صفحه 1227 از 1355 نخستنخست ... 2277271127117712171218121912201221122212231224122512261227122812291230123112321233123412351236123712771327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,261 تا 12,270 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    من الان نمیتونم وارد GCKey بشم و دقیق چک کنم ولی اون گرینه که شما میفرمایید تعداد اعضای خانواده رو نمیپرسه. میگه در این پرونده چند نفر دخیل هستند. باید عدد 2 رو انتخاب کنید.
    پرونده مربوط به متقاضی اصلی هست. شما بچه نداشتید و به خاطر همین لازم نبود بیشتر از 1 انتخاب کنید ولی در کل پرونده اسپانسرشیپ، اسپانسر و متقاضی هر دو مورد بررسی قرار می گیرند پس باید 2 بزنید.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان. من کلی از صفحات رو مرور کردم ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم و به همین جهت مطرحش میکنم. من دارم پرونده اسپانسرشیپ شوهرم رو آماده میکنم که براش اسپانسر بشم. در قسمت مدارک مربوط به ایران در سایت CIC یه جا نوشته که فرم مربوط به خدمت وظیفه (سربازی) اسپانسر شونده به همراه کپی کارت پایان خدمت باید به پرونده اضافه بشه اما پایینتر دوباره با عنوان خدمت سربازی نوشته که

• Document for military service: The principal applicant must submit his/her military service (or exemption) card.
    • این یعنی علاوه بر کپی و ترجمه کارت پایان خدمت باید اصل کارت پایان خدمت رو هم بفرستیم؟ تو این جمله کلمه کپی نیومده . از دوستانی که اخیرا پرونده ارسال کردند و نتیجه گرفتند ممکنه پاسخ بدند که این کارت پایان خدمت رو بصورت ترجمه و کپی فرستادند یا اصلش رو هم ضمیمه کردند؟ بینهایت ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sha نمایش پست ها
    سلام دوستان. من کلی از صفحات رو مرور کردم ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم و به همین جهت مطرحش میکنم. من دارم پرونده اسپانسرشیپ شوهرم رو آماده میکنم که براش اسپانسر بشم. در قسمت مدارک مربوط به ایران در سایت CIC یه جا نوشته که فرم مربوط به خدمت وظیفه (سربازی) اسپانسر شونده به همراه کپی کارت پایان خدمت باید به پرونده اضافه بشه اما پایینتر دوباره با عنوان خدمت سربازی نوشته که

• Document for military service: The principal applicant must submit his/her military service (or exemption) card.
    • این یعنی علاوه بر کپی و ترجمه کارت پایان خدمت باید اصل کارت پایان خدمت رو هم بفرستیم؟ تو این جمله کلمه کپی نیومده . از دوستانی که اخیرا پرونده ارسال کردند و نتیجه گرفتند ممکنه پاسخ بدند که این کارت پایان خدمت رو بصورت ترجمه و کپی فرستادند یا اصلش رو هم ضمیمه کردند؟ بینهایت ممنونم
    وقتی آنلاین اقدام می‌کنید همه مدارک رو اسکن باید بکنید، یعنی اسکن اصل کارت پایان خدمت و ترجمه آش ،نیازی به ارسال اصل هیچ مدرکی بصورت کاغذی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    وقتی آنلاین اقدام می‌کنید همه مدارک رو اسکن باید بکنید، یعنی اسکن اصل کارت پایان خدمت و ترجمه آش ،نیازی به ارسال اصل هیچ مدرکی بصورت کاغذی نیست.
    سلام دوست عزیز. ممنون از پاسختون ولی پرونده اسپانسرشیپ همسر که آنلاین نیست. کل مدارک و پرونده باید پست بشه به سیدنی. به همین جهته که با کارت پایان خدمت دچار مشکل شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sha نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ممنون از پاسختون ولی پرونده اسپانسرشیپ همسر که آنلاین نیست. کل مدارک و پرونده باید پست بشه به سیدنی. به همین جهته که با کارت پایان خدمت دچار مشکل شدم.
    اینجا نوشته کپی:

• Details of Military Service [IMM 5546] (PDF, 1.16 MB)
      December 2016
      Complete this form for anyone included on the application who has ever held a high ranking/senior official government position or served in the military, army, defence or police unit, (including National Service), and submit a copy of the military card/booklet, including blank pages, if applicable.

