صفحه 1242 از 1355 نخستنخست ... 2427421142119212321233123412351236123712381239124012411242124312441245124612471248124912501251125212921342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,411 تا 12,420 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط bloor نمایش پست ها
    سلام دوستان

معمولا بعد از فایل نامبر چقدر زمان میبره تا ایمیل بایومتریک ومدیکال بیاد؟
    ما 24 ژانویه فایل نامبر گرفتیم هنوز خبری نیست!!
    شما همون فایل نامبر و گرفتی من که از 12 اکتبر همون فایل نامبر و هم نگرفتم

سلام دوستان
    ایا الان برای پرونده های اسپانسرشیپ همسر نیاز به انجام ازمایش بیومتریک و رفتن به ترکیه برای انگشت نگاری هست؟
    با توجه به اینکه پرونده ماهه ژانویه 2018 فرستاده شده ولی از ماه جون 2018 بررسی پرنوده شروع شده
    یعنی به اصطلاح قبل از 31 جولای که میگن کانادا این قانون رو برای همه اجباری کرده

کسی از اسپانسرشیپ همسر رفته جدیدا ترکیه برای بیومتریک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sama_mahmoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا الان برای پرونده های اسپانسرشیپ همسر نیاز به انجام ازمایش بیومتریک و رفتن به ترکیه برای انگشت نگاری هست؟
    با توجه به اینکه پرونده ماهه ژانویه 2018 فرستاده شده ولی از ماه جون 2018 بررسی پرنوده شروع شده
    یعنی به اصطلاح قبل از 31 جولای که میگن کانادا این قانون رو برای همه اجباری کرده

کسی از اسپانسرشیپ همسر رفته جدیدا ترکیه برای بیومتریک؟
    قانون ثبت بیومتریک از 31 جولای 2018 اجرایی شده و بنابراین تمامی پرونده هایی که قبل از این تاریخ به مرکز سیدنی یا میسیساگا رسیده باشن شامل این قانون نمیشن.
    بنابریان اگه پروندهخ شما ژانویه 2018 ارسال شده قاعدتا نیازی به انجام بیومتریک ندارید.

شما پروندتون رو یک سال پیش ارسال کردید و هنوز ویزا نگرفتید؟ ایرادی نداره اگه بپرسم آیا پرونده شما پیچیدگی خاصی داشته که بررسی اون طول کشیده؟
    پرونده اسپانسرشیپ همسر|دریافت مدارک در سیدنی: 30 آگوست 2018 | دریافت فایل نامبر: 20 دسامبر | درخواست ثبت بیومتریک: 27 دسامبر | درخواست مدیکال: 28 دسامبر | ارسال پرونده به آنکارا: 10 ژانویه | شروع بررسی پرونده در آنکارا: 23 ژانویه |پاس ریکویست: 2 آپریل 2019

Junior Member

سلام دوستان
    امروز پس از ۱۰ ماه انتظار همسر من پاس ریکوست شد. خداروشکر میکنم و امیدوارم بقیه دوستان به سرعت جواب بگیرن.
    میخواستم بپرسم که آیا شرکت معتبری برای پیکاپ ویزا میشناسید. ممنون میشم معرفی کنید.
    سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan2055 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز پس از ۱۰ ماه انتظار همسر من پاس ریکوست شد. خداروشکر میکنم و امیدوارم بقیه دوستان به سرعت جواب بگیرن.
    میخواستم بپرسم که آیا شرکت معتبری برای پیکاپ ویزا میشناسید. ممنون میشم معرفی کنید.
    سپاسگزارم
    بهتون تبریک میگم. امیدوارم همیشه در کنار هم شاد و موفق باشید.
    متاسفانه من شرکتی رو نمیشناسم که تضمینی باشه ولی شنیدم که تقریبا همه شرکت‌های مسافرتی و تورها این‌کار رو انجام میدن ولی نرخشون میتونه متغیر باشه.

