صفحه 1230 از 1355 نخستنخست ... 2307301130118012201221122212231224122512261227122812291230123112321233123412351236123712381239124012801330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,291 تا 12,300 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام به دوستان
    من به تازگى پرونده ى اسپانسر شيپ همسرم را فرستادم به دفتر سيدنى. ولى يك اشتباه بزرگ كردم؛ فراموش كردم چك ليست را در بسته پوستى بگذارم!
    تمام مدارك را طبق آنچه خواسته بودند گذاشتم بجز چك ليست
    آيا از دوستان كسى هست كه اين اشتباه را كرده باشه؟ چه اتفاقى مى افته؟ آيا پرونده برگشت مى خوره؟ خيلى نگران و ناراحت هستم از اين اشتبام!
    ممنون مى شم من رو راهنمايى كنيد. آيا كسى اطلاع داره كه چه بايد انجام بدم. آيا كارى مى شه كرد؟
    سپاس.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pejman25 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من به تازگى پرونده ى اسپانسر شيپ همسرم را فرستادم به دفتر سيدنى. ولى يك اشتباه بزرگ كردم؛ فراموش كردم چك ليست را در بسته پوستى بگذارم!
    تمام مدارك را طبق آنچه خواسته بودند گذاشتم بجز چك ليست������
    آيا از دوستان كسى هست كه اين اشتباه را كرده باشه؟ چه اتفاقى مى افته؟ آيا پرونده برگشت مى خوره؟ خيلى نگران و ناراحت هستم از اين اشتبام!
    ممنون مى شم من رو راهنمايى كنيد. آيا كسى اطلاع داره كه چه بايد انجام بدم. آيا كارى مى شه كرد؟
    سپاس.
    نگران نباشید مشکلی نیست.اگر لازم باشه خودشون به شما اطلاع میدهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    نگران نباشید مشکلی نیست.اگر لازم باشه خودشون به شما اطلاع میدهند.
    سپاس از جوابتون، ولى ظاهراً اين يكى از مهمترين و واجبترين مدارك هست كه بايد گذاشته بشه. اميدوارم همينطور باشه كه شما گفتيد و پرونده برگشت نخوره!
    باز هم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pejman25 نمایش پست ها
    سپاس از جوابتون، ولى ظاهراً اين يكى از مهمترين و واجبترين مدارك هست كه بايد گذاشته بشه. اميدوارم همينطور باشه كه شما گفتيد و پرونده برگشت نخوره!
    باز هم ممنون
    وقتی ای پرونده ای رو سابمیت میکنید تنها زمانی میتونید چیزی به پرونده اضافه کنید که اونها از شما بخوان وگرنه نمیتونید کاری انجام بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط onlynegar نمایش پست ها
    روزتون خوش دوستان. من میخوام امسال برای اسپانسری پدر و مادرم اقدام کنم و چند تا سوال دارم:
    1- پدر مادر من از هم طلاق گرفته اند. آیا باید دو فرم جدا پر کنم براشون یا اینکه میتونم یه فرم پر کنم و هر دو رو در همون فرم قرار بدم؟
    2- من حقوقم به تنهایی نمیتونه شرایط اسپانسری رو کاور کنه آیا میتونم از نظر بحث درآمدی همسرم رو co-signer بکنم برای پدر مادرم؟
    3- شما میدونین فرم های اسپانسری چه موقع در سایت موجود خواهند بود؟
    4- اگر همسر من co-signer من بشه برای درآمد آیا خودش هم میتونه جدا برای مادرش درخواست اسپانسری کنه؟
    مرسی !
    1. جداگانه
    2.بله ، مجموع درآمد خانوار قابل قبول هست
    3.http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...pic.asp?top=14
    4.بله در صورتیکه مجموع درآمد شما و ایشون در سه سال مالیاتی اخیر به حداقل درآمد مورد نیاز برسه.

Junior Member

سلام دوستان
    در رابطه با ارسال مدارک مربوط به کبک (کیت A) سوال داشتم.
    ممنون میشم دوستانی که برای کبک اقدام کردند راهنمایی کنند
    1- اون طور که من در سایت متوجه شدم، اسپانسر باید دو فرم 546 و 1520 رو پر کنه و اسپانسرشونده فرم 0520 (به جز فرم پرداخت هزینه)
    و چون اسپانسری همسر به مدارک توانایی مالی نیاز ندارد، نیازی به پر کردن فرمی در این باره نیست. درسته؟

