صفحه 1184 از 1355 نخستنخست ... 1846841084113411741175117611771178117911801181118211831184118511861187118811891190119111921193119412341284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,831 تا 11,840 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام‌دوستان
    خواهر من به همراه همسر و دخترش ساکن کاناداست، آیا من می تونم از طریق خویشاوندی به ‌کانادا مهاجرت کنم؟ خودم متاهلم ویه پسر ۱۳ ساله دارم.
    البته‌همسرم‌ به دلیل شرایط کار با ما مهاجرت نمی کنه.
    ویرایش توسط Sarazand : July 22nd, 2018 در ساعت 05:13 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarazand نمایش پست ها
    سلام‌دوستان
    خواهر من به همراه همسر و دخترش ساکن کاناداست، آیا من می تونم از طریق خویشاوندی به ‌کانادا مهاجرت کنم؟ خودم متاهلم ویه پسر ۱۳ ساله دارم.
    البته‌همسرم‌ به دلیل شرایط کار با ما مهاجرت نمی کنه.
    خیر دوست عزیز مهاجرت خویشاوندی شامل برادر و خواهر بزرگسال نمیشه.
    در ضمن همه خانواده هم با هم مهاجرت می کنند و اینطوری نیست که به یک نفر مهاحرت بدهند و به دیگری ندهند.

دوستان عزیز سلام
    من سیتیزن هستم و برای همسرم که ایران هست میخوام اقدام کنم. اون جور که متوجه شدم برای کسانی که همسرشون خارج از کانادا هستند باید مدارک به سیدنی در نوا اسکوشیا فرستاده بشه ولی من اینجا میبینم که اکثرا میگن ما مدارک رو به میسیساگا فرستادیم ! میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که مدارک به کجا باید ارسال شود؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_1237 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من سیتیزن هستم و برای همسرم که ایران هست میخوام اقدام کنم. اون جور که متوجه شدم برای کسانی که همسرشون خارج از کانادا هستند باید مدارک به سیدنی در نوا اسکوشیا فرستاده بشه ولی من اینجا میبینم که اکثرا میگن ما مدارک رو به میسیساگا فرستادیم ! میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که مدارک به کجا باید ارسال شود؟

ممنونم
    Application for spouses, common-law partners or conjugal partners currently living outside Canada and all dependent child sponsorships:
    Case Processing Centre - Sydney
    P.O. Box 9500
    Sydney, NS
    B1P 0H5

شما باید بفرستید سیدنی
    اگر همسرتون داخل کانادا باشند( مثلا با ویزای ویزیتور ) باید بفرستید میسیساگا

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_1237 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

ممنونم
    تا چند وقت پیش مدارک باید به میسیساگا ارسال میشد ولی در چک لیست جدید که به تازگی در سایت cic آپلود شده ذکر شده که مدارک رو برای اسپانسرشیپ همسر خارج از کانادا به سیدنی فرستاده بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    computer software

سلام دوستان
    من پی آر دارم از مدتشم 2 سال و هشت ماه گذشته 1 ماه کانادا بودم و الان تو آمریکا زندگی میکنم تو ایران ازدواج کردم میخوام برای خانومم اسپانشر شم.
    میخواستم بدونم اگه چند روز بیام کانادا و درخواست اسپانسری از پست کنم و برگردیمآمریکاا مشکلی داره
    ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط amirak7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پی آر دارم از مدتشم 2 سال و هشت ماه گذشته 1 ماه کانادا بودم و الان تو آمریکا زندگی میکنم تو ایران ازدواج کردم میخوام برای خانومم اسپانشر شم.
    میخواستم بدونم اگه چند روز بیام کانادا و درخواست اسپانسری از پست کنم و برگردیمآمریکاا مشکلی داره
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    متن صریح قانون اسپانسرشیپی میگه :

• You can’t sponsor someone if you are a permanent resident living outside Canada.

Banned

سلام و عرض تشکر خدمت دوستان عزیز

من مقیم استان کبک هستم و قصد دارم اسپانسر همسرم بشم. چند تا سوال دارم:

1. من 2 سال و نیم یش توی کبک لند کردم بعد از حدود3 ماه برگشتم ایران. حدود 7 ماه بعد دوباره برگشتم مونترال، 5 ماه موندم دوباره برگشتم ایران، ازدواج کردم، الان بعد از حدود یک سال و 4 ماه میخوام برگردم مونترال، اینبار دیگه بمونم و اسپانسر همسرم بشم. در حال حاضر شغل و درآمدی در مونترال ندارم و دانشجو هم نیستم. آیا با این حال که مدت اقامتم در کبک تا الان مجموعا حدود 8 ماه است و درآمدی هم در کبک ندارم، شرایط اسپانسر شدن رو دارم؟
    2. همه مدارک لازم شامل اینها هست؟ ترجمه سند ازدواج – ترجمه شناسنامه ها – ترجمه کارت ملی و کارت پایان خدمت و کپی پاس و 2 قطعه عکس همسرم – کپی کارت پی آر خودم – عکس ها و متن ها و نامه ها و...
    3. همه فرم های لازم شامل اینها هست؟

فرم های همسر: فرم جنریک – فرم سفرها – فرم جزییات مربوط به خدمت سربازی – فرم اعضای خانواده – فرم بک گراند (اسکجول A)
    فرم های اسپانسر: فرم چک لیست – فرم اپلیکیشن
    فرم های مشترک: فرم ارزیابی relationship – فرم اجازه انتشار اطلاعات
    آیا همسر باید فرم اپلیکیشن 1344 و فرم Representative را هم پر کند؟

4. الان من میتونم این مدارک و فرم ها رو با خودم ببرم کانادا و از اونجا پست کنم یا همسرم باید از ایران بفرسته؟
    5. لطف میکنید آدرس پستی واسه این مرحله رو بمن بگید؟ آخه چندتا آدرس داده من گیج شدم.
    6. هزینه ای که باید تو این مرحله پرداخت بشه برابر 1040 دلار هست؟

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط leof نمایش پست ها
    سلام و عرض تشکر خدمت دوستان عزیز

من مقیم استان کبک هستم و قصد دارم اسپانسر همسرم بشم. چند تا سوال دارم:

1. من 2 سال و نیم یش توی کبک لند کردم بعد از حدود3 ماه برگشتم ایران. حدود 7 ماه بعد دوباره برگشتم مونترال، 5 ماه موندم دوباره برگشتم ایران، ازدواج کردم، الان بعد از حدود یک سال و 4 ماه میخوام برگردم مونترال، اینبار دیگه بمونم و اسپانسر همسرم بشم. در حال حاضر شغل و درآمدی در مونترال ندارم و دانشجو هم نیستم. آیا با این حال که مدت اقامتم در کبک تا الان مجموعا حدود 8 ماه است و درآمدی هم در کبک ندارم، شرایط اسپانسر شدن رو دارم؟
    2. همه مدارک لازم شامل اینها هست؟ ترجمه سند ازدواج – ترجمه شناسنامه ها – ترجمه کارت ملی و کارت پایان خدمت و کپی پاس و 2 قطعه عکس همسرم – کپی کارت پی آر خودم – عکس ها و متن ها و نامه ها و...
    3. همه فرم های لازم شامل اینها هست؟

فرم های همسر: فرم جنریک – فرم سفرها – فرم جزییات مربوط به خدمت سربازی – فرم اعضای خانواده – فرم بک گراند (اسکجول A)
    فرم های اسپانسر: فرم چک لیست – فرم اپلیکیشن
    فرم های مشترک: فرم ارزیابی relationship – فرم اجازه انتشار اطلاعات
    آیا همسر باید فرم اپلیکیشن 1344 و فرم Representative را هم پر کند؟

4. الان من میتونم این مدارک و فرم ها رو با خودم ببرم کانادا و از اونجا پست کنم یا همسرم باید از ایران بفرسته؟
    5. لطف میکنید آدرس پستی واسه این مرحله رو بمن بگید؟ آخه چندتا آدرس داده من گیج شدم.
    6. هزینه ای که باید تو این مرحله پرداخت بشه برابر 1040 دلار هست؟

با تشکر فراوان
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...plication.html
    ویرایش توسط alikanosala : July 29th, 2018 در ساعت 01:28 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من حدودا 3 ماه قبل مدارک اسپانسرشیپ خانمم رو فرستادم می سی ساگا و بعد یکماه AOR اومد. از اون زمان به بعد هیچ خبری نیست و اسپانسرشیپ اپروال و مدیکال ریکوست نیومده. آیا دوستان تجربه مشابهی داشتن؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)