دوستان سلام. من امشب وارد جمع شما دوستان شدم. اول اینکه آیا باید مدارک را به سیدنی فرستاد ؟ چون تا پارسال به Mississauga ارسال میشد. البته من درچگ لیست دیدم باید به سیدنی ارسال بشه ولی شک داشتم شاید اشتباه میکنم
    درضمن آیا کسی نمونه cover letter داره منظورم نحوه آشنایی ....
    متشکرم

سلام دوستان.
    بالاخره روز پنج شنبه 20 دسامبر AOR من اومد. بعد از 112 روز.
    پرونده 30 آگوست به دفتر سیدنی رسیده بود. 24 ساعت قبلش من تونستم پرونده رو به اکانتم در GCKey لینک کنم و همون روز هم ecas من و همسرم فعال شد.
    امیدوارم پرونده بقیه دوستان هم به سرعت و بدون مشکل پیش بره.

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver2019 نمایش پست ها
    دوستان سلام. من امشب وارد جمع شما دوستان شدم. اول اینکه آیا باید مدارک را به سیدنی فرستاد ؟ چون تا پارسال به Mississauga ارسال میشد. البته من درچگ لیست دیدم باید به سیدنی ارسال بشه ولی شک داشتم شاید اشتباه میکنم
    درضمن آیا کسی نمونه cover letter داره منظورم نحوه آشنایی ....
    متشکرم
    شما همیشه باید جدیدترین چک لیست رو استفاده کنید. وقتی فرم ها رو از سایت cic دانلود میکنید جلو هر فرم نوشته که در چه تاریخی آپدیت شده و از این تاریخ به بعد فقط همین فرم ها معتبر هستند.
    تا چندین ماه قبل پرونده اسپانسرشیپ برای متقاضیانی که خارج از کانادا هستند به میسیساگا فرستاده میشد ولی زمانی که ما اقدام کردیم چک لیست کمتر از یه ماه بود که تغییر کرده بود و نوشته بود فایل باید به سیدنی پست بشه.

برای coverlettter ما یه نامه با سه پاراگراف نوشتیم. پاراگراف اول کوتاه بود و فقط این توضیح که مدارک برای اسپانسرشیپ همسرم که در .... سکونت داره و .... ماه هست که با هم ازدواج کردیم برای شما ارسال میشه. ....
    پاراگراف دوم نحوه اشنایی رو توضیح دادیم و می توانید با این جمله شروع کنید که: "ما اولین بار .... سال پیش در ... همدیگه رو ملاقات کردیم." تو همین پاراگراف اگه مدرکی از نحوه آشنایی دارید و در مدارک قرار دارید بیان کنید. مثلا ما در دانشگاه همکلاسی بودیم و به خاطر همین دانشنامه ها و کارنامه های ترجمه شدیم رو که نشون میداد چه درس هایی رو با هم گذروندیم رو هم گذاشته بودیم. بعد از هر جمله تو پرانتز نوشتیم که مثلا "کارنامه ها در حالی که درس های مشترک هایلایت شده ضمیمه پرونده شده است."
    سعی کنید با جمله های گویا، صادقانه و خلاصه روند آشنایی و مدارکی رو که در پرونده گذاشتید توی حداکثر دو پاراگراف شرح بدید. به نظر من اینجوری افسر میدونه دقیقا انتظار چه چیزی رو باید داشته باشه و باید دنبال چه چیزهایی در بین مدارک بگرده.

