صفحه 1192 از 1355 نخستنخست ... 1926921092114211821183118411851186118711881189119011911192119311941195119611971198119912001201120212421292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,911 تا 11,920 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای دادن مدیکال برای اسپانسری همسر آیا نیاز به ارائه عکس پرسنلی هم هستش؟
    توی نامه مدیکال نوشته که ۴ تا عکس هم نیاز هست ولی اگه دکتر آنلاین اقدام کنه نیازی نیستش.
    کسی تجربه ای داره در این زمینه؟
    در تجربه شخصی من که عکس نیاز نبود و خود دکتر عکس گرفت

Junior Member

درود به دوستان عزیز

به تازگی کسی از آنکارا جواب گرفته؟ ممنون میشم اگر دوستان تجاربشون را به اشتراک بذارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط arte9011 نمایش پست ها
    درود به دوستان عزیز

به تازگی کسی از آنکارا جواب گرفته؟ ممنون میشم اگر دوستان تجاربشون را به اشتراک بذارن.
    هیچ خبری نیست
    شما مارچ اقدام کردین؟
    چه تاریخی رفته آنکارا؟ هنوز خبری نیست؟
    ای خدا چقدر طولانی میشه
    1 May: تحویل مدارک به میسیساگا؛ 6 June: دریافت فایل نامبر؛ 8 June: دریافت مدیکال ریکوئست؛ 12 June: مدیکال پاس و اسپانسر اپروو ؛ 19 June: ارسال مدارک به آنکارا؛ 26 June: شروع بررسي پرونده؛ 17 September: دریافت ایمیل برای مصاحبه؛ ٢٥ اكتبر مصاحبه و دريافت ويزا.

Junior Member

[QUOTE=shararehsfp;2563390]هیچ خبری نیست
    شما مارچ اقدام کردین؟
    چه تاریخی رفته آنکارا؟ هنوز خبری نیست؟
    ای خدا چقدر طولانی میشه [/
    حدود سه ماهه رفته آنکارا، فکر می‌کنم توی این مدت بیشتر تایم برای دانشجوها بوده، از حالا به بعد شاید بشه یکم بیشتر امیدوار بود. امیدوارم زودتر کار همه درست بشه، دوری از همسر واقعا سخته.

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه تو قسمت Do your close friends, Family and children know about your relationship اسم چند نفر کافی هست؟ من اگه بخوام بنویسم 100 تا میتونم بنویسم
    برای اون قسمت یه جدول هست با پنج جای خالی. به نظر من این یعنی پیش فرض خود اونها این بوده که اسم پنج نفر کافی هست. ما اسم پدرها و مادرها و برادر همسرم رو نوشتیم.
    هرچند میشه در انتهای فرم خود شما یه جدول به عنوان ادامه جدول قبلی اضافه کنید و اسامی بیشتری رو بنویسید ولی علاوه بر این جدول و اسم ها که اشخاص میتونن در اون ها ادعای غیر واقعی هم داشته باشن، شما باید عکس هم براشون بفرستید. ما کلی عکس از دوستانمون داشتیم که به عنوان زوج در بین اونها بودیم و با نوشتن اسم کامل و تاریخ همه چیز رو مستند کردیم.
    به نظر من اگر عکس های اینجوری دارید نیازی نیست یه لیست طولانی از دوستانتون بنویسید و منظور اون ها بیشتر اعضای خانواده هست که به رابطه شما جنبه رسمی تری میده.
    باز هم میگم که این ها نظر و برداشت من هست با توجه به شرایط رابطه خود ما.

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    برای اون قسمت یه جدول هست با پنج جای خالی. به نظر من این یعنی پیش فرض خود اونها این بوده که اسم پنج نفر کافی هست. ما اسم پدرها و مادرها و برادر همسرم رو نوشتیم.
    هرچند میشه در انتهای فرم خود شما یه جدول به عنوان ادامه جدول قبلی اضافه کنید و اسامی بیشتری رو بنویسید ولی علاوه بر این جدول و اسم ها که اشخاص میتونن در اون ها ادعای غیر واقعی هم داشته باشن، شما باید عکس هم براشون بفرستید. ما کلی عکس از دوستانمون داشتیم که به عنوان زوج در بین اونها بودیم و با نوشتن اسم کامل و تاریخ همه چیز رو مستند کردیم.
    به نظر من اگر عکس های اینجوری دارید نیازی نیست یه لیست طولانی از دوستانتون بنویسید و منظور اون ها بیشتر اعضای خانواده هست که به رابطه شما جنبه رسمی تری میده.
    باز هم میگم که این ها نظر و برداشت من هست با توجه به شرایط رابطه خود ما.
    ما هم عکس زیاد داریم منم اسم پدر و مادر و دو تا از دوستامون رو به عنوان معرف نوشتیم. من یه سری عکس هم که دوستام گذاشته بودن ازمون رو هم دارم میزارم ، یعنی از پیج اونا اسکرین شات گرقتم

Junior Member

سلام
    من اقامت دایم کانادا رو دارم و اقامتم رو در زمتنی که مجرد بودم گرفتم و برگشتم ایران. الان ازدواج کردم و میخوام برای خانومم اقدام کنم که با هم بریم.
    اما برای اسپانسرشیپی باید در خاک کانادا باشم.
    راهی هست که من و همسرم بتونیم با هم بریم کانادا و از اونجا پروسه اسپانسرشیپی در کانادا کلس رو استارت بزنم؟ مثلا ویزیتور ویزا یا استادی پرمیت و یا هر ویزای دیگه ای؟
    روایتی که اکثرا میگن اینه که چون من مقیم کانادام به همسرم هیچ ویزایی نمیدن چون احتمال میدن همسرم برنگرده وقتی من اونجام.
    ممنون میشم اگه راهی به ذهنتون میرسه یا تجربه ای دارید بگید که راجع بهش مطالعه کنم

Junior Member

با سلام
    من اسپانسر خانومم میخام بشم، بجای قباله، یک رونوشت از قباله ترجمه کردم ، کسی تا الان تجربه‌ی ترجمه‌ی رونوشت داشته به جای قباله؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Jala4420 نمایش پست ها
    با سلام
    من اسپانسر خانومم میخام بشم، بجای قباله، یک رونوشت از قباله ترجمه کردم ، کسی تا الان تجربه‌ی ترجمه‌ی رونوشت داشته به جای قباله؟ مرسی
    رو نوشت چی هست؟

Junior Member

یک برگه که محضر میده با مهر امضا، ترجمشم نوشته marriage document

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)