صفحه 1251 از 1355 نخستنخست ... 2517511151120112411242124312441245124612471248124912501251125212531254125512561257125812591260126113011351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,501 تا 12,510 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط bloor نمایش پست ها
    سلام دوستان

ما برای گرفتن وقت بایومتریک از طریق سایت ویزا افیس ترکیه مشکل داریم
    وقتی رو تاریخ مورد نظر کلیک می کنیم انتخاب نمیشه
    آیا سایتشون مشکل داره یا برای مارچ از الان نمی تونیم وقت بگیریم؟
    مرسی از راهنماییتون
    من هم موقعی که میخواستم وقت بگیرم سایت مشکل پیدا کرده بود و اکانت نمیساخت. من بهشون ایمیل زدم و مشکل توضیح دادم. روز بعد جواب دادن که اطلاعات رو بدین تا خودمون وقت بگیریم. بعد خودشون فایل pdf رو برام ارسال کردن.
    علاوه بر ایمیل چت زنده هم هست. اگه شلوغ نباشه میتونین از اون استفاده کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    من هم موقعی که میخواستم وقت بگیرم سایت مشکل پیدا کرده بود و اکانت نمیساخت. من بهشون ایمیل زدم و مشکل توضیح دادم. روز بعد جواب دادن که اطلاعات رو بدین تا خودمون وقت بگیریم. بعد خودشون فایل pdf رو برام ارسال کردن.
    علاوه بر ایمیل چت زنده هم هست. اگه شلوغ نباشه میتونین از اون استفاده کنین.
    سلام
    مرسی
    دیشب که نمیشد چت کرد پیغام میداد که شلوغه باید ایمیل بزنم
    به هر حال ممنون از پاسخگوییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام دوستان
    من csq همسرم رسيده به دستم، خواستم بپرسم ايا من بايد بفرستم انكارا يا خودشون اتوناتيك فرستادن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newmoon1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من csq همسرم رسيده به دستم، خواستم بپرسم ايا من بايد بفرستم انكارا يا خودشون اتوناتيك فرستادن؟
    من خودم به جواب این سوال نرسیدم اما تا جایی که از نامه CSQ متوجه شدم آنکارا خودش مثل CV اینم درخواست آپدیت میده که براش ایمیل کنید. دو راه دیگه هم برای اطمینان امتحان کردم یک اینکه تو فرم مربوطه رفتم و csq را همراه با مشخصات آپلود کردم راه بعدی هم اینکه برای آنکارا CSQ رو ایمیل کردم که چون تو ریپلای بود بلافاصله برگشت خورد و قطعا دستشون نرسید. اگر شما در مورد این سوال به نتیجه ای رسیدید اینجا مطرح کنید . ممنون
    رسید پرونده در سیدنی: 17 سپتامبر 2018، فایل نامبر: 17 دسامبر ، بایومتریک 14 ژانویه 2019 ، مدیکل : 16 ژانویه ، دسیژن مید برای اسپانسر : 17 ژانویه ، ارسال پرونده به آنکارا : 28 ژانویه،
    شروع بررسی پرونده در آنکارا: 31 ژانویه، پری اریوال 16 مارچ.

Junior Member

سلام دوستان من تازه وارد هستم به انجمن، در کانادا زندگی میکنم و ویزای ویزیتور مالتیپل دارم ، از طریق همسرم که سیتیزن هست تقاضای اقامت کردم ، مدیکال رو انجام دادم و بدستشون هم رسیده و منتظر هستم برای اینکه دعوت به مصاحبه بشم یا بدون مصاحبه نتیجه نهایی رو بگیرم؛ سوالم این هست که با توجه به شرایطم آیا باید تقاضای اکستند ویزا بکنم یا نه ، چون تا 5 اپریل 6 ماه از آخرین ورودم میگذره. و میدونم که باید 30 روز قبل از 5 اپریل انجامش بدم . از وکیل ها که میپرسم بنظرم میاد بیشتر بر اساس منافع خودشون جواب میدهند یکی میگه میخواد یکی میگه نمیخواد، لطفاً اگر تجریه دارید به من کمک کنید. ممنون

