صفحه 1247 از 1355 نخستنخست ... 2477471147119712371238123912401241124212431244124512461247124812491250125112521253125412551256125712971347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,461 تا 12,470 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان
    ما امروز نامه Pre-arrival رو دریافت کردیم.
    دریافت مدارک در سیدنی 21 جون 2018 - مدیکال 5 سپتامبر - شروع بررسی پرونده در آنکارا 26 سپتامبر - دریافت پری اریوال 15 فوریه2019 - پاسپورت رکوئست .....در انتظار
    به امید خبرهای خوب برای همه

نقل قول نوشته اصلی توسط beethoven نمایش پست ها
    آها که اینطور. همونطور که عرض کردم همین که بتونین از اکانت CRA پرینت بگیرین طبقه گفته چک لیست کفایت می‌کنه.

این نسخه که میفرماید ایشون داشتن و روش Duplicate نوشته رو میدونین از کجا تهیه کردن؟

از یه شرکت برای پرداخت مالیات استفاده میکنه همسرم و اونا بهش داده بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط katyspring نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر. ما امروز پاسپورت ریکویست همسرم رو دریافت کردیم. امیدوارم که پرونده ی همه ی دوستان با موفقیت به نتیجه برسه.

تاریخ های پرونده ما بصورت زیر بوده و کل پروسه هشت ماه و بیست روز زمان برده ;

اطلاعات پرونده اسپانسرشیپ : دریافت در میسی ساگا 23 می 2018 - دریافت ایمیل مدیکال 4 جولای 2018 - ارسال پرونده به آنکارا 9 جولای 2018 - شروع بک گراند چک 10 نوامبر 2018 - درخواست مدارک اضافی 20 نوامبر 2018 _ شروع بررسی مدارک اضافی 1 فوریه 2019 - دریافت پری اریوال 7 فوریه2019 - پاسپورت ریکویست 14 فوریه 2019

میشه بی زحمت بگین که مدارک اضافی که ازتون خواستن چی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط katyspring نمایش پست ها
    با سلام و آرزوی موقیت برای شما دوست عزیز، من با توجه به مواردی که از دوستان دیگه دیدم فکر میکنم شما بهر صورت بهتر هست که خودتون مدارک رو پست کنید ، حتی اگر همسرتون سیتیزن کانادا هست. چون فعلا هیپکدوم شما در کانادا نیستید. ضمنا برای تسریع کار پرونده شما ، خیلی بهترهست که همسرشما ( اسپانسر پرونده) هر چه زودتر به کانادا برگردند و اونجا مشغول کار بشند و این رو به اداره ی مهاجرت اعلام کنند که به این ترتیب برای افیسر این موضوع که اصولا اقدام ایشون برای اسپانسر کردن شما به نیت زندگی در کانادا هست مسلم باشه. در غیر اینصورت ، حتی اگر همسر شما سیتیزن کانادا باشن که قانونا الزامی به حضور فیزیکی در کانادا ندارند ، دلیلی براشون وجود نداره که بخوان برای گرفتن اقامت دایم برای شما اقدام کنند . بعبارتی ، پرونده های اسپانسرشیپ همسر ، اگر واقعی باشند حتما به نتیجه ی مثبت ختم میشن مشروط بر اینکه فرد اسپانسر بتونه ثابت کنه که قصد زندگی با شریک زندگیش رو در کانادا داره و در صورتیکه خودش ساکن کانادا نباشه اثبات این موضوع مشکله ، و بخصوص وقتی خود اسپانسر در کشور دیگه ای مشغول به کار هست این خودش نوعی tie مهم با کشور مورد مربوطه هست که با موضوع قصد زندگی در کانادا تناقض داره. شما برای ثابت کردن واقعی بودن رابطه تون ، همون مدارکی رو که ازتون خواسته شده ارِایه بدین کافیه . شما مدرک ازدواج رسمی در ترکیه رو دارین و قطعا برای طول مدت زمان آشناییتون میتونین عکسهای مشترک و اسکرین شات از پیامهای تصویری و تکستی و ایمیل هاتون رو ارایه بدین . در نهایت هم در صورت لزوم با شما مصاحبه میکنن و بخوبی واقعی بودن این ازدواج رو میتونن ارزیابی کنن دوست عزیز. بنظر من کار کردن در یک شرکت در مقابل سایر مدارک مربوط به رابطه واقعی شما، مدرک ضعیف تری هست. اما در ارتباط با قصد شما از این پرونده ، شاید این تردید رو ایجاد کنه که شما تنها داشتن وضعیت اقامتی کانادا مورد نظرتون هست بدون اینکه برنامه ای برای زندگی در اونجا داشته باشید . باز هم براتون آرزوی خوشبختی در زندگی مشترک و موفقیت در تمام ابعادش از جمله این پرونده رو دارم.
    سلام و عرض ادب، تقریبا تمام مواردی که فرمودین رو ملاحظه کردیم در پرونده، امیدوارم که درست پیش بره

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    سلام
    شما(اسپانسر) سيتيزن هستيد؟
    تنها درصورتي كه سيتيزن باشيد امكانش هست موقع پست مدارك به سيدني، تو خاك كانادا نباشيد
    اگر پي آر باشيد و دوستون زحمت ارسال رو بكشه يا حالا از هرجاي ديگه پست كنيد يكي از همون مواردي هست كه فرمودين برگشت ميخوره
    بله خوشبختانه در مورد سیتیزن بودن مشکلی وجود نداره

دوستان سلام ده روز پیش ایمیلی اومد که همسرم . شخص اسپانسر اپروال شده و بعد از ان دو روز بعد یک ایمیل دیگه اومد که هزینه بایومتریک رو باید پرداخت کنید . بعد از پرداخت رسید پرداخت امد ولی کالکشن لتر بایو نیومد واسمون هنوز
    اولین سوال اینکه ایملی که واسه شخص اسپانسر فرستادن که اپروول شده ب معنی فرستادن پرونده به آنکاراست
    دوم اینکه چقدر طول میکشه نامه بایومتریک بیاد ؟
    سوم هم که ایا مرحله بعدی بایومتریک هست یا مدیکال

Member katyspring آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    داروسازی-شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    میشه بی زحمت بگین که مدارک اضافی که ازتون خواستن چی بوده؟
    سلام دوست عزیز . مدارک اضافی که از همسر من که در ایران هست خواستن مدارکی بود مبنی بر اینکه همسر من کارشون رو در ایران خاتمه میدن ، مدارکی مبنی بر فروش دارایی در ایران ، مدارکی مبنی بر جستجوی کار در کانادا و یک نامه که به تفضیل توضیح بده برای کار و زندگی در کانادا چه برنامه ای دارن . که البته با توجه به کیس خاص ما این مدارک از ما خواسته شد و من از هیپکس در شرایط عادی ندیدم این مدارک درخواست شده باشه نباید باعث نگرانی برای کسی بشه. موضوع کیس ما هم به این صورت بود که من آخر سال 2010 برای مهاجرت اقدام کردم . در سال 2012 ، همراه همسر و دخترم بعنوان PR وارد کانادا شدیم .بنابراین همسر من PR کانادا بود . ولی بدلیل اینکه بدلیل تعهدات کاری نتونست مدت زمان لازم برای حفظ استتوس PR رو در کانادا اقامت داشته باشه ، بطور داوطلبانه Renounce کرد وضعیت خودش رو , ( Voluntary renunciation of permanent residency) و سال گذشته ابتدا تقاضای ویزا کرد . بعد از گرفتن ویزا من برای اسپانسرشیپ اقدام کردم. بعبارتی ایم مدارک اضافی برای این درخواست شد که اداره مهاجرت مطمین بشه که ما و بطور خاص همسرم قصد زندگی در کانادا رو داریم.

موفق باشید
    NOC:3131**Points:72**Language:16**CIO Received: Dec 21st, 2010**PER:Mar 9th,2011**Transfer to Warsaw:Mar 30th,2011**In Process: Jun 15th,2011**Meds email: Sep 29th,2011**Meds done:Oct 6th,2011**Meds rcvd by London:Oct 14th,2011**ECAS(Meds results rcvd):Nov 7th,2011**Passport request: Dec 16th,2011**Decision Made: Dec 17th,2011**Passports submitted to Teh.embassy: Dec 22nd,2011** Visa issued:Jan15th & Received by DHL: Jan 23rd,2012

دوستان عزیز ممنون از فروم خوبتون. من یه سوال دارم مربوط به خواهرم هست. ممنون میشم پاسخ بدید. خواهر بنده با فرزندش به تازگی در کانادا پی آر گرفته. بیست سال از ازدواجشون میگذره. میخواد برای همسرش که در ایرانه اقدام کنه. میشه مراحل رو بطور کلی بفرمایید به چه صورت هست و حداقل و حداکثر زمان ممکن رو بفرمایید؟

دوستان سلام ده روز پیش ایمیلی اومد که همسرم . شخص اسپانسر اپروال شده و بعد از ان دو روز بعد یک ایمیل دیگه اومد که هزینه بایومتریک رو باید پرداخت کنید . بعد از پرداخت رسید پرداخت امد ولی کالکشن لتر بایو نیومد واسمون هنوز
    اولین سوال اینکه ایملی که واسه شخص اسپانسر فرستادن که اپروول شده ب معنی فرستادن پرونده به آنکاراست ؟
    سوم هم که ایا مرحله بعدی بایومتریک هست یا مدیکال؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ram334210096gd نمایش پست ها
    اولین سوال اینکه ایملی که واسه شخص اسپانسر فرستادن که اپروول شده ب معنی فرستادن پرونده به آنکاراست ؟
    سوم هم که ایا مرحله بعدی بایومتریک هست یا مدیکال؟
    سلام دوست عزیز. این نامه به منزله ارسال فایل به آنکارا نیست و ایمیل اون جداگانه براتون ارسال میشه برای شخص بنده تقریبا 11 روز از دسیژن مید اسپانسر طول کشید تا ایمیل ارسال پرونده به آنکارا بیاد.
    زمان نامه بایومتریک به نسبت پرداخت متغیر هست و برای من تقریبا 4 ماه بعد از پرداخت طول کشید. اما چون اسپانسر کیس شما دسیژن مید شده قاعدتا نباید این مقدار طول بکشه چون فاصله دسیژن مید تا بایومتریک من 4 روز بوده
    در مورد سوال سوم ترتیب مشخصی نداره معمولا همزمان یا با فاصله 2 تا 3 روز انجام میشه اما کیس هایی هم بوده که درخواست مدیکالشون خیلی دیرتر اومده بنابراین هیچ قانون مشخصی برای زمانبندی ها وجود نداره
    ویرایش توسط nasrin_bh : February 17th, 2019 در ساعت 04:21 PM
    رسید پرونده در سیدنی: 17 سپتامبر 2018، فایل نامبر: 17 دسامبر ، بایومتریک 14 ژانویه 2019 ، مدیکل : 16 ژانویه ، دسیژن مید برای اسپانسر : 17 ژانویه ، ارسال پرونده به آنکارا : 28 ژانویه،
    شروع بررسی پرونده در آنکارا: 31 ژانویه، پری اریوال 16 مارچ.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)