نوشتن cover letter البته اجباری نیست اما من از چند نفری شنیدم که چون باعث میشه افسر بین مدارک و شواهد شما گیج نشه، روند کار بررسی پرونده رو سریعتر میکنه. البته همچنان بخش زمانبر داستان background check هست که دیگه دست من و شما نیست!
    صبور باشید و امیدوار.

Junior Member

سلام دوستان.من الان چندساعته دارم پياماي اينجارو ميخونم و خيلي ناراحتم.همسرم پاس كانادارو دارن.چندماه پيش واسه من اقدام كرديم و همه مدارك كامل و درست هستش. فقط من يه اشتباه خيلي خيلي بزرگ كردم كه واقعا داره داغونم ميكنه از نظر روحي. تو فرم سفرها من سفر به تركيه رو نوشتم در حاليكه اصلا اين سفرو نداشتم. الانم پروندم تو مرحله چك پيشينه هستش. ميترسم اين موضوع مشكل ساز بشه و ريجكت بشم. الان فقط به همسرم فكر ميكنم كه به خاطر اين اشتباه من در حقش ناخواسته بدي كردم. خواهش ميكنم همه چيو صادقانه بنويسين كه مثل من گرفتار نشين. درضمن اگر كسي هست كه اطلاعي داشته باشه بمن بگه.مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    شما همیشه باید جدیدترین چک لیست رو استفاده کنید. وقتی فرم ها رو از سایت cic دانلود میکنید جلو هر فرم نوشته که در چه تاریخی آپدیت شده و از این تاریخ به بعد فقط همین فرم ها معتبر هستند.
    تا چندین ماه قبل پرونده اسپانسرشیپ برای متقاضیانی که خارج از کانادا هستند به میسیساگا فرستاده میشد ولی زمانی که ما اقدام کردیم چک لیست کمتر از یه ماه بود که تغییر کرده بود و نوشته بود فایل باید به سیدنی پست بشه.

برای coverlettter ما یه نامه با سه پاراگراف نوشتیم. پاراگراف اول کوتاه بود و فقط این توضیح که مدارک برای اسپانسرشیپ همسرم که در .... سکونت داره و .... ماه هست که با هم ازدواج کردیم برای شما ارسال میشه. ....
    پاراگراف دوم نحوه اشنایی رو توضیح دادیم و می توانید با این جمله شروع کنید که: "ما اولین بار .... سال پیش در ... همدیگه رو ملاقات کردیم." تو همین پاراگراف اگه مدرکی از نحوه آشنایی دارید و در مدارک قرار دارید بیان کنید. مثلا ما در دانشگاه همکلاسی بودیم و به خاطر همین دانشنامه ها و کارنامه های ترجمه شدیم رو که نشون میداد چه درس هایی رو با هم گذروندیم رو هم گذاشته بودیم. بعد از هر جمله تو پرانتز نوشتیم که مثلا "کارنامه ها در حالی که درس های مشترک هایلایت شده ضمیمه پرونده شده است."
    سعی کنید با جمله های گویا، صادقانه و خلاصه روند آشنایی و مدارکی رو که در پرونده گذاشتید توی حداکثر دو پاراگراف شرح بدید. به نظر من اینجوری افسر میدونه دقیقا انتظار چه چیزی رو باید داشته باشه و باید دنبال چه چیزهایی در بین مدارک بگرده.

نوشتن cover letter البته اجباری نیست اما من از چند نفری شنیدم که چون باعث میشه افسر بین مدارک و شواهد شما گیج نشه، روند کار بررسی پرونده رو سریعتر میکنه. البته همچنان بخش زمانبر داستان background check هست که دیگه دست من و شما نیست!
    صبور باشید و امیدوار.

سلام من پروندم 12 اکتبر رسیده طبق تاریخی که تو سایت پست زده. اما کم کم دارم نگران میشم. هیچ خبری نیست خیلی میترسم از برگشت مدارک. من هیچ اقدامی نباید کنم الان؟ باید منتظر ایمیلشون باشیم؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)