صفحه 1174 از 1355 نخستنخست ... 1746741074112411641165116611671168116911701171117211731174117511761177117811791180118111821183118412241274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,731 تا 11,740 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط shararehsfp نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من Bachelor's degree رو انتخاب کنین درست تره. چون توی Guide نوشته:
    Bachelor’s degree
    Academic degree awarded by a college or university to those who completed an undergraduate curriculum; also called a baccalaureate. Examples include a Bachelor of Arts, Science or Education.
    از اونجایی که فوق دیپلم هم Undergraduate curriculum هست پس Bachelor's degree درسته.
    بعد کنارش که مدت تحصیل رو میخواد از اول ابتدایی تا آخر فوق دیپلم حساب کنین و بنویسین.
    توی Schedule A هم یک بخش educational history داره که باید از آخرین مدرک تحصیلی تا دیپلم رو بنویسین. اونجا مدرکتون دقیق مشخص میشه.
    اما اگه دلتون به این گرم نشد میتونین یک Explanation letter ضمیمه کنین و همه ابهاماتی که توی فرم هاتون وجود داره توضیح بدین.
    موفق باشین.
    Bachelor's degree یعی لیسانس. برای فوق دیپلم گاهی عبارت Associate degree را بکار میبرند. منتهی اگر در لیست نیست همان non-university degree درست تره چون در کانادا دانشگاه ها فوق دیپلم نمیدهند و این مدرک مال کالج هاست.

Junior Member

با درود خدمت دوستان گرامی

از دوستانی که به تازگی مدیکال و اسپانسر اپرو برایشان ارسال شده کسی هست که پروندش به آنکارا رفته باشه و یا پاس ریکویست شده باشه. اگر تاریخها را لطف کنید ممنون میشم. برای من به تازگی اسپانسر اپرو آمده، میخواستم ببینم گام بعدی حدودا چقدر زمان میبره. پیشاپیش از لطف دوستان سپاسگزارم. با آرزوی موفقیت برای همگی.

Junior Member

سلام دوستان
    توی بعضی از فرم ها گفته شده که اگه احتیاج به فضای بیشتر داشتید میتونید یک صفحه اضافه پرینت بگیرید و اطلاعاتتون رو تکمیل کنید.حالا سوال من این هستش که چجوری به اون صفحه اضافه ریفر داده بشه تا برای آفیسر گیج کننده نباشه؟ آیا توی اون صفحه اضافه توضیحی باید داده بشه که این مربوط به کدوم صفحه هستش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی بعضی از فرم ها گفته شده که اگه احتیاج به فضای بیشتر داشتید میتونید یک صفحه اضافه پرینت بگیرید و اطلاعاتتون رو تکمیل کنید.حالا سوال من این هستش که چجوری به اون صفحه اضافه ریفر داده بشه تا برای آفیسر گیج کننده نباشه؟ آیا توی اون صفحه اضافه توضیحی باید داده بشه که این مربوط به کدوم صفحه هستش؟

باید ضمیمه همون فرم بشه و در بالای صفحه شماره فرم، شماره سوال و بخش مربوطه رو بنویسید.
    میتونین واژه continued رو هم بنویسین.
    دقت داشته باشین که فرم ها رو نباید منگنه کنید و باید از گیره کاغذ استفاده کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shararehsfp نمایش پست ها
    باید ضمیمه همون فرم بشه و در بالای صفحه شماره فرم، شماره سوال و بخش مربوطه رو بنویسید.
    میتونین واژه continued رو هم بنویسین.
    دقت داشته باشین که فرم ها رو نباید منگنه کنید و باید از گیره کاغذ استفاده کنین
    ممنون از پاسختون
    آیا در فرم اصلی و در قسمتی که نیاز به فضای بیشتر هست هم باید چیزی نوشته بشه؟ مثلا اینکه به ضمیمه رجوع شود یا یه چیزی شبیه به این

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    آیا در فرم اصلی و در قسمتی که نیاز به فضای بیشتر هست هم باید چیزی نوشته بشه؟ مثلا اینکه به ضمیمه رجوع شود یا یه چیزی شبیه به این
    نه به جز اطلاعات خواسته شده چیز دیگه ای ننویسید

سلام ببخشید یک سوالی داشتم ، ایا پدر و مادری که اقامت دائم دارند میتوانند برای فرزندشون اقامت بگیرند؟ البته فرزندشون بالای 30 سال داره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hilarious نمایش پست ها
    سلام ببخشید یک سوالی داشتم ، ایا پدر و مادری که اقامت دائم دارند میتوانند برای فرزندشون اقامت بگیرند؟ البته فرزندشون بالای 30 سال داره
    خیر. فرزند وابسته را فقط می تونن اسپانسر بشن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان گل
    وقت بخیر

عموی همسر بنده در بالغ بر 15 سال که تورنتو زندگی می کنه.
    دو فرزند داره که هردوشون ازداوج کردند و اونجا مشغول به کار هستند.

میخواستم بدونم آیا وجود ایشون در کانادا کمکی به حال من داره؟
    میتونیم به کمک ایشون به کانادا مهاجرت کنیم؟

میدونم که نمیتونن برای ما اسپانسر بشند.

اما به نظرتون اگر برای ما دعوتنامه بفرسته.من و همسرم میتونیم به صورت توریستی و یا تحصیلی بریم اونجا و بعدش اقدام کنیم برای اقامت دائم؟ اصلا دعوتنامه ایشون از نظر دولت کانادا برای ما مفید و کاربردی هست؟ یا اصلا فایده ای نداره و قبول نمی کنند؟
    مثلا اینکه یکیمون اونجا کار کنه و یکیمون بره کالجی چیزی که هزینش کم باشه.درس بخونه.و زمانیکه درسش تمام شد اقدام کنیم برای ماندن به صورت دائم؟

شنیدم بعضی دانشگاه ها های کانادا مدرک زبان لازم ندارند.و بعضی هاشون هم هزینه کمی بابت تحصیل میگیرند.
    مدرک من فوق دیپلم کامپیوتر و مدرک همسرم فوق دیپلم مدیریت خانواده هستش.

به نظرتون چقدر میتونه موفقیت آمیز باشه؟

من حتی حاضرم به صورت پناهندگی هم که شده برم اون طرف.ولی شنیدم که قوانین پناهندگی خیلی خیلی سخت هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط majidsalimi نمایش پست ها
    سلام دوستان گل
    وقت بخیر

عموی همسر بنده در بالغ بر 15 سال که تورنتو زندگی می کنه.
    دو فرزند داره که هردوشون ازداوج کردند و اونجا مشغول به کار هستند.

میخواستم بدونم آیا وجود ایشون در کانادا کمکی به حال من داره؟
    میتونیم به کمک ایشون به کانادا مهاجرت کنیم؟

میدونم که نمیتونن برای ما اسپانسر بشند.

اما به نظرتون اگر برای ما دعوتنامه بفرسته.من و همسرم میتونیم به صورت توریستی و یا تحصیلی بریم اونجا و بعدش اقدام کنیم برای اقامت دائم؟ اصلا دعوتنامه ایشون از نظر دولت کانادا برای ما مفید و کاربردی هست؟ یا اصلا فایده ای نداره و قبول نمی کنند؟
    مثلا اینکه یکیمون اونجا کار کنه و یکیمون بره کالجی چیزی که هزینش کم باشه.درس بخونه.و زمانیکه درسش تمام شد اقدام کنیم برای ماندن به صورت دائم؟

شنیدم بعضی دانشگاه ها های کانادا مدرک زبان لازم ندارند.و بعضی هاشون هم هزینه کمی بابت تحصیل میگیرند.
    مدرک من فوق دیپلم کامپیوتر و مدرک همسرم فوق دیپلم مدیریت خانواده هستش.

به نظرتون چقدر میتونه موفقیت آمیز باشه؟

من حتی حاضرم به صورت پناهندگی هم که شده برم اون طرف.ولی شنیدم که قوانین پناهندگی خیلی خیلی سخت هست.

سلام
    دعوتنامه ایشون برای تحصیلی تاثیری نداره اما برای توریستی و اکسپرس انتری تاثیر داره.
    اگه همه شرایط ویزای توریستی رو داشته باشین، دعوتنامه می تونه کمک کنه.
    شما میتونین با ویزای توریستی برین و اونجا درخواست مجوز کار (Work Permit) بدین. در صورت دریافت، ویزای توریستیتون تبدیل به ویزای کاری میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)