صفحه 122 از 1355 نخستنخست ... 22721121131141151161171181191201211221231241251261271281291301311321722226221122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    چه خوب که بیشتر از 50کیلو نیست بارت، ما هربار که با همسرم ترکیه رفتیم کلی وسیله خریدیم و منهم همه رو با خودم میاوردم تهران در صورتیکه هرسری میدادم به همسرم ببره کلیش تا حالا رفته بود،
    نه مژده جان، فقط 3تا گبه و 2تا گلیم ،و یه سری ظروف سنتی هست که میدونم اونجا گیر نمیاد یا اگر هم باشه خیلی گرونه
    سلام هستی جان
    تا جاییکه من یادم هست قبلا از طریق دریایی هم بارهایی با این حجم رو حمل میکردن که قیمتش هم مناسبتر میشد. آیا الان چنین امکانی وجود نداره؟ چون یکی از دوستان ما تمام وسائل خونه و پیانوش رو از طریق دریایی فرستاد نه هوایی و کلا براش 7 میلیون در اومد. البته سه سال پیش.
    ضمنا خیلی خودت رو درگیر وسیله نکن چون اینجا همه چیز هست شاید یک مقدار گرون تر ولی نمی ارزه که اینهمه پول بار بدین.
    به امید اینکه هر چه سریعتر پاس ریکوئست بشی
    هانا
    .We received ----'s application for permanent residence on January 24, 2012.We started processing ----'s application on August 14, 2012.Medical results have been received. Medical extended till November 15, 2013.PPR:February 07, 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط Sharif62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خبرهای خوش در راهند
    سلام بر شما
    میخواستم بدونم شما خبر موثق دارید؟ آیا از کانالی متوجه شدید که خبرهای خوش در راهند؟
    با سپاس
    .We received ----'s application for permanent residence on January 24, 2012.We started processing ----'s application on August 14, 2012.Medical results have been received. Medical extended till November 15, 2013.PPR:February 07, 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    یاسمین جان ، نگران نباش بزودی هممون از انتظار درمیاییم ،زیاد روی این روزها تمرکز نکن چون خیلی اذیت میشی ، بیاییم هممون انرژی مثبت بدیم که همه ی کارها انجام شده و نتیجه نهایی که ویزاست، درراه هست ، تا موج مثبتی که میفرستیم برسه به آفیسرهای آنکارا و خیلی زود جواب هممونو بدن، یه امتحان کنیم همه با هم ، نتیجه اش رو میبینیم ، چون جریان کائنات دست اراده ما هم هست، شاد و پیروز باشید/هستی
    سلام به همگي.مرسي هستي جون به خاطر انرژي مثبتت.اميدوارم به زودي اينجا پر از خبرهاي خوب بشه.
    TORONTO:We received your application for permanent residence on April 4, 2012.We started processing your application on August 19, 2012.Medical results have been received.Passport Request: February 4, 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran91 نمایش پست ها
    پس یه آمار بگیریم، لطفا همه جواب بدن، چه کسانی خودشون میرن ترکیه برا گرفتن ویزا و کیا میدن به آژانس؟
    من خودم براي گرفتن ويزا ميرم تركيه
    TORONTO:We received your application for permanent residence on April 4, 2012.We started processing your application on August 19, 2012.Medical results have been received.Passport Request: February 4, 2013

Member samoel_666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of wales, MA Animation

من هم خودم میرم ترکَیَه ولی دیگه نمیتونم از اونجا برم تورنتو ) چون خانوم بچه ها دارن تشریف میارن ایران و با لوفتانزا بلیط گرفته و دیگه نمیتونیم با ترکیش بریم . باید بریم بگیریم و برگردیم و از اینجا بریم. اگر بخواین ۲۵۰ دلار بدیم به اژانس که میشه تقریبا ۷۵۰ هزارتومان و ۱ هفته هم طول بکشه ! خوب با همین پول ۴ روز میریم انکارا و خودمون هم بادی میخوره به کلمون و هم با خیال راحت ویزا را میگیریم .
    مانند یک عقاب باشید،وقتی باران میبارد همه پرندگان به سوی پناهگاه پرواز می کنند بجز عقاب که برای دور شدن از باران در بالای ابرها به پرواز در می آید .مشکلات برای همه وجود دارند اما طرز بر خورد با آن است که باعث تفاوت می گردد .بلند پرواز باشید...

Member samoel_666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of wales, MA Animation

اخ اخ بزنه همه با هم پاس ریکویست شیم و یهو اکیپی بزنیم بریم ترکیه )
    مانند یک عقاب باشید،وقتی باران میبارد همه پرندگان به سوی پناهگاه پرواز می کنند بجز عقاب که برای دور شدن از باران در بالای ابرها به پرواز در می آید .مشکلات برای همه وجود دارند اما طرز بر خورد با آن است که باعث تفاوت می گردد .بلند پرواز باشید...

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام مهران جان
    من اول تصمیم داشتم خودم برم ترکیه و از ترکیه هم برم مونتریال ولی منصرف شدم چون هم باید دو بار اضافه بار بدم یکبار اینجا و یکبار هم ترکیه و اینکه کلا نه اینکه بخاطر ایرانی بودن خیلی احترام بهمون میذارن برای همین من از اینکه بخوام از ترکیه برم منصرف شدم چون بار آخر که برای عقدم رفته بودم ترکیه و داشتم برمی گشتم وقتی میخواستیم سوار هواپیما بشیم بازرسی آخر حتی مجبورمون کردن که کفش هامونم دربیاریم و بذاریم زیر دستگاه. من که تصمیم دارم که از طریق یک شرکت مهاجرتی که هر دوهفته یکبار پیک میره آنکارا و 550000تومان هم هزینه میگیره. البته همه اینا بستگی به شرایط داره که چجوری اقدام کنم به احتمال 90% از طریق شرکت و 10% خودم میرم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran91 نمایش پست ها
    پس یه آمار بگیریم، لطفا همه جواب بدن، چه کسانی خودشون میرن ترکیه برا گرفتن ویزا و کیا میدن به آژانس؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

سلام مهران من پاسپورتمو میدم آژانس

n91;1035928]پس یه آمار بگیریم، لطفا همه جواب بدن، چه کسانی خودشون میرن ترکیه برا گرفتن ویزا و کیا میدن به آژانس؟[/QUOTE]

مرسی هانا جان ،حق باتوست، احتمالا" بارهای اضافی رو مثل وسایل شخصیم، لباس و ... رو نیارم ، چون اینطوری کلی وزنش کم میشه،قربانت

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna1973 نمایش پست ها
    سلام هستی جان
    تا جاییکه من یادم هست قبلا از طریق دریایی هم بارهایی با این حجم رو حمل میکردن که قیمتش هم مناسبتر میشد. آیا الان چنین امکانی وجود نداره؟ چون یکی از دوستان ما تمام وسائل خونه و پیانوش رو از طریق دریایی فرستاد نه هوایی و کلا براش 7 میلیون در اومد. البته سه سال پیش.
    ضمنا خیلی خودت رو درگیر وسیله نکن چون اینجا همه چیز هست شاید یک مقدار گرون تر ولی نمی ارزه که اینهمه پول بار بدین.
    به امید اینکه هر چه سریعتر پاس ریکوئست بشی
    هانا

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه وارد این تاپیک شدم، سوالی داشتم که جایی ندیدم. درحال حاضر مدت زمان معمول انتظار برای اسپانسرشیپ همسر چقدره؟ دوستانی که اینجا هستن حدودا چقدره منتظرن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)