صفحه 1254 از 1355 نخستنخست ... 2547541154120412441245124612471248124912501251125212531254125512561257125812591260126112621263126413041354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,531 تا 12,540 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان
    من نامه پاس ریکویست رو دریافت کردم برای پرونده اسپانسرشیپ مادر همسرم برای مراجعه به دفتر وک ترکیه. ایشون تو‌ ایران هستن و سوالم اینه که آیا نیاز هست که شخصا مراجعه کننن برای دادن بایومتریک
    تو ایمیل چیزی ننوشته راجع بهش

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidP نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نامه پاس ریکویست رو دریافت کردم برای پرونده اسپانسرشیپ مادر همسرم برای مراجعه به دفتر وک ترکیه. ایشون تو‌ ایران هستن و سوالم اینه که آیا نیاز هست که شخصا مراجعه کننن برای دادن بایومتریک
    تو ایمیل چیزی ننوشته راجع بهش
    بایومتریک یعنی انگشت نگاری که اولین مرحله بعد از سابمیت مدارک هست و حتما خود شخص برای دادن اثر انگشت باید به دفتر vac مراجعه کنه
    پاس ریکویست یعنی پرونده به نتیجه رسیده و فقط باید پاسپورت به دستشون برسه ( توسط آژانس ها یا خود شخص یا هرکسی به نمایندگی از صاحب پاسپورت)

Junior Member

من امروز نامه پری اریوال رو دریافت کردم امیدوارم همه به زودی خبرای خوبی دریافت کنند
    رسید پرونده در سیدنی: 17 سپتامبر 2018، فایل نامبر: 17 دسامبر ، بایومتریک 14 ژانویه 2019 ، مدیکل : 16 ژانویه ، دسیژن مید برای اسپانسر : 17 ژانویه ، ارسال پرونده به آنکارا : 28 ژانویه،
    شروع بررسی پرونده در آنکارا: 31 ژانویه، پری اریوال 16 مارچ.

Junior Member

سلام چقدر عالی مبارکه
    این نامرو PA می گیره درسته؟
    GCKey هم update می شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_bh نمایش پست ها
    من امروز نامه پری اریوال رو دریافت کردم امیدوارم همه به زودی خبرای خوبی دریافت کنند

Junior Member

سلام به همه عزیزان
    من از طریق اسپانسر شیپ همسر برای کانادا اقدام کردم .نامه قبولی یا تایید همسر من که اسپانسر هست امده و قبول کردن که همسرم میتونه اسپانسر من شود ۰(همسرم سیتزن کانادا هست).همراه این نامه یک نامه دیگه اومده که باید مبلغ ۸۵ دلار بابت بیومتریک واریز کنیم (البته برای وکیل ما رفته و اون به ما گفت).در ecase من هم زده که ما پرونده شما را در تاریخ ۲۲ feb ۲۰۱۹ شروع کردیم و in process هست ۰ حالا من دو تا سوال دارم : اول اینکه میخواهم بدونم وکیل اشتباه کرده و زمان آپلای باید پول بیومتریک را پرداخت می‌کرد یا مشکلی نیست ؟(البته بعد از دریافت نامه گفت که پرداخت کرده) و بعد اینکه به گفته وکیل پرونده برای چک امنیتی رفته حالا میخواهم بدونم که کلا مراحل پروسه من به چه شکل است و هر مرحله تقریبا چقدر زمان میبره ۰ما در اکتبر ۲۰۱۹ اقدام کردیم ولی هنوز نامه بیومتریک را نگرفتیم و فقط نامه قبولی اسپانسر کننده دریافت شده.در ضمن من اقامت موقت آلمان را دارم و از اونجا اقدام کردم۰
    پیشاپیش سال نو را بهتون تبریک میگم و بهترین ها رو واستون آرزومندم

Junior Member

سلام به همگی
    من برای پدر و مادرم برای اسپانسرشیپ اقدام کردم و چند روز پیش درخواست پاسپورتشون اومد. پاسپسورت ها رو به یک آژانس داده ایم که ببرند آنکارا. الان ار آژانس باهامون تماس گرفته اند که باید فرم مشخصات فردی رو برای ما بفرستید. ما اصلا این فرم رو توی ایمیل نداریم. شما می دونید این فرم چیه؟ همه این فرم رو گرفته اند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lily_p نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من برای پدر و مادرم برای اسپانسرشیپ اقدام کردم و چند روز پیش درخواست پاسپورتشون اومد. پاسپسورت ها رو به یک آژانس داده ایم که ببرند آنکارا. الان ار آژانس باهامون تماس گرفته اند که باید فرم مشخصات فردی رو برای ما بفرستید. ما اصلا این فرم رو توی ایمیل نداریم. شما می دونید این فرم چیه؟ همه این فرم رو گرفته اند؟
    من نمی‌دونم دقیقا منظورشون چیه و باید از خودشون مجددا بپرسید ولی شاید منظورشون فرمی هست که داخلش صاحب پاسپورت به نماینده آژانس وکالت میده برای حمل وارایه پاسپورت و دریافت ویزا، یک متن و فرم ساده رو خود آژانس آماده می‌کنه و صاحب پاسپورت امضا می‌کنه، احتمالا فراموش کردن از والدین شما امضابگیرند.

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون. توی نامه ای که ما گرفتیم فقط پاسپورت و دو قطعه عکس خواسته بودند. شما می دونید معمولا چیز دیگه ای هم می خوان یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lily_p نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. توی نامه ای که ما گرفتیم فقط پاسپورت و دو قطعه عکس خواسته بودند. شما می دونید معمولا چیز دیگه ای هم می خوان یا نه؟
    خیر چیز دیگه ای لازم نیست جز همین که قبلا گفتم اگر کسی غیر از صاحب پاسپورت مراجعه می‌کنه باید از طرف صاحب پاسپورت تایید شده باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی آلی

سلام دوستان
    یکی از دوستان من از طریق ویزا توریستی (مولتی ۵ ساله) رفتن کانادا و از اونجا پرونده درخواست اقامت از طریق همسر رو به جریان انداختن
    درخواست open work permit هم داده بودن که قبول شده و تا ۲/۲۰۲۱ اعتبار داره و احتمالا تا ۷ ماه دیگه pr براش صادر میشه
    میخواستم بدونم قبل از گرفتن pr اگر از کانادا خارج بشه و بیاد ایران و دوباره برگرده امکانش هست که اجازه ورود بهش ندن!؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)