی خیلی بالاست و اگر ریجکت بشن روی پرونده اشون تاثیر منفی میذاره. به من توصیه کردن بنا به احتیاط اینکارو نکنیم. شاید شرایط شما و همسرتون فرق داشته باشه. بازم من فکر می کنم با یه وکیل مشورت کنید ضرری نداره. موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rminoo نمایش پست ها
    سلام به همه
    از بین دوستانی که پرونده اشون رفته آنکارا کسی هست به من کمک کنه؟ معمولا چقدر طول میکشه تا یه خبری از آنکارا بشه؟ پرونده ی ما 2 ماه و نیم پیش رفت آنکارا و از اون موقع هیچ خبری نیست! میشه لطف کنید بگید حدودا چقدر بعد جواب گرفتید؟ ممنون
    دوستان کسی شرایط شبیه به من نداشته؟ یا اطلاعاتی در این مورد نداره؟ دیر نشده واسه ویزا؟ جایی هست من پیگیری کنم؟

Junior Member

سلام ، ببخشید از ما خواستن که بک گراند A; و گواهی سوپیشینه رو براشون بقرستیم، با توجه به اینکه صدور سوپیشینه و ترجمش زمان بر، بنظرتون ایرادی داره که بک گراند A;رو الان آپلود کنیم و سوپیشینه هروقت اماده شد جدا ارسال کنیم؟

Junior Member

سلام. ابن دو مورد مربوط به شخصی که در ایران هست باید ارسال بشه. یا مدارک اسپانسر رو هم میخوان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام. ابن دو مورد مربوط به شخصی که در ایران هست باید ارسال بشه. یا مدارک اسپانسر رو هم میخوان؟
    نه لازم نيست اسپانسر اين مدارك رو بفرسته

Junior Member

سلام دوستان عزیز ، در فرم 5532 مربوط به اسپانسر شیپی همسر سوال زیر مطرح شده، لطفا راهنمایی می کنید منظور سوال چیه؟ تشکر :

Was your marriage arranged؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط a_babaei نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ، در فرم 5532 مربوط به اسپانسر شیپی همسر سوال زیر مطرح شده، لطفا راهنمایی می کنید منظور سوال چیه؟ تشکر :

Was your marriage arranged؟
    جواب منفی بدهید. Arranged marriage ازدواجهایی است که در آن پدر و مادر بدون رضایت فرزندان آنها را به ازدواج هم درمیاورند و در کانادا غیرقانونی است.

Junior Member

ممنونم از دوست عزیز جناب ghlobe بابت پاسختون

یه سوال دیگه هم داشتم ، برای اسپانسر کردن همسر، گویا از جولای 2017 ترجمه چت ها هم نیاز هست
    آیا باید ترجمه چت ها رو ترجمه رسمی کرد؟

(در ایران مترجمین انجام نمی دهند ولی در کانادا گویا انجام می دهند.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_babaei نمایش پست ها
    ممنونم از دوست عزیز جناب ghlobe بابت پاسختون

یه سوال دیگه هم داشتم ، برای اسپانسر کردن همسر، گویا از جولای 2017 ترجمه چت ها هم نیاز هست
    آیا باید ترجمه چت ها رو ترجمه رسمی کرد؟

(در ایران مترجمین انجام نمی دهند ولی در کانادا گویا انجام می دهند.)
    خیر ترجمه رسمی نیاز نیست خودتون هم ترجمه کنید کفایت می کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    جواب منفی بدهید. Arranged marriage ازدواجهایی است که در آن پدر و مادر بدون رضایت فرزندان آنها را به ازدواج هم درمیاورند و در کانادا غیرقانونی است.
    سلام. من مدارك اسپانسرشيپي براي خانمم رو فرستادم ولي فكر كردم منظور اينه كه با معرفي بوده و يانه. چون ازدواج ما با معرفي بود من بله رو انتخاب كردم ولي توضيح دادم كه يك سالي از زمان اشنايي تا ازدواج طول كشيد. لطفا ميشه بفرماييد مشكلي برامون ايجاد ميشه به خاطر اين اشتباه سهوي؟

در ضمن ما نامه مديكال هم برامون اومد و سابميت كرديم. اين نشون دهنده اين نيست كه مشكل خاصي نبوده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)