صفحه 1224 از 1355 نخستنخست ... 2247241124117412141215121612171218121912201221122212231224122512261227122812291230123112321233123412741324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,231 تا 12,240 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط s0r00sh نمایش پست ها
    ما که پارسال اپلای کردیم اول برای فدرال فرستادیم بعد اونا یک نامه دادن که با اون برای کبک اقدام کردیم
    ممنونم. بعد فرم 0008 رو چی زدید چون تاریخ دریافت CSQ میخواد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nmontz نمایش پست ها
    ممنونم. بعد فرم 0008 رو چی زدید چون تاریخ دریافت CSQ میخواد؟
    یادم نمیاد دقیقا ولی فک کنم نوشته بود اگه اقدام کردید و اجباری نبود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s0r00sh نمایش پست ها
    یادم نمیاد دقیقا ولی فک کنم نوشته بود اگه اقدام کردید و اجباری نبود
    خیر متاسفانه نوشته که اگه دریافت نکردیم، تاریخی که اقدام خواهیم کرد چه زمانی خواهد بود و حتی توی راهنماش نوشته که اگه اقدام نکردید اول برای CSQ اقدام کنید، که این موضوع منو کاملا گیج کرده و نمیدونم باید چی کار کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nmontz نمایش پست ها
    خیر متاسفانه نوشته که اگه دریافت نکردیم، تاریخی که اقدام خواهیم کرد چه زمانی خواهد بود و حتی توی راهنماش نوشته که اگه اقدام نکردید اول برای CSQ اقدام کنید، که این موضوع منو کاملا گیج کرده و نمیدونم باید چی کار کنم.
    سلام دوست گرامی
    در فرم 008 من نوشتم که CSQ ندارم و تاریخ اپلای رو هم خالی گذاشتم. در آخر کار هم فرم validate شد و مشکلی پیش نیامد. درواقع فکر می کنم گزینه دیگری جز این وجود ندارد چون همان طور که دوستان گفتند اول باید برای فدرال اقدام کنید و بعد برای کبک.
    فکر می کنم علت پرسیدن این سوال در این فرم این است که اگر کسی قبلا در پروسه دیگری CSQ را دریافت کرده اینجا اطلاع دهد وگرنه برای مایی که بار اول است طبیعی است که نداریم و نمی توانیم اقدام کنیم. برداشت من این طور بوده

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی برای همسرش بیمه گرفته برای مدت 3 ماهی که طول می کشه بیمه OHIP اونتاریو فعال بشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    7242

از دوستان کسی هست در ماه جون و یا جولای و یا قبل تر برای اسپانسر همسر اپلای کرده باشه؟ ،گویا از سفارت هیچ خبری نیست و دسامبر هم فعالیتشون رو بیشتر نکردن امیدوارم به خواب زمساتی نرند آخرین دریافت ویزا برای ماه می بوده
    رسید پرونده در سیدنی: 10 جولای 2018، فایل نامبر: 25 سپتامبر، مدیکل : 3 اکتبر، مدیکال پاس و ارسال به آنکارا: 7 اکتبر، شروع بررسی : 24 اکتبر 2018

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h.hunter نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست در ماه جون و یا جولای و یا قبل تر برای اسپانسر همسر اپلای کرده باشه؟ ،گویا از سفارت هیچ خبری نیست و دسامبر هم فعالیتشون رو بیشتر نکردن امیدوارم به خواب زمساتی نرند آخرین دریافت ویزا برای ماه می بوده
    خیلی خوب میشد اونایی که پروندشون پیشرفتی داشته اینجا اعلام میکردند که به یک آماری برسیم ببینیم پرونده های هر ماهی تو چه وضعیی هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_bh نمایش پست ها
    خیلی خوب میشد اونایی که پروندشون پیشرفتی داشته اینجا اعلام میکردند که به یک آماری برسیم ببینیم پرونده های هر ماهی تو چه وضعیی هستن.
    پرونده من که دقیقا تو خواب زمستانیه!
    30 آگوست به دفتر سیدنی رسیده و تا امروز که نزدیک به چهار ماه (دقیقا 108 روز) گذشته، هنوز AOR رو دریافت نکردم و فایل نامبر ندارم.
    فقط امیدوارم تا وقتی که پرونده به سفارت آنکارا میرسه دیگه زمستون و خواب زمستانی تموم شده باشه که خیلی اونجا دیگه نخواد معطل بشه! چون تا همین الان هم در مقایسه با ماه های قبل بیشتر از دوماه زمان بیشتری در مرحله گرفتن فایل نامبر صرف شده.
    و البته این احتمال کم هم وجود داره که چیزی کم و کسر باشه و افسر سخت گیر به جای اینکه اپدیت بخواد کل بسته رو برگردونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    پرونده من که دقیقا تو خواب زمستانیه!
    30 آگوست به دفتر سیدنی رسیده و تا امروز که نزدیک به چهار ماه (دقیقا 108 روز) گذشته، هنوز AOR رو دریافت نکردم و فایل نامبر ندارم.
    فقط امیدوارم تا وقتی که پرونده به سفارت آنکارا میرسه دیگه زمستون و خواب زمستانی تموم شده باشه که خیلی اونجا دیگه نخواد معطل بشه! چون تا همین الان هم در مقایسه با ماه های قبل بیشتر از دوماه زمان بیشتری در مرحله گرفتن فایل نامبر صرف شده.
    و البته این احتمال کم هم وجود داره که چیزی کم و کسر باشه و افسر سخت گیر به جای اینکه اپدیت بخواد کل بسته رو برگردونه.
    دور از جون هممون .
    من هم 17 سپتامبر مدارکم دستشون رسیده و یک هفته بعد ایمیل درخواست هزینه انگشت نگاری اومد و یک فایل نامبر موقت دادن که هیچ استفاده ای نداشت و حتی نتونستم وضعیت پروندمو چک کنم. و تا امروز هم هیچ ایمیلی دریافت نکردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_bh نمایش پست ها
    دور از جون هممون .
    من هم 17 سپتامبر مدارکم دستشون رسیده و یک هفته بعد ایمیل درخواست هزینه انگشت نگاری اومد و یک فایل نامبر موقت دادن که هیچ استفاده ای نداشت و حتی نتونستم وضعیت پروندمو چک کنم. و تا امروز هم هیچ ایمیلی دریافت نکردم.
    من هم یک فایل نامبر موقت دارم که با XF00 شروع میشه. دومین باری که همسرم با CIC تماس گرفت، این فایل نامبر رو داد ولی خودش هم گفت که فعلا به دردتون نمیخوره و تا شروع بررسی پرونده و AOR نمیتونین وضعیت پرونده رو چک کنید. گفت که نمیدونه پرونده کامل بوده یا نه و حتی احتمال برگشتش هم هست.
    تو نود روزگی پروندمون، باهاشون تماس گرفتیم، انشالله تو 120 روزگیش هم یه بار دیگه تماس میگیریم ببینیم بالاخره در این پاکت ما رو باز میکنن یا نه!! (مردم تا مدتها واسه ازدواجشون ماهگرد و سالگرد میگیرن، ما واسه پروندمون!)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)