صفحه 1222 از 1355 نخستنخست ... 2227221122117212121213121412151216121712181219122012211222122312241225122612271228122912301231123212721322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,211 تا 12,220 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

دوستان برای اسپانسرشیپ همسر اگر امکان اقدام فدرال و یا کبک هر دو وجود داشته باشه کدام ارجحیت داره؟ چه از لحاظ مدت انجام پروسه و شرایط پس از ورود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای والدین اپلای کردم (ماه می) ودر تاریخ 10 اکتبر فایل نامبر گرفتم. در تاریخ 7 نوامبر در اکانتم یک پیغام داشتم (request letter) که وقتی کلیک میکنم فرم ( travel history) باز میشه.
    در آنلاین استوس گفته شده که (medical instruction) فرستاده شده اما من هیچ پیغام یا ایمیلی دریافت نکردم
    از طرف دیگه وقتی به قسمت (view submitted documents) میرم میگه police certificate and medical result تا تاریخ 7 دسامبر باید ارسال بشه
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنیپد:
    1- میشه مستقیم پیش دکتر رفت و تقاضای مدیکال تست کرد یا باید منتظر پیغام یا ایمیلی بود؟ upfront medical امکان داره ؟
    2- عدم سوپیشینه رو باید انجام داد یا باید منتظر پیغام بود؟
    3- اگه تاریخی که اعلام کردن بگذره راهی داره که بشه مهلت گرفت؟
    4- در دستور مدیکال چه فرمی یا اطلاعاتی میفرستند؟

تا حالا چند بار آنلاین پرسیدم اما همیشه میگند پیغامهای اکانت رو چک کن اگه سوال داشتی تماس بگیر !
    سلام ،
    عجیبه. خودتون رپرزنتتیو بودین؟ اگر نه ایمیل پدر یا مادر رو چک کنید احتمالا به ایمیل اون ها فرستادن.
    برای من درخواست مدیکال و تراول هیستوری و سوء پیشینه با هم اومد (ایمیل).
    یه فرم آنلاین هست که هر درخواستی داشته باشید مینویسید و دو هفته ای جواب میدن، من درخواست وقت بیشتر دادم اونجا و جواب دادن که اوکیه ولی در اسرع وقت بفرست.
    برای رفتن پیش دکتر احتیاج به نامه دارید همین جوری نمیشه. نامه خاصی هم نیست اما باید اونو داشته باشید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه به زودی.

Junior Member

دوستان اینجا کسی هستش که پروندشون رو ماه جون فرستاده باشه؟

Junior Member

دوستان آیا امکانش هست که بتونیم به یک نتیجه برسیم که آخرین ماهی که پرونده اسپانسرشیپ همسر در حالت بررسی یا AOR قرار گرفته مربوط به چه ماهی بوده؟ (بر اساس وضعیت پرونده کاربران همین سایت)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط applygh نمایش پست ها
    سلام ،
    عجیبه. خودتون رپرزنتتیو بودین؟ اگر نه ایمیل پدر یا مادر رو چک کنید احتمالا به ایمیل اون ها فرستادن.
    برای من درخواست مدیکال و تراول هیستوری و سوء پیشینه با هم اومد (ایمیل).
    یه فرم آنلاین هست که هر درخواستی داشته باشید مینویسید و دو هفته ای جواب میدن، من درخواست وقت بیشتر دادم اونجا و جواب دادن که اوکیه ولی در اسرع وقت بفرست.
    برای رفتن پیش دکتر احتیاج به نامه دارید همین جوری نمیشه. نامه خاصی هم نیست اما باید اونو داشته باشید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه به زودی.
    نهايتا از طريق تلفن تماس گرفتم و گفتن كه براي پدرم ايميل ارسال شده . البته پدرم ايميلي نگرفتن و نامه زدم و منتظر جواب هستم .
    ميشه لينك اين فرم آنلايني را كه گفتيد بزاريد براي من . چون تا بحال چند بار ايميل زدم و جواب ندادن

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    نهايتا از طريق تلفن تماس گرفتم و گفتن كه براي پدرم ايميل ارسال شده . البته پدرم ايميلي نگرفتن و نامه زدم و منتظر جواب هستم .
    ميشه لينك اين فرم آنلايني را كه گفتيد بزاريد براي من . چون تا بحال چند بار ايميل زدم و جواب ندادن
    IRCC web form رو در گوگل جستجو کنید پیدا می‌کنید، فکر میکنم وقتی لینک کپی میشه برای استفاده دیگران وب سایت پیام میده که لینک expire شده.

Junior Member

سلام دوستان،من مداركم (اسپانسر همسر)١٣اگست رسيد دفتر سيدني،و ديروزAORگرفتم بعد ازاين همه مدت،بك سوال داشتم بعد از گرفتن sponser approvalمي تونم برم ايران؟يا ممكنه پرونده رد بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayeh83 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من مداركم (اسپانسر همسر)١٣اگست رسيد دفتر سيدني،و ديروزAORگرفتم بعد ازاين همه مدت،بك سوال داشتم بعد از گرفتن sponser approvalمي تونم برم ايران؟يا ممكنه پرونده رد بشه؟
    خیلی خوبه!! ظاهرا نوبت بررسی پرونده ایرانی ها هم رسید! مدارک من 30 آگوست رسیده. خبر شما من رو خیلی امیدوار کرد! ممنون که اینجا نوشتید.

در مورد سوال شما، من خودم تجربه ای ندارم ولی بعضی ها میگن میشه این کار رو کرد. من فقط میدونم که اگر شما (اسپانسر) شهروند باشید میتونید به ایران سفر کنید و فقط لازمه مدارکی رو دال بر برگشت و زندگی در کانادا بعد از گرفتن ویزا برای همسرتون ارائه بدبد.

لطفا اگر خبرهای جدیدی از پروندتون گرفتید ما رو در جریان بگذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    خیلی خوبه!! ظاهرا نوبت بررسی پرونده ایرانی ها هم رسید! مدارک من 30 آگوست رسیده. خبر شما من رو خیلی امیدوار کرد! ممنون که اینجا نوشتید.

در مورد سوال شما، من خودم تجربه ای ندارم ولی بعضی ها میگن میشه این کار رو کرد. من فقط میدونم که اگر شما (اسپانسر) شهروند باشید میتونید به ایران سفر کنید و فقط لازمه مدارکی رو دال بر برگشت و زندگی در کانادا بعد از گرفتن ویزا برای همسرتون ارائه بدبد.

بله خدا رو شكر نوبت به پرونده هاي ايران هم رسيد شما هم مطمئنا به زودي خبر مي گيريد،من پي آر دارم و بايد داخل كانادا باشم ولي شنيدم كه بعضي بهد از اپروال بر مي گردن تا ويزاي همسرشون درست بشه،واقعا اصلا ديگه براي من قابل تحمل نيست اين همه دوري

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها

حتما به نوبت بررسی میشه یا شرایط مختلف روش دخیله؟ شنیدم میگن به فاصله یه هفته نوبت به ماه بعد میشه . این صحت داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)