صفحه 1183 از 1355 نخستنخست ... 1836831083113311731174117511761177117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192119312331283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,821 تا 11,830 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط nishman نمایش پست ها
    Hey, are there any spread sheets/chart/tables on applyabroad that approved applicants for sponsorship immigration put their information on for 2017/2018? (I have seen such a table for university admissions) I am wondering what is the average time that people wait before getting file number, medical, etc after submitting the application to Mississauga? Thanks
    ,Hi
    :I haven’t found such a thing. But my timeline is as below
    May 1 they received my documents in Mississauga
    June 6 I got file number
    June 8 I got medical request
    June 12 my medical results passed and we also got sponsor approval
    June 19 my application was sent to VAC Ankara

Recent applications’ timeline are the same to some extent

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nishman نمایش پست ها
    Hey, are there any spread sheets/chart/tables on applyabroad that approved applicants for sponsorship immigration put their information on for 2017/2018? (I have seen such a table for university admissions) I am wondering what is the average time that people wait before getting file number, medical, etc after submitting the application to Mississauga? Thanks
    you may find it at myimmitracker.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shararehsfp نمایش پست ها
    يك مورد توي سايت canadavisa ديدم كه 29 june، نامه رو گرفتن و 3 july براشون PPR اومده.
    لطفا هر آپديتي دريافت كردين منو مطلع كنين. ممنونم
    نامه PPR من اومد. نیازی به انگشت نگاری نیست و سی روز هم فرصت دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mimar نمایش پست ها
    نامه PPR من اومد. نیازی به انگشت نگاری نیست و سی روز هم فرصت دادن.
    با درود، برای چی سی روز فرصت دادن؟
    ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعاتتان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط arte9011 نمایش پست ها
    با درود، برای چی سی روز فرصت دادن؟
    ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعاتتان.
    فكر كنم ايشون ديگه درگير كاراشون باشن
    سي روز براي اينكه پاسپورت رو بفرستن تا ويزا رو بزنن داخلش
    1 May: تحویل مدارک به میسیساگا؛ 6 June: دریافت فایل نامبر؛ 8 June: دریافت مدیکال ریکوئست؛ 12 June: مدیکال پاس و اسپانسر اپروو ؛ 19 June: ارسال مدارک به آنکارا؛ 26 June: شروع بررسي پرونده؛ 17 September: دریافت ایمیل برای مصاحبه؛ ٢٥ اكتبر مصاحبه و دريافت ويزا.

دوستانی که مدارکشون رو فرستادن، در فرم imm5532 بخش c سوال 9 در مورد مراسم ها سوال پرسیده... بخشی هست که میپرسه چه کسی مراسم رو اجرا کرده. برای ما که عاقد خطبه عقد رو میخونه و بعد ثبت دفتری میکنه، دقیقا چه چیزی باید نوشته بشه؟ اصطلاح و یا معادل انگلیسی اون چی میشه؟
    ممنون میشم دوستانی که این فرم رو فرستادن جواب بدن.

سلام دوستان
    بنده یک ترم تا پایان تحصیلم مونده ، یکبار برای رشته هوش مصنوعی برای بریتیش کلمبیا اقدام کردم و رد شدم !!!
    من سربازی نرفتم و به من گفتم فقط از راه دانشجویی میتونم برم کانادا !!! خواهر در کانادا با ویزای دانش اموزی در حال تحصیل هست !!!!
    میخواستم بدونم نمیتونم ویزای توریستی بگیرم و بعد برم اونجا ویزا مو تبدیل به کاری یا تحصیلی بکنم !!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط nevercracker : July 16th, 2018 در ساعت 12:04 PM دلیل: د

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nevercracker نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یک ترم تا پایان تحصیلم مونده ، یکبار برای رشته هوش مصنوعی برای بریتیش کلمبیا اقدام کردم و رد شدم !!!
    من سربازی نرفتم و به من گفتم فقط از راه دانشجویی میتونم برم کانادا !!! خواهر در کانادا با ویزای دانش اموزی در حال تحصیل هست !!!!
    میخواستم بدونم نمیتونم ویزای توریستی بگیرم و بعد برم اونجا ویزا مو تبدیل به کاری یا تحصیلی بکنم !!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویزای توریستی را به چیز دیگری نمیتوانید تبدیل کنید. ویزای تحصیلی را باید از بیرون کانادا اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    دوستانی که مدارکشون رو فرستادن، در فرم imm5532 بخش c سوال 9 در مورد مراسم ها سوال پرسیده... بخشی هست که میپرسه چه کسی مراسم رو اجرا کرده. برای ما که عاقد خطبه عقد رو میخونه و بعد ثبت دفتری میکنه، دقیقا چه چیزی باید نوشته بشه؟ اصطلاح و یا معادل انگلیسی اون چی میشه؟
    ممنون میشم دوستانی که این فرم رو فرستادن جواب بدن.
    من فکر میکنم جواب سوالم رو خودم پیدا کردم. ظاهرا واژه Marriage Officiant درسته.
    اینجا نوشتم چون احتمال زیاد سوال بقیه هم باشه.

بازم اگر دوستان پیشنهاد بهتری دارند و یا تو فرم های خودشون چیز دیگه ای نوشتن، لطفا به اشتراک بزارید.
    بهتره تجربیات خودمون رو در اختیار هم قرار بدیم.

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارک رو 10may فرستادم و دیروز برام فایل نامبر اومد یه سوال داشتم میخواستم ببینم چه قدر طول میکشه تا نامه مدیکال بیاد برای برنامه اسپانسر پدر و مادر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)