صفحه 1205 از 1355 نخستنخست ... 2057051105115511951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212131214121512551305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,041 تا 12,050 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام و وقت به خیر
    در فرم 5669 قسمت سابقه تحصیلات که تعداد سال های تحصیل را خواسته گزینه های Elementary, High School, University and Trade داره
    من دوره Elementary رو 5 سال دبستان در نظر گرفتم و High School 4 سال دبیرستان (همراه پیش دانشگاهی).
    به این ترتیب 3 سال دوره راهنمایی رو الان حساب نکردم. باید بیارمش جزء Elementary و 8 ساله بزنم؟
    University رو هم مجموع سال های دانشگاه (لیسانس، فوق، دکتری) باید یکجا اعلام کرد. درسته؟

Junior Member

سلام دوستان،من حدود٥٠روز مي گذره از فرستادن پروندم،و هيچ خبري نيست جز اپليكيشن نامبر،بايد پيگيري كنم؟مي تونم ايميل بزنم؟كلا هيچ خبري از پرونده ها نيست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام و وقت به خیر
    در فرم 5669 قسمت سابقه تحصیلات که تعداد سال های تحصیل را خواسته گزینه های Elementary, High School, University and Trade داره
    من دوره Elementary رو 5 سال دبستان در نظر گرفتم و High School 4 سال دبیرستان (همراه پیش دانشگاهی).
    به این ترتیب 3 سال دوره راهنمایی رو الان حساب نکردم. باید بیارمش جزء Elementary و 8 ساله بزنم؟
    University رو هم مجموع سال های دانشگاه (لیسانس، فوق، دکتری) باید یکجا اعلام کرد. درسته؟
    دوره راهنمایی در کانادا جزو elementary است و باید 8 سال بزنید. دوره های دانشگاه هم همه یکجا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayeh83 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من حدود٥٠روز مي گذره از فرستادن پروندم،و هيچ خبري نيست جز اپليكيشن نامبر،بايد پيگيري كنم؟مي تونم ايميل بزنم؟كلا هيچ خبري از پرونده ها نيست؟
    معمولا کمی بعد فایل نامبر و AOR، تایید اسپانسر و بعدش هم نامه مدیکال میاد.
    چند روز از زمان اپلیکیشن نامبر شما گذشته؟
    چون با توجه به زمان هایی که از بقیه میشنوم، شما از لحاظ زمانی پروندتون خوب پیش رفته و به نظر من هنوز برای نگرانی و پیگیری زود هست.

Junior Member

سلام
    با توجه به اینکه فرم 5476 استفاده از Representative هم جزء مدارک اسپانسر و هم جزء مدارک اسپانسر شونده قید شده، من (اسپانسر شونده) که می خواهم وکالت به همسرم در کانادا بدهم این فرم را پر می کنم، آیا نیاز هست همسرم هم جداگانه آن را پر کند و در مدارک بگذارد یا یک نسخه پرشده توسط من کافی است؟
    سوال دوم: همین یک نسخه را باید هر دو نفر امضا کنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    معمولا کمی بعد فایل نامبر و AOR، تایید اسپانسر و بعدش هم نامه مدیکال میاد.
    چند روز از زمان اپلیکیشن نامبر شما گذشته؟
    چون با توجه به زمان هایی که از بقیه میشنوم، شما از لحاظ زمانی پروندتون خوب پیش رفته و به نظر من هنوز برای نگرانی و پیگیری زود هست.
    ممنون از پاسختون ،حدود يك ماه،نمي دونم كلا چرا هيچ خبري نيست

سلام خواهشا یکی کمک کنه فردا قراره مدارک رو بفرستم
    من میخوام همسرم رو representative کنم ایا ایشون باید علاوه بر section B اون section D که نوشته امضای همسر رو هم امضا کنه؟؟؟

Junior Member

سلام
    در رابطه با تاییدیه اقامت در هتل، ما می خواهیم از هتل نامه ای روی سربرگ هتل بگیریم که نشان دهنده اقامت ما باشه. ما از قبل هتل رو رزرو نکرده بودیم. حضوری برای سه شب جا گرفتیم. آیا دوستان متن خاصی برای این منظور استفاده کرده اند؟
    آیا متنی مثل این که روی برگه ای با سربرگ هتل پرینت بشه و مهر خورده باشه مناسبه یا طور دیگری باید اقدام کرد؟

Hereby we confirm the accommodation of Mr (with birth certificate number of and date of birth) and Mrs (with birth certificate number of and date of birth ) for the 3 nights with checking in date of and checking out date of with the total cost of

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayeh83 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ،حدود يك ماه،نمي دونم كلا چرا هيچ خبري نيست
    پیشنهاد میکنم از داخل کانادا باهاشون تماس بگیرین.
    دو مورد برای ما پیش اومد که کارمون در اداره مهاجرت دقیقا بعد از تماس گرفتن راه افتاد! چیزی شبیه به یادآوری.
    به هر حال تماس گرفتن ضرری نداره.

در ضمن ظاهرا میتونید علاوه بر GCKey، از ecas هم وضعیت پرونده رو چک کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    ايا بهتر است همين ابتداي كار هزينه بايومتريك را هم پرداخت كنيم يا منتظر نامه انها باشيم؟
    مرسي از راهنماييتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)