2- فرم های مربوط به اسپانسر فقط نیاز به امضای اسپانسر دارند (اسپانسرشونده اون فرم ها رو امضا نمی کنه)
    فرم مربوط به اسپانسر شونده هم فقط نیاز به امضای خودش داره. درسته؟

سلام دوستان
    دیروز، 27 دسامبر نامه درخواست بیومتریک من اومد. اول یه ایمیل برای اسپانسر اومد که gckey رو چک کنید. بعد اونجا یه فایل pdf سه صفحه بود. گفته بود که میتونید به هر کدوم ازمراکز ویزا مراجعه کنید.و پاسپورت و یه پرینت از این فایل رو به همراه داشته باشید. یک ماه هم وقت برای انجامش وقت دادن. یعنی تا 27 ژانویه برای بیومتریک وقت دارم.

امروز هم (28 دسامبر) توی ecas برای اسپانسر زده بود: Decision made.

پرونده من 30 آگوست رسیده بود سیدنی و 20 دسامبر برام فایل فایل نامبر (AOR) اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    فرمينِ عزيز خيلييي تبريك ميگم
    ممنون از اينكه ماروهم در جريان روند مثبتِ پروندتون گذاشتي
    ايشالا بزودي شما هم دسيژن ميد بشي و خبر پاس ريكوئستي تون رو بما بدي
    هميشه همراه و راهنمايِ خوب و دلسوزي توي اين گروه بودي
    ايشالا هرچه زودتر كارتون اوكي بشه و باصطلاح از بلاتكليفي و دلتنگيِ يار دربياي
    خيلي خوشحال شدم
    خیلی ممنون از محبتتون.

بلاتکلیفی و دلتنگی هر دو خیلی آزاد دهنده است. امیدوارم ویزای همه بدن مشکل و کش اومدن اضافی بیاد.

آپدیت جدید در مورد پرونده من اینه که دیشب نامه مدیکال هم برام اومد. اون رو هم که یه فایل pdf 2 صفحه ای بود توی gckey آپلود شده بود و مثل بیومتریک با ایمیل به اسپانسر خبر داده بودن که اپلود شده. برای مدیکال هم 30 روز وقت دارم. خوشبختانه من ساکن مشهد و اینطور که سایت cic نوشته یک پزشک (دکتر ایرج ناظم) در مشهد هست که میتونم ازمایش رو اونجا انجام بدم.
    امیدوارم همه زودتر خبرای خوب از پرونده شون بگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    سلام
    تبريك ميگم، خوشبخت باشيد
    فقط در حد دانسته هاي خودم البته؛ به احتمال خيليي زياد بهتون مصاحبه ميخوره و ميتونين بقيه ي مدارك رو همراه خودتون ببريد
    البته مصاحبه اصلن نشانه ي بدي نيست يا خدايي نكرده بخاطر مشكلي نيست، فقط چون بنا به دلايلي كه گفتيد ازدواجتون در محل اقامتتون ثبت نشده احتمالا به مصاحبه دعوت ميشيد و ميتونيد اين توضيحات رو اونجا بديد
    ايشالا هرچي كه هست خيرباشه و بزودي به همسرتون بپيونديد
    ممنونم از پاسخگوییتون. من یه قسم نامه گذاشتم تو مدارک و توضیحات رو دادم که در سفارت ایران در گرجستان ازدواج رو ثبت نکردند و در ایران هم پروسه طولانیه. البته ما تاییدیه کنسولگری کانادا در تفلیس رو گرفتیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیروز، 27 دسامبر نامه درخواست بیومتریک من اومد. اول یه ایمیل برای اسپانسر اومد که gckey رو چک کنید. بعد اونجا یه فایل pdf سه صفحه بود. گفته بود که میتونید به هر کدوم ازمراکز ویزا مراجعه کنید.و پاسپورت و یه پرینت از این فایل رو به همراه داشته باشید. یک ماه هم وقت برای انجامش وقت دادن. یعنی تا 27 ژانویه برای بیومتریک وقت دارم.

امروز هم (28 دسامبر) توی ecas برای اسپانسر زده بود: Decision made.

پرونده من 30 آگوست رسیده بود سیدنی و 20 دسامبر برام فایل فایل نامبر (AOR) اومد.
    سلام دوست عزیز
    من هم بهتون تبریک می گم و ممنونم ما رو در جریان پرونده تون می گذارید. واقعا خیلی کمک کننده است
    خوشحالم که بعد از بیش از 100 روز انتظار برای دریافت فایل نامبر، حالا بقیه مراحل با سرعت دارن پیش میرن.
    خواستم ازتون بپرسم مراکز ویزا برای بیومتریک کجا هستند؟

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)