صفحه 1258 از 1355 نخستنخست ... 258758115812081248124912501251125212531254125512561257125812591260126112621263126412651266126712681308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,571 تا 12,580 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

دوستان سلام لطفا کمکم کنید خیلی استرس دارم
    من پروندمو اصلا نمیتونم لینک کنم . اول که هزینه بایو رو پرداخت کردم رسید بایو اومد ولی نامه معرفی برای انجام بