صفحه 1232 از 1355 نخستنخست ... 2327321132118212221223122412251226122712281229123012311232123312341235123612371238123912401241124212821332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,311 تا 12,320 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام
    من ، همسرم در ترکیه عقد کردیم و فقط خانواده دوست همسرم حضور داشتن خانواده های خودمان نبودن اما من وکالت از خانمم گرفتم و در ایران با خانواده ها عقد را انجام دادیم و همسرم برگشتن ایا مشکلی ندارد اینگونه عقد؟
    دوست عزيز
    اقدام براي اسپانسرشيپ همسر چند تا شرطِ اصلي داره كه بايد رعايت بشه تا شما بتونيد اقدام كنيد
    به وضوح داخل سايت نوشته كه عقد غيابي مورد قبول نيست
    اين در مورد عقد ايراني شما هست
    كه اصلن جز مدارك حساب نميشه و شما نميتونيد روش مانور بدين
    بهرحال شما ازدواج كردين و مدرك ازدواجتون عقدنامه ي تركتون هست
    ايني كه از طريق تأييديه كه از سفارت گرفتين، اون عقد رو ثبت در شناسنامه ي ايراني كرديد درست هست ولي عقد غيابي ايراني خير.
    شما صد در صد به مصاحبه دعوت ميشين
    كه قبلا هم به يكي از دوستان ديگر هم اين رو گفتم كه اصلا نشانه ي بدي نيست
    فقط بخاطر اينكه در يك كشور سومي عقد كرديد
    و نكته ي بعد اينكه حضور خونواده هاتون مهم بوده، اگر هنوز مدارك رو ارسال نكرديد همون ريفري لتر يا به اصطلاح نامه ي استشهاد از طرف خونواده هاتون رو ادد كنيد كه كمك كنه به رفع شُبه هاي ذهن آفيسر
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط h.hunter نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره سفارت آنکارا شروع به کار کرده در سال جدید یا خیر؟
    بله، سفارت فقط دو روز تعطيل بود با اين حال تو همون دو روز هم خيلي از دوستان ايميل از سفارت دريافت كردن
    از روز چهارشنبه هم كه ديگه عملا تعطيلات رسمي و غير رسمي همه جا تموم شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    اقدام براي اسپانسرشيپ همسر چند تا شرطِ اصلي داره كه بايد رعايت بشه تا شما بتونيد اقدام كنيد
    به وضوح داخل سايت نوشته كه عقد غيابي مورد قبول نيست
    اين در مورد عقد ايراني شما هست
    كه اصلن جز مدارك حساب نميشه و شما نميتونيد روش مانور بدين
    بهرحال شما ازدواج كردين و مدرك ازدواجتون عقدنامه ي تركتون هست
    ايني كه از طريق تأييديه كه از سفارت گرفتين، اون عقد رو ثبت در شناسنامه ي ايراني كرديد درست هست ولي عقد غيابي ايراني خير.
    شما صد در صد به مصاحبه دعوت ميشين
    كه قبلا هم به يكي از دوستان ديگر هم اين رو گفتم كه اصلا نشانه ي بدي نيست
    فقط بخاطر اينكه در يك كشور سومي عقد كرديد
    و نكته ي بعد اينكه حضور خونواده هاتون مهم بوده، اگر هنوز مدارك رو ارسال نكرديد همون ريفري لتر يا به اصطلاح نامه ي استشهاد از طرف خونواده هاتون رو ادد كنيد كه كمك كنه به رفع شُبه هاي ذهن آفيسر
    موفق باشيد
    سلام
    ممنون بله ما استشهاد را پر کردیم سوال اینکه بررسی پرونده در اداره مهاجرت کبک چقدر زمان می برد ، مصاحبه در کجا انجام می شود؟

دوستان سلام
    مدارک من 12 اکتبر رسیده اما هیچ خبری نشده و هیچ ایمیلی ذریافت نکردم. خیلی نگرانم. کسی از دوستان با تاریخ مشابه من اینجا هست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    مدارک من 12 اکتبر رسیده اما هیچ خبری نشده و هیچ ایمیلی ذریافت نکردم. خیلی نگرانم. کسی از دوستان با تاریخ مشابه من اینجا هست؟؟
    دوست عزیز، قبلا زمان دریافت فایل نامبر حداکثر دوماه بود ولی تازگی ها این زمان خیلی طولانی تر شده. خود من بعد از تقریبا چهار ماه و دوست دیگه ای بعد از سه ماه و نیم فایل نامبر گرفتیم. منم به خاطر طولانی شدن زمان دریافت فایل نامبر خیلی نگران بودم که خدانکرده مدارک برگشت بخوره. شما هم نگران نباشید، هنوز دیر نشده. انشالله به زودی بررسی پرونده تون شروع میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    دوست عزیز، قبلا زمان دریافت فایل نامبر حداکثر دوماه بود ولی تازگی ها این زمان خیلی طولانی تر شده. خود من بعد از تقریبا چهار ماه و دوست دیگه ای بعد از سه ماه و نیم فایل نامبر گرفتیم. منم به خاطر طولانی شدن زمان دریافت فایل نامبر خیلی نگران بودم که خدانکرده مدارک برگشت بخوره. شما هم نگران نباشید، هنوز دیر نشده. انشالله به زودی بررسی پرونده تون شروع میشه.