لطف میکنین زمان‌های دقیقتون رو هم برامون بنویسین؟
    بیشتر میخوام بدونم از زمان شروع بررسی پرونده در انکارا تا اعلام نهایی برای درخواست پاسپورت چقدر طول کشیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan2055 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سپاسگزارم
    سلام . بهتون تبریک میگم.
    چون من هم پروندمو مثله شما تو ماه می فرستادم میخواتم یه سوالی بپرسم . شما از زمانی که Pre-arrival رو گرفتین تا زمانی که پاس ریکوئست شدین چند روز طول کشید .
    ممنون میشم اطلاع بدین .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali8005 نمایش پست ها
    سلام . بهتون تبریک میگم.
    چون من هم پروندمو مثله شما تو ماه می فرستادم میخواتم یه سوالی بپرسم . شما از زمانی که Pre-arrival رو گرفتین تا زمانی که پاس ریکوئست شدین چند روز طول کشید .
    ممنون میشم اطلاع بدین .
    پاس رکوئست ما هم دیروز رسید. نوامبر 27 پری ارایوال و پاس رکوئست 6 فوریه. اگر شرکت مناسبی برای پیکاپ ویزا کسی میشناسه لطفا معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman2018 نمایش پست ها
    پاس رکوئست ما هم دیروز رسید. نوامبر 27 پری ارایوال و پاس رکوئست 6 فوریه. اگر شرکت مناسبی برای پیکاپ ویزا کسی میشناسه لطفا معرفی کنید

سلام میشه لطف کنید بگید ازتون بیومتریک خواستن یا نه؟؟؟

و اینکه از زمانی که مدیکال فرستادید تا ویزا چقدر زمان برد؟؟؟

دوستان لطف میکنید بگید برای اسپانسرشیپ همسر از زمانی که مدیکال میدیم تا زمانی که ویزا میاد ممکنه چقدر زمان ببره؟؟ وایا بیومتریک میخان حتما؟؟

کسی شماره و یا راه ارتباطی با انکارا داره که بشه پرونده رو پیگیری کرد؟؟؟
    ویرایش توسط sama_mahmoodi : February 7th, 2019 در ساعت 01:17 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    قانون ثبت بیومتریک از 31 جولای 2018 اجرایی شده و بنابراین تمامی پرونده هایی که قبل از این تاریخ به مرکز سیدنی یا میسیساگا رسیده باشن شامل این قانون نمیشن.
    بنابریان اگه پروندهخ شما ژانویه 2018 ارسال شده قاعدتا نیازی به انجام بیومتریک ندارید.

شما پروندتون رو یک سال پیش ارسال کردید و هنوز ویزا نگرفتید؟ ایرادی نداره اگه بپرسم آیا پرونده شما پیچیدگی خاصی داشته که بررسی اون طول کشیده؟

ممنون از جوابتون. پس میشه امیدوار بود از من بیومتریک نمیخان
    واقعیتش من قبلا خودم برای کبک اقدام کرده بودم و پرونده داشتم.
    و زمانی که با همسرم ازدواج کردم پرونده رو کنسل کردم ولی با این وجود
    وقتی پرونده را ژانویه ارسال کردیم از ما پی رول مالی مجدد خواستن و اپدیت مدارک
    و همین باعث شد که پرونده پنج ماه بعد وارد پروسه بشه
    حالا خودمونم نمیدونیم ایا داشتن پرونده کبک باعثه این تاخیر شده و یا اون مدارکی که از ما خواستن دوباره کار رو عقب انداخت. تا جایی که الان یک هفتس مدیکال دادیم ولی هنوز نمیدونیم بیومتریک میخان یا مستقیما ویزا

حدودا یکسالو دو ماه زمان برده از زمانی که پرونده رو ارسال کردیم.
    به نظر شما چقدر زمان میبره برای مرحله بعدی که جواب بدن بهمون؟؟
    یعنی واقعا با این شرایط بیومتریک نداریم؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)