صفحه 1233 از 1355 نخستنخست ... 2337331133118312231224122512261227122812291230123112321233123412351236123712381239124012411242124312831333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,321 تا 12,330 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط h.hunter نمایش پست ها
    چه ایمیلهایی دریافت کردند میشه اظلاع رسانی کنید؟ چون من دیگه دارم کم کم نگران میشم.مظالب دوستان رو میخوندم بیشتر خبر از سیدنی بوده برای فایل نامبر و مدیکال از آنکارا خبری نبوده
    اينارو الان از روي تاريخ چارت اسپانسري براتون مينويسم
    تو فاصله ي ٢٧ دسامبر تا ٣ژانويه
    دوتا از بچه ها كه همزمان با اسپانسرشيپي ويزيتور هم اقدام كرده بودن، از آنكارا پاس ريكوئست شدن،
    يك نفر پاسريكويست شد رو اسپانسري كه ديشب گفت ويزاش رو هم از آنكارا گرفته
    و يه نفر ايميل اومد كه پرونده ارسال شده آنكارا
    و ٤نفر هم كه نزديك به يكماه يا يكم بيشتر هست پري ارايوال گرفتن هم جواب ايميل پيگيريشون از آنكارا اومد
    اينها بچه هاي گروه اسپانسري بودن كه اطلاع رساني كردن
    حتما خيلي ها هم هستن كه حالا عضو گروهي نيستن يا در جريان نميذارن
    شما تايم لاينتون رو بفرمايد شايد دوستان باهمون شرايط بتونن راهنمايي كنن
    ولي در كل كيس با كيس فرق ميكنه مخصوصا تو بخش سكيوريتي چك
    همينطور حجم كار آفيسري كه پروندتون دستشون هست هم مهمه
    ايشالا بزودي خبرهاي خوبي بگيريد
    موفق باشيد

Junior Member

با سلام. برای پر کردن فرمهای اسپانسرشیپی والدین احتیاج به کمک دارم. کسی هست که فرمها رو برای مادرشون پر کرده باشن و بتونن من رو راهنمایی کنن. با تشکر.

Junior Member

با سلام

اطلاع دارید که به چه ایمیل آدرسی دوستان ایمیل زدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_Do نمایش پست ها
    با سلام

اطلاع دارید که به چه ایمیل آدرسی دوستان ایمیل زدن؟
    ايميلهاي آنكارا
    ankra@international.gc.ca,
    ankara-im-enquiry@international.gc.ca,
    ankraimmigration@international.gc.ca
    البته يكي از دوستان اينجا منو راهنمايي كردن كه از طريق وب فرم اقدام كنين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    7242

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    اينارو الان از روي تاريخ چارت اسپانسري براتون مينويسم
    تو فاصله ي ٢٧ دسامبر تا ٣ژانويه
    دوتا از بچه ها كه همزمان با اسپانسرشيپي ويزيتور هم اقدام كرده بودن، از آنكارا پاس ريكوئست شدن،
    يك نفر پاسريكويست شد رو اسپانسري كه ديشب گفت ويزاش رو هم از آنكارا گرفته
    و يه نفر ايميل اومد كه پرونده ارسال شده آنكارا
    و ٤نفر هم كه نزديك به يكماه يا يكم بيشتر هست پري ارايوال گرفتن هم جواب ايميل پيگيريشون از آنكارا اومد
    اينها بچه هاي گروه اسپانسري بودن كه اطلاع رساني كردن
    حتما خيلي ها هم هستن كه حالا عضو گروهي نيستن يا در جريان نميذارن
    شما تايم لاينتون رو بفرمايد شايد دوستان باهمون شرايط بتونن راهنمايي كنن
    ولي در كل كيس با كيس فرق ميكنه مخصوصا تو بخش سكيوريتي چك
    همينطور حجم كار آفيسري كه پروندتون دستشون هست هم مهمه
    ايشالا بزودي خبرهاي خوبي بگيريد
    موفق باشيد

خیلی ممنون از پاسخ شما امید وارم شما هم به زودی خبرهای خوش رو بگیرید. چارت رو از کجا میتونم ببینم که دوستانی که ویزا گرفتن کی اقدام کرده بودند؟
    رسید پرونده در سیدنی: 10 جولای 2018، فایل نامبر: 25 سپتامبر، مدیکل : 3 اکتبر، مدیکال پاس و ارسال به آنکارا: 7 اکتبر، شروع بررسی : 24 اکتبر 2018

Junior Member

سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز،
    ایمیل PPR خانم من امروز صبح اومد. چندتا سوال از عزیزان دارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنن.
    1- خود ایمیل و باید پرینت بگیرم؟ تو متن ایمیل نوشته که خود ایمیل باید پرینت گرفته بشه و بهمراه پاسپورت فرستاده بشه. خودم FSW اقدام کرده بودم اصلن یادم نیست واسه پیکاپ ویزام ایمیل و پرینت گرفتم یا اتچمنت داشت
    2- جز مدراک دو قطعه عکس خواستن، چه سایزی میبایست باشه؟ 5x7 باید باشه اگه اشتباه نکنم
    3- ظاهرا مدارک باید به VAC سابمیت کرد و VAC پاسپورت و میفرسته سفارت و ویزا و میگیره. کل این پروسه معمولن چقدر طول میکشه؟ البته خودمون برای پیکاپ نمیریم و با آژانس پیکاپ میکنیم
    4- تاریخ ایمیل PPR که تو متن ایمیل هست 2018 Nov 08 هست ولی امروز صبح فرستاده شده و 30 روز فرصت داریم. چرا؟
    5- موسسه یا آژانسی و برای پیکاپ پیشنهاد میکنید که تجربه خوبی داشته باشید اینجا یا خصوصی پیشنهاد بدید؟

مرسی

Junior Member

سلام دوستان...کسی اطلاعاتی در مورد برنامه PGP 2019 برای اسپانسرشیپی والدین داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط p_mcse_it نمایش پست ها
    سلام دوستان...کسی اطلاعاتی در مورد برنامه PGP 2019 برای اسپانسرشیپی والدین داره؟
    سلام. از طریق این لینک پیگیری کنید. لیست مدارک لازم و کلاّ تمام اطلاعاتی که نیاز دارید رو هم همینجا میتونید پیدا کنید.
    https://www.canada.ca/en/immigration...ndparents.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshtehardi نمایش پست ها
    با سلام. برای پر کردن فرمهای اسپانسرشیپی والدین احتیاج به کمک دارم. کسی هست که فرمها رو برای مادرشون پر کرده باشن و بتونن من رو راهنمایی کنن. با تشکر.
    سلام. سوالتون در کدام قسمت هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام. از طریق این لینک پیگیری کنید. لیست مدارک لازم و کلاّ تمام اطلاعاتی که نیاز دارید رو هم همینجا میتونید پیدا کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها

ممنون از شما...تا اونجایی که من متوجه شدم این برنامه اواخر این ماه باز میشه برای مرحله اول باید فرم علاقه مندی به اسپانسر رو سابمیت کنیم درسته؟ بعد این فرم به صورت آنلاین هست؟ یعنی زمانی که سایت باز میشه همونجا باید پر کنیم یا از الان میشه پر کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)