صفحه 1215 از 1355 نخستنخست ... 2157151115116512051206120712081209121012111212121312141215121612171218121912201221122212231224122512651315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,141 تا 12,150 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط bloor نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا برای پیگیری پرونده تماس تلفنی بهتر جواب می ده یا ایمیل؟ کسی از دوستان ایمیل یا تلفنی از sydney داره؟
    بعد از ارسال مدارک اسپانسر می تواند پیگیر باشه یا باید خود mail applicant تماس بگیره؟

سپاس
    فرقی نمیکنه چه کسی تماس بگیره فقط کافیه اطلاعات لازم رو داشته باشه، نام، شماره پاسپورت و اینها.
    در مورد شماره تلفن و نحوه تماس گرفتن هم که دوستمون کامل راهنمایی کردن.

میتونم بپرسم پرونده شما کی به دستشون رسیده؟

Junior Member

سلام به همگی
    نامزد من سیتیزن کانادا هستند و ما این ماه عقد میکنیم. با توجه به اینکه پروسه pr شش ماه تا یکسال زمان میبره میخواهیم که از طریق ویزای توریستی اقدام کنیم.
    1-برای اینکه حداقل احتمال ریجکتی را داشته باشم چکاری میتونیم انجام بدیم؟ (در ایران من شاغل هستم)
    2-پروسه بررسی برای ویزای توریستی بعد از مصاحبه چقدر زمان میبره؟ (در سایت مهاجرت نوشته 41 روز ولی در واقعیت معمولا چقدره؟) (من ویزای شنگن هم ندارم)
    3-اینکه همسرم در زمان مصاحبه با من باشه تاثیر مثبتی داره؟ میخواهیم که صادقانه عنوان کنیم که به دلیل شرایط سخت دوری ویزای توریستی را انتخاب کردیم، ایا این کار درستیه؟
    و اینکه ایا در کل راه درستیه؟ راه کوتاهتری وجود داره؟ ما الان 8 ماهه که نامزد کردیم و به دلایلی نتونستیم عقد کنیم و 8 ماهه که از هم دوریم. دیگه تحمل دوری واقعا برام سخت شده. ممنون میشم منو از تجربیاتتون بهره مند کنین

Junior Member

دوستان سلام
    ممکنه بفرمایید ایا کسی ترجمه عدم سوپیشینه رو بدون مهر دادگستری/امور خارجه هم فرستاده ؟ از ما آپدیت مدارک خواستن و ما میخواستیم برای اینکه سرعت بره بالا دیگه سوپیشینه رو ندیم دادگستری/امور خارجه. اگه شما اینکارو کردین ممنون میشم بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    فرقی نمیکنه چه کسی تماس بگیره فقط کافیه اطلاعات لازم رو داشته باشه، نام، شماره پاسپورت و اینها.
    در مورد شماره تلفن و نحوه تماس گرفتن هم که دوستمون کامل راهنمایی کردن.

میتونم بپرسم پرونده شما کی به دستشون رسیده؟
    ممنونم
    تازه يكماهه رسيده ولي ميخوام بعد از يكماه ونيم تا دو ماه پيگيري كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط s0r00sh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممکنه بفرمایید ایا کسی ترجمه عدم سوپیشینه رو بدون مهر دادگستری/امور خارجه هم فرستاده ؟ از ما آپدیت مدارک خواستن و ما میخواستیم برای اینکه سرعت بره بالا دیگه سوپیشینه رو ندیم دادگستری/امور خارجه. اگه شما اینکارو کردین ممنون میشم بفرمایید.
    ترجمه دارالترجمه کافیست و هیچ مهر اضافه ای لازم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط hermetic نمایش پست ها
    سلام به همگی
    نامزد من سیتیزن کانادا هستند و ما این ماه عقد میکنیم. با توجه به اینکه پروسه pr شش ماه تا یکسال زمان میبره میخواهیم که از طریق ویزای توریستی اقدام کنیم.
    1-برای اینکه حداقل احتمال ریجکتی را داشته باشم چکاری میتونیم انجام بدیم؟ (در ایران من شاغل هستم)
    2-پروسه بررسی برای ویزای توریستی بعد از مصاحبه چقدر زمان میبره؟ (در سایت مهاجرت نوشته 41 روز ولی در واقعیت معمولا چقدره؟) (من ویزای شنگن هم ندارم)
    3-اینکه همسرم در زمان مصاحبه با من باشه تاثیر مثبتی داره؟ میخواهیم که صادقانه عنوان کنیم که به دلیل شرایط سخت دوری ویزای توریستی را انتخاب کردیم، ایا این کار درستیه؟
    و اینکه ایا در کل راه درستیه؟ راه کوتاهتری وجود داره؟ ما الان 8 ماهه که نامزد کردیم و به دلایلی نتونستیم عقد کنیم و 8 ماهه که از هم دوریم. دیگه تحمل دوری واقعا برام سخت شده. ممنون میشم منو از تجربیاتتون بهره مند کنین
    ویزای توریستی مصاحبه ندارد و در بهترین حالت کل پروسه دو سه ماه طول می‌کشه ولی با نظر گرفتن بک گراند چک ممکنه طولانی تر بشه
    حتی اگر درخواست ویزای توریستی شما به هر دلیلی ریجکت شود تاثیری روی پرونده مهاجرت شما ندارد
    همسر شما می‌توانند در دعوتنامه جزییات شرایط رو توضیح بدهند.
    بهرحال وقتی با پرونده اسپانسرشیپی شما موافقت بشه برای تغییر ویزا باید از کانادا خارج بشید.

دوستان چقدر طول میکشه ایمیل فایل نامبر بیاد؟ ؟؟ ما 12 اکتبر پروندمون رسیده سیدنی

ما پروندمون رو 10 اکتبر ارسال کردیم و 12 اکتبر طبق ترک نامبر پست رسیده سیدنی. اما الان که سایت مهاجرت رو چک میکردم فرم ها در تاریخ 24 اکتبر اپدیت شده. دارم از استرس میمیرم یعنی پرونده ما رو بر می گردونن؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط fatimaa1990 : November 4th, 2018 در ساعت 10:28 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    ما پروندمون رو 10 اکتبر ارسال کردیم و 12 اکتبر طبق ترک نامبر پست رسیده سیدنی. اما الان که سایت مهاجرت رو چک میکردم فرم ها در تاریخ 24 اکتبر اپدیت شده. دارم از استرس میمیرم یعنی پرونده ما رو بر می گردونن؟؟؟؟؟
    چرا بايد پروندتون رو برگردونن!؟
    من دقيقا متوجه نشدم اين حجم استرس از كجا اومد و مشكل چي هست فقط اينو ميدونم كه روزي كه از طريق پست متوجه ميشيد پروندتون رسيده،، صرفا نميتونه با روز ريسيو شدن پرونده از طريق اداره مهاجرت يكي باشه
    ببينيد مدارك شما كه ميرسه به دستشون، عملا چندروزي زمان ميبره تا اين پرونده بره زير دست اِيجنت
    مدت زماني هم كه ميبره تا فايل نامبر بياد رو هم دقيق نميشه گفت
    هروقت اون ايجنت يا به اصطلاح آفيسر تصميم بگيره كه همه چيز طبق چك ليست درست هست و كم و كسري تو پرونده نيست براتون فايل نامبر صادر ميشه
    و هرآپديت جديدي بياد شامل پرونده هاي قبلي كه رسيدن نميشه، بالصلاح ميگن قانون عطف به ماسبق نميشه(دقيقا مثل قضيه ي بيومتريك)
    ما مدارك رو ٢٤دسامبر ٢٠١٧ فرستاديم ، ٢روز بعد رسيد به آدرس و ٣ژانويه ريسيو شد( يعني تاريخي كه داخل سايت نشون ميده)
    وآخر فبريه هم فايل نامبر اومد
    اگر خدايي نكرده چيزي كم باشه داخل پرونده، از امضا بگير تا عدم واريز وجه بيومتريك، براتون يه تمپِرِري فايل نامبر مياد، تا إصلاحات انجام بشه و بعد ميره براي فايل نامبر اصلي
    اصلااااااا جاي نگراني نيست
    انقد الان آفيس شلوغِ كه خيلي هارو ميشناسم سپتامبر اقدام كردن هنوز نيومده فايل نامبرشون

نقل قول نوشته اصلی توسط hermetic نمایش پست ها
    سلام به همگی
    آقاي alikanosala خيلي دقيق و درست توضيح دادن
    يبار ديگه هم اين سوال مطرح شد من تجربه خودم رو گفتم
    بين دوستان ما چند نفر عين شما تصميم گرفتن؛ شينگن داشتن و تمكن مال عالي ولي متاسفانه همشون رد شدن
    كيپس نُت گرفتن، كه آفيسر علت رجكتي رو اينجور بيان كرده بود؛ كه تايپِ ويزاهاي مثل توريستي، دانشجويي... شما بايد ثابت كنيد برميگرديد
    وقتي شما دليل سفر رو همسرتون (كه سيتيزن هستن) عنوان ميكنيد اين يعني نميخوايد برگرديد
    پس پارامتر اصلي اين تايپ ويزا رو از دست ميديد
    ولييييييي بودن كساني هم كه ويزا گرفتن
    اين فقط تجربه اطرافيان من بود
    اين يه تصميم كاملا شخصي هست، همشون هم دقيقا دوهفته بعد از انگشتنگاري رجكت شدن
    ميتونيد شانستون رو امتحان كنيد، خدايي نكرده اگر نشد اسپانسري اقدام كنيد
    كه رجكتيش تأثيري روي پرونده پي آرتون نداره، فقط خدايي نكرده اگر نشه يه مقدار زمان از دست ميديد
    موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)