وای خدا خیلی سخته هرکاری میکنم نمیتونم نگران نباشم بهم گفتن تو ecas با وارد کردن دشماره رسید میتونم چک کنم پروندرو امتحان کردم و پیدا نکرد پرونده رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    وای خدا خیلی سخته هرکاری میکنم نمیتونم نگران نباشم بهم گفتن تو ecas با وارد کردن دشماره رسید میتونم چک کنم پروندرو امتحان کردم و پیدا نکرد پرونده رو.
    برای من هم تا روز قبل از ایمیل فایل نامبر، پرونده رو پیدا نمیکرد. شرایطتون رو کاملا درک میکنم. خودم هم همین حال و نگرانی رو داشتم.
    یکی از کارایی که میتونین انجام بدین اینه که باهاشون تماس بگیرین. همسرتون باید از داخل کانادا تماس بگیرن. کمی معطلی داره و و باید پشت خط منتظر باشن اما در نهایت میتونن با یکی از افسرها صحبت کنن و روند کار پرونده رو پیگیری کنن. کسی که با شما صحبت میکنه میتونه (اگر تشخیص بده که زمان پرونده شما بیش از حد عادی طول کشیده) برای افسر پرونده تون یادداشت بذاره که کار شما رو سریع تر راه بندازه.
    اگه همه فایل ها و فرم ها رو طبق چک لیست گذاشتید احتمال برگشت خوردن پرونده خیلی خیلی کمه. این مرحله فقط بررسی کامل بودن بسته ارسالی شماست.
    امیدوارم هرچه زودتر فایل نامبرتون تو همین ماه بیاد تا از نگرانی دربیاین.

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    برای من هم تا روز قبل از ایمیل فایل نامبر، پرونده رو پیدا نمیکرد. شرایطتون رو کاملا درک میکنم. خودم هم همین حال و نگرانی رو داشتم.
    یکی از کارایی که میتونین انجام بدین اینه که باهاشون تماس بگیرین. همسرتون باید از داخل کانادا تماس بگیرن. کمی معطلی داره و و باید پشت خط منتظر باشن اما در نهایت میتونن با یکی از افسرها صحبت کنن و روند کار پرونده رو پیگیری کنن. کسی که با شما صحبت میکنه میتونه (اگر تشخیص بده که زمان پرونده شما بیش از حد عادی طول کشیده) برای افسر پرونده تون یادداشت بذاره که کار شما رو سریع تر راه بندازه.
    اگه همه فایل ها و فرم ها رو طبق چک لیست گذاشتید احتمال برگشت خوردن پرونده خیلی خیلی کمه. این مرحله فقط بررسی کامل بودن بسته ارسالی شماست.
    امیدوارم هرچه زودتر فایل نامبرتون تو همین ماه بیاد تا از نگرانی دربیاین.

دیروز هر چقدر تلاش کردیم نتونستیم به Agent وصل بشیم فقط تلفن گویا هی وصل میشد اینور اونور.
    مدارک رو طبق چک لیست گذاشتم اما ادم که نمیدونه یهو یه چیزی کمه و سه ماه زمان میره رو هوا.

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بله ما استشهاد را پر کردیم سوال اینکه بررسی پرونده در اداره مهاجرت کبک چقدر زمان می برد ، مصاحبه در کجا انجام می شود؟
    همه ي اينا بسته به اين هست كه شما كي اقدام كردي
    الان همونجور كه دوستمون هم بارها تاكيد كردن حدود ٣-٤ماه طول ميكشه تا فايل نامبر بعد
    اگر هزينه بيومتريك رو از اول پرداخت كرده باشين كه اولين ايميل بعد از فايل نامبر ميشه درخواست بيومتريك و بعد هم مديكال و ... طبق سايت كل پروسه حدود ١٢ماه ميشه حالا بندرت بعضي ها طولانيتر ولي خيلي ها هم كوتاهتر
    كبك تقريبا دوماه بيشتر از فدرال زمان ميبره اونم بخاطر csq
    اگر اسپانسر شونده ايران باشه پروسه ي ويزا،مصاحبه، بررسي پرونده آنكاراست
    مقيم كشور ديگه اي هم باشه كه پرونده ميره ويزا آفيس اون كشور
    موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    7242

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    بله، سفارت فقط دو روز تعطيل بود با اين حال تو همون دو روز هم خيلي از دوستان ايميل از سفارت دريافت كردن
    از روز چهارشنبه هم كه ديگه عملا تعطيلات رسمي و غير رسمي همه جا تموم شده

چه ایمیلهایی دریافت کردند میشه اظلاع رسانی کنید؟ چون من دیگه دارم کم کم نگران میشم.مظالب دوستان رو میخوندم بیشتر خبر از سیدنی بوده برای فایل نامبر و مدیکال از آنکارا خبری نبوده
    رسید پرونده در سیدنی: 10 جولای 2018، فایل نامبر: 25 سپتامبر، مدیکل : 3 اکتبر، مدیکال پاس و ارسال به آنکارا: 7 اکتبر، شروع بررسی : 24 اکتبر 2018

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)