صفحه 1176 از 1355 نخستنخست ... 1766761076112611661167116811691170117111721173117411751176117711781179118011811182118311841185118612261276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,751 تا 11,760 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در فرم IMM 5532 یه قسمتی داره که باید توضیحات ceremony یا event هایی که بوده نوشته بشه،این قسمت یه ستونی داره که پرسیده who performed the ceremony
    منظور از این قسمت چی هستش؟
    یعنی کسی که خطبه عقد رو میخونه یا کشیش یا هرکس دیگه ای که بطور رسمی اینکارو میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    یعنی کسی که خطبه عقد رو میخونه یا کشیش یا هرکس دیگه ای که بطور رسمی اینکارو میکنه
    ممنون از پاسختون
    برای event ها چطور؟مثلا اگه مسافرتی بوده .چون توی همین قسمت گفته شده اگه honeymoon و یا reception داشتین رو هم بنویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    عموی شما میتونه به خود شما کمک کنه برای ساپورت کردنتون. ولی برای جلب رضایت آفیسر فکر نمیکنم کمکی باشه. در ضمن شما متاهل هستید و این خودش یکم داستان رو بیشتر پیچیده میکنه. چون اگر مجرد بودین و تحت حمایت خانوادتون، اونوقت حمایت مالی خانوادتون میتونست تاثیرگذار باشه. اما توی شرایط فعلی شما متاستفانه عموتون یا حتی والدینتون کمکی نمیتونند باشند.
    تنها کمکشون شاید این باشه که پولی به شما قرض بدن و شما برای مدتی توی حساب بانکیتون بریزید که بتونید نشون بدین به آفیسر که توانایی مالی پوشش دادن هزینه هاتون رو دارید. در غیر این مورد فکر نمیکنم کمکی از سمت عمو یا خانوادتون در مورد ویزا گرفتن بر بیاد.

داشتن وابستگی خانوادگی در کانادا هم خودش یک امتیاز منفیه... یعنی شانس شما رو برای گرفتن ویزا کمتر میکنه. میگن طرف اینجا فامیل داره و ممکنه بیاد بمونه.

سوال دومتون - موسسات اینجا چون به شما دسترسی فیزیکی ندارند بنابراین ملاک تعیین سطح زبان شما رو از روی مدارک معتبر تافل، آی التس و ... قرار میدهند. بهتره این آزمون رو بدین و سطح زبانتون رو مشخص کنید. مدارک هم 2 سال اعتبار داره.
    خیلی ممنون دوست خوبم
    با توجه به فرمایشات شما کاملا نا امید شدم.
    فکر نکنم امیدی برای مهاجرت باشه

باید برم سراغ پناهندگی پس...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majidsalimi نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست خوبم
    با توجه به فرمایشات شما کاملا نا امید شدم.
    فکر نکنم امیدی برای مهاجرت باشه

باید برم سراغ پناهندگی پس...

پناهندگی کانادا؟ اگر مورد واقعی ندارید که علی الظاهر ندارید وقت و پول تون رو دور نریزید. اگر به این راحتی بود تا الان جمعیت کانادا سه برابر شده بود.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ممنون از پاسختون
    برای event ها چطور؟مثلا اگه مسافرتی بوده .چون توی همین قسمت گفته شده اگه honeymoon و یا reception داشتین رو هم بنویسید.
    یعنی اگر ماه عسل و یا Reception یعنی مهمونی بعد از ازدواج داشتید که مثلا توسط شرکتهایی که اینکارو میکنن انجام شده و یا اینکه خودتون تدارکاتی انجام دادید ( بلیط سفر ،هتل،...)

Junior Member

سلام من حدود 1 ماه پیش برای پدر و مادرم اقدام کردم میخواستم ببینم کسی میدونه چه مدتی این پروسه طول میکشه یا کسی تجربه این کار را داره که به من کمک کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط mimar نمایش پست ها
    سلام. برای اطلاع دیگران:
    ارسال مدارک 10 آوریل و فایل نامبر 16 می، مدیکال 25 می، اسپانسر اپروو 26 می، ارسال مدیکال 28 می.
    Schedule A رو هم ازتون خواستن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shararehsfp نمایش پست ها
    Schedule A رو هم ازتون خواستن؟
    درود دوست عزیز.
    اگر جدیدا اقدام کردید نیاز نیست. در ضمن نیاز به لینک کردن اکانت نیست و تمامی پیام ها برای ایمیلتان ارسال میشه. این تجربه شخصیه منه اما ممکنه دوستان نظر دیگری داشته باشند.

Junior Member

سلام دوستان
    برای دانلود فرمها وقی به قسمت Country specific requirements میریم این مورد رو خواستن:

Document for military service: The principal applicant must submit his/her military service (or exemption) card

من برای خانمم دارم اقدام میکنم.حالا با توجه به اینکه نوشته his/her من باید توی یک صفحه جداگانه توضیح بدم که در ایران این شامل حال خانم ها نمیشه؟

سلام دوستان
    برای دانلود فرمها وقی به قسمت Country specific requirements میریم این مورد رو خواستن:

Document for military service: The principal applicant must submit his/her military service (or exemption) card

من برای خانمم دارم اقدام میکنم.حالا با توجه به اینکه نوشته his/her من باید توی یک صفحه جداگانه توضیح بدم که در ایران این شامل حال خانم ها نمیشه؟
    خیر نیازی به توضیح جداگانه نیست، کافیه در محل مربوطه بنویسید Not Applicable

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)