Junior Member

ممنون من هم ايميل كردم
    ببخشيد شما شروع بررسي پرونده رو در انكارا كه تو امضاتون هست بهتون ايميل زدن يا از روي ecas مي گين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_bh نمایش پست ها
    من خودم به جواب این سوال نرسیدم اما تا جایی که از نامه CSQ متوجه شدم آنکارا خودش مثل CV اینم درخواست آپدیت میده که براش ایمیل کنید. دو راه دیگه هم برای اطمینان امتحان کردم یک اینکه تو فرم مربوطه رفتم و csq را همراه با مشخصات آپلود کردم راه بعدی هم اینکه برای آنکارا CSQ رو ایمیل کردم که چون تو ریپلای بود بلافاصله برگشت خورد و قطعا دستشون نرسید. اگر شما در مورد این سوال به نتیجه ای رسیدید اینجا مطرح کنید . ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط newmoon1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اصولا csq رو خودشون مستقیم میفرستن آنکارا. قدیم که اینجوری بود، الان اگه تغییری کرده باشه دقیق نمیدونم ولی تا جایی که من اطلاع دارم اداره مهاجرت کبک csq رو مستقیم به آنکارا میفرسته.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

دوستان سلام پرونده من احساس میکنم یه روند خیلی عجیبی و طی میکنه ☺
    بنده بعد فایل نامبر
    یه ایمیل اومد که هزینه بایو رو پرداخت کنید بعد پرداخت و دریافت رسید دیگه نامه کالکشن لتر بایومتریک نیومد
    بعد یک هفته ایمیل اپررول اسپانسر اومد .
    بعد یه هفته دیگه ایمیل مدیکال و بعد اینکه مدیکال و ارسال کردیم
    دیگه ایمیلی مبنی بر پاس شدن مدیکال نیومد
    دیروز هم ایمیل فرستادند که پرونده شما به انکارا فرستاده شده
    جای تعجب نیست که با وجود اینکه بایومتریکم انجام ندادم و حتی ایمیل پاس شدن مدیکال نیومده
    پرونده رو فرستادن انکارا من تو تاپیک همچین چیزی از بچه ها ندیدم بنویسن . اگه ایده یا نظری دارید با من در میان بزارید سپاسگذار همه تون یا حق

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    یکی از دوستان ما از طریق ویزای توریستی رفتن کانادا و از طریق همسرشون که سیتیزن کانادا هستن اسپانسرشیپ براشون ارسال شده
    حدود چهار ماه هست که از ایشون اونجا هستن و فعلا پاسخی دریافت نکردن.
    می خواستم بدونم اگر تا ۲ ماه دیگه هم جوابشون نیاد باید حتما خروج بزنن(با توجه به محدودیت ۶ ماه ویزای توریستی) یا اینکه می تونن در خواست تمدید ویزا بکنن تا جواب بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ram334210096gd نمایش پست ها
    دوستان سلام پرونده من احساس میکنم یه روند خیلی عجیبی و طی میکنه ☺
    بنده بعد فایل نامبر
    یه ایمیل اومد که هزینه بایو رو پرداخت کنید بعد پرداخت و دریافت رسید دیگه نامه کالکشن لتر بایومتریک نیومد
    بعد یک هفته ایمیل اپررول اسپانسر اومد .
    بعد یه هفته دیگه ایمیل مدیکال و بعد اینکه مدیکال و ارسال کردیم
    دیگه ایمیلی مبنی بر پاس شدن مدیکال نیومد
    دیروز هم ایمیل فرستادند که پرونده شما به انکارا فرستاده شده
    جای تعجب نیست که با وجود اینکه بایومتریکم انجام ندادم و حتی ایمیل پاس شدن مدیکال نیومده
    پرونده رو فرستادن انکارا من تو تاپیک همچین چیزی از بچه ها ندیدم بنویسن . اگه ایده یا نظری دارید با من در میان بزارید سپاسگذار همه تون یا حق
    سلام
    روند درست هست
    فقط حتما تماس بگيريد اداره مهاجرت بگيد كه درخواست بيومتريك رو دريافت نكرديد
    يا اين وسط خودتون ميس كرديد ايميل يا درخواست رو يا اگر روند تغييري كرده باشه بهتون اطلاع ميدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)