صفحه 12 از 1355 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122621125121012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط maddarkener نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنماييت
    براي اثبات وابستگي مالي به خانواده با مدارك دانشجو بودن چه مدركي براشون مورد قبوله؟خوب مسلماً وقتي كه شخص دانشجو باشه مدركه محكمي نداره به جز كارنامه هاش و برگه هاي انتخاب واحد و نهايتاً يه گواهي اشتغال به تحصيل كه هيچكدوم اينها رو ترجمه رسمي كه مهر دادگستري داشته باشه نمي كنن كه من مجبور شدم فقط بدم ترجمه كنن رو سربرگ دار الترجمه و با اصل كارنامه فرستادم
    لطفا اگه اطلاعي در اين باره داريد جواب بديد
    با اطلاع بر نوع مداركي كه ارائه كردم اگر مورد قبول بوده باشه كه خدا رو شكر ولي اگه قبول نمي كردن هيچ اطلاعي نمي دادن كه اين مداركي كه داديد ناقص هستن يا اينكه مورد قبول نيستن؟به هر حال مدت زمان زياديه كه پرونده در جريانه و سر مرحله آخر رجكت بشه آدم اونم بي خبر و بدون نامه اي كه مدارك ناقصه تكميل تر كنيد.
    الانم 6 روزه كه پاسهامون رو فرستاديم و بي صبرانه منتظر هستيم
    ممنون ميشم اگه راهتمايي بفرماييد
    دوست گرامی
    من در زمان دانشجو بودن گواهی اشتغال به تحصیل و ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتم به تایید سازمان مرکزی و اداره کل دانشجویان داخل وزارت علوم در شهرک غرب رسوندم و بعد قابل ترجمه رسمی و تایید دادگستری شد و فرستادم.
    براشون مهمه که به تحصیل تمام وقت و بدون وقفه اشتغال داشته باشید و ازدواج نکرده باشید.(ارسال ترجمه رسمی شناسنامه)
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    دوست گرامی
    من در زمان دانشجو بودن گواهی اشتغال به تحصیل و ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتم به تایید سازمان مرکزی و اداره کل دانشجویان داخل وزارت علوم در شهرک غرب رسوندم و بعد قابل ترجمه رسمی و تایید دادگستری شد و فرستادم.
    براشون مهمه که به تحصیل تمام وقت و بدون وقفه اشتغال داشته باشید و ازدواج نکرده باشید.(ارسال ترجمه رسمی شناسنامه)
    كارنامه اي كه براشون فرستاديم تمام وقت بود و همونطور كه عرض كردم ترجمش غير رسمي بود خيلي هم دوندگي كردم براي رسمي كردنش اما موفق نشدم
    حتي از شهرستان خودمون اومدم تهران كه شايد بشه اونجا كاري كرد ولي هرجا رفتم گفتن فقط ميتونيم غير رسمي ولي رو سربرگ خودمون با مهر دارالترجمه اين كارو انجام بديم.
    اگه از نظر سفارت مداركمون قابل قبول واقع نمي شد آيا بهمون مي گفتن كه مداركتون ايراد داره و قبول نيست؟يا بدون اطلاع رجكت مي كنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maddarkener نمایش پست ها
    كارنامه اي كه براشون فرستاديم تمام وقت بود و همونطور كه عرض كردم ترجمش غير رسمي بود خيلي هم دوندگي كردم براي رسمي كردنش اما موفق نشدم
    حتي از شهرستان خودمون اومدم تهران كه شايد بشه اونجا كاري كرد ولي هرجا رفتم گفتن فقط ميتونيم غير رسمي ولي رو سربرگ خودمون با مهر دارالترجمه اين كارو انجام بديم.
    اگه از نظر سفارت مداركمون قابل قبول واقع نمي شد آيا بهمون مي گفتن كه مداركتون ايراد داره و قبول نيست؟يا بدون اطلاع رجكت مي كنن؟
    بستگی به نظر افسر مربوطه دارد ولی در هر حال با مدارک مستند حتی در صورت ردی می توان درخواست تجدیدنظر هم داد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

سلام
    من يا يكي تو چت آشنا شدم حدود يك سال اين فرد كانادايي هستش و ياز نشسته هم هستش حالا من ميخوام برم پيشش و اون مي خواد واسم دعوت نامه بفرسته بعد از يك ماه ديگه
    ميخواستم بدونم سفارت كانادا قبول مبكنه و اينكه من بايد چه چيزي گرو بزارم تا بر گردم بايد حتما چيزي بزارم يا اينكه بهم همينطوري ويزا ميدن چون فردي كه واسم ميفرسته خودش كانادايي هستش براي ويزا گرفتن حتما بايد چيزي ضمانت بزارم ممنون ميشم كمكم كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    بستگی به نظر افسر مربوطه دارد ولی در هر حال با مدارک مستند حتی در صورت ردی می توان درخواست تجدیدنظر هم داد.
    سلام
    ممنون از راهنمائيت
    فعلا كه هيچ نامه يا ايميلي ندادن فقط از اون موقع وضعيتمون تو سايت به decision made تغيير كرده الانم 30 روز از ارسال پاسپورتها براي صدور ويزا ميگذره
    شايد اين هفته يا هفته بعد تر پاسپورتهامون برسن

Senior Member

سلام
    راستش من یک تجربه دارم که در مورد خودم که main هستم می گم شاید بدرد بخوره
    من 14 اوریل پروندم ارسال شد به دمشق ولیکن تا همین اواخر هیچ خبری از in procee شدن پروندم نبود که یک دفعه در 15 جولای یک ایمیل از ورشو اومد که پروند من و فرستادند ورشو و بعد از 5 روز هم in process شدم..... و همینطور برخی از دوستان دیگرم
    این و میدونم که دارن پرونده های دمشق رو کم می کنند و می فرستند به ورشو به دلیل همین ناارومی ها
    بنابراین تخمین اینکه چقد ر طول کشیدن پاسپورت تون ، با توجه به شرایط جدید دمشق( ناارومی ها) سخت و حتی ناممکن است.
    در مورد گرفتن پاس هم می بایست بگم که در مورد ما اینطوری بوده که:
    می بایست به پست مثلا TNT یا DHL وکالت بدیم...اونا خودشون می رن از سفارت می گیرن و می یارن تهران
    یا می تونید خودتون شخصا به سفارت کانادا در دمشق مراجعه کنید...
    ااین تجربه کنونی من از وضعیت پرونده های skilled worker هاست... حالا در مورد پرونده همسر شما نمی دونم که به چه صورت عمل می شه
    امیدوارم به دردتون بخوره
    موفق باشید
    ویرایش توسط Pearson : August 8th, 2011 در ساعت 09:38 AM

سلام

من میخواستم از طریق خویشاوندی (همسر) از طریق کشور دیگه ای اقدام کنم. من در سایت http://www.cic.gc.ca/english/informa...pply-where.asp خوندم که اگر اقامت یک ساله در کشوری داشته باشیم میتونیم از اونجا اقدام کنیم. من به دلیل شرایط کاری قراره ساکن ترکیه بشم. میخواستم بدونم آیا میتونم از نرکیه که دوره پروسه اون طبق اعلام سایت مهاجرت کانادا 6 ماه هست اقدام کنم یا باید حتما مدارک رو به سفارت کانادا در دمش بفرستم.

خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    کلا در هر مرحلیه ای واسه ایشون تقاضا کنید مورد بک گراند چک قرار می گیرند.
    سلام،
    اگه فقط اطلاع بدیم که ازدواج کرده ایم و همسرمون رو به پرونده اضافه نکنیم چطور؟ بازم بک گراند چک انجام میشه؟
    اینکه فقط اطلاع بدیم کافیه یا باید همه فرم ها رو پرکنیم دوباره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط vida_24 نمایش پست ها
    سلام
    چون تا قبل از لند کردن شما PR حساب نمی شین. به محض ورود به خاک کانادا فرمهایی رو امضا می کنین و از اون لحظه PR حساب می شین. و اگر تاریخ ازدواج قبل از تاریخ PR شدن باشه به مشکل می خورین.
    توی فرمهایی که توی فرودگاه امضا می کنین همه مشخصات شما نوشته شده، از جمله single یا married بودن. با امضای اون فرمها یعنی شما همه اون مشخصات رو تایید می کنید. اگر قبل از لند ازدواج کنید و در فرودگاه اون فرمها رو امضا کنین به قول خودشون misrepresentation کردین و PR خودتون هم ازتون می گیرن، چه برسه به اینکه بخواین اسپانسر یکی دیگه بشین!
    خلاصه که میدونم سخته، اما ماها که این همه صبر کردیم به خاطر 2 ماه اینور اونور همه چیزو خراب نکنیم!!
    چرا misrepresentation ؟ ما که اطلاع بهشون میدیم قبل لند که اخیرا ازدواج کرده یم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak نمایش پست ها
    چرا misrepresentation ؟ ما که اطلاع بهشون میدیم قبل لند که اخیرا ازدواج کرده یم
    دوستان توصیه می کنند که یا در مر حله in process ازدواج کنید یا بعد از landing ( که کارت PR را دریافت می کنید)چون هم ممکنه پروسه مهاجرت طول بکشه و هم به قول vida_24

شما را به عنوان کسی که اطلاعات نادرست داده بشناسند....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)