صفحه 1203 از 1355 نخستنخست ... 2037031103115311931194119511961197119811991200120112021203120412051206120712081209121012111212121312531303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,021 تا 12,030 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط bloor نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    معمولا اول اسپانسر تاييد مي شود بعد مدارك به سفارت فرستاده ميشود كه در آنجا اسپانسر شنوده بررسي مي شود
    منظورم دفتر سيدني بود،من مداركمو به اونجا پست كردم و الان منتظر تاييديه هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayeh83 نمایش پست ها
    منظورم دفتر سيدني بود،من مداركمو به اونجا پست كردم و الان منتظر تاييديه هستم
    پس خيلي طول نميكشه اينجا تا approval بياد بعد ميره انكارا
    لطفا اينجا ما را در جريان بگذاريد چون من هم مدارك را سپتامبر فرستادم
    مي خوام حدود زماني را بدونم
    به اميد خبرهاي خوب از شما

Junior Member

باشه حتما ممنون ولي حدودا معلوم نيست چند روز طول مي كشه؟من وافعا ديگه كم آوردم و مي خوام بعد از اپرووال برم ايران،اميدوارم زودتر اين پروسه براي همه تموم بشه

Junior Member

باشه حتما ممنون ولي حدودا معلوم نيست چند روز طول مي كشه؟من وافعا ديگه كم آوردم و مي خوام بعد از اپرووال برم ايران،اميدوارم زودتر اين پروسه براي همه تموم بشه
    معمولا حداقل يكماه و حداكثر ٣ ماه دقيق نميدونم ولي مثل اينكه اين روزا انكارا طولاني شده
    اتفاقا من هم بعد از اپروال مي خوام برگردم كسي به شما نگفته مشكلي پيش مياد يا نه؟

Junior Member

من ماه می برای همسرم اپلای کردم و بدون مشکل تونستم پرونده رو لینک کنم. یک نکته که میخواستم خدمتتون بگم اینه که زمان لینک کردن تقریبن تمام سوالات مشخص هستش ولی سوال آخر یعنی
    Number of family members, including the primary applicant, that are part of this application
    من بعنوان اسپانسر برای همسرم بعنوان primary applicant اپلای کردم و فرزند هم نداریم. جواب من به این سوال عدد 2 بود و اینطور تونستم پرونده رو پیدا کنم و لینک کنم. برای حدود یک هفته فکر میکردم منظور سوال فقط تعداد نفرات شامل همسر (وفرزندان) هستش. در صورتیکه اسپانسر هم ظاهرا در شمارش به حساب میاد.

Junior Member

ممنون،راستش وكيل به من گفت حتما تا اپروال بمون بعدش برو،ولي خودم خيلي مطمئن نيستم ولي واقعا تنهايي سخته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_Do نمایش پست ها
    من ماه می برای همسرم اپلای کردم و بدون مشکل تونستم پرونده رو لینک کنم. یک نکته که میخواستم خدمتتون بگم اینه که زمان لینک کردن تقریبن تمام سوالات مشخص هستش ولی سوال آخر یعنی
    Number of family members, including the primary applicant, that are part of this application
    من بعنوان اسپانسر برای همسرم بعنوان primary applicant اپلای کردم و فرزند هم نداریم. جواب من به این سوال عدد 2 بود و اینطور تونستم پرونده رو پیدا کنم و لینک کنم. برای حدود یک هفته فکر میکردم منظور سوال فقط تعداد نفرات شامل همسر (وفرزندان) هستش. در صورتیکه اسپانسر هم ظاهرا در شمارش به حساب میاد.
    ببخشيد شما چقدر طول كشيد اپرووال بگيريد؟

Junior Member

22 می 2018: ارسال پرونده از کلگری به میسیسگا
    24 جون 2018: دریافت ایمیل از cic میسیسگا که پرونده 22 می دریافت شده !
    5 جولای 2018: دریافت ایمیل (نامه پیوست بود) اسپانسر اپرو
    3 جولای 2018: ایمیل مدیکال
    11 جولای 2018: ارسال پرونده به آنکارا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_Do نمایش پست ها
    22 می 2018: ارسال پرونده از کلگری به میسیسگا
    24 جون 2018: دریافت ایمیل از cic میسیسگا که پرونده 22 می دریافت شده !
    5 جولای 2018: دریافت ایمیل (نامه پیوست بود) اسپانسر اپرو
    3 جولای 2018: ایمیل مدیکال
    11 جولای 2018: ارسال پرونده به آنکارا
    ممنون از توضيحتون ،فكر كنم كلا پروسه ما كه به سيدني فرستاديم و بايومتريك هم داريم متفاوت هست،اميدوارم بفيه مراحل هم به خوبي طي بشه

سلام دوستان اميدارم كه همگي خوب باشيد ،من مداركم ١٤آگست به دست سفارت رسيده و ٨سپتامبر نامه اي گرفتم كه درخواست ٨٥دلار براي بايومتريك كرده بود و اپليكيشن نامبر هم داشت،ولي ديگه خبري نشد،به نظرتون چقدر طول مي كشه براي تاييديه اسپانسرشيپ؟بايد تماس بگيرم براي پيگيري؟با تشكر ازتون
    مدارک من هم 30 اگوست به سیدنی رسیده. ما همون اول همه هزینه ها رو پرداخت کرده بودیم و بنابراین دیگه هیچ مکاتبه ای نداشتیم.
    تا جایی که من اطلاع دارم الان دارن به پرونده های تا 25 جولای AOR میدن. بنابراین به نظر من هنوز برای پیگیری زوده.
    معمولا چند هفته بعد هم تایید اسپانسر و بلافاصله ارسال به آنکارا و درخواست مدیکال.
    اما برای ما که نیاز به بیومتریک داریم فکر میکنم باید قبل از مدیکال برای بیومتریک بریم. هنوز از کسی نشنیدم که بیومتریک رو ازش خواسته باشن.
    من فقط امیدوارم این تغییر جزئی (اضافه شدن بیومتریک) و همینطور انتقال دفتر به سیدنی زیاد پروسه رو طولانی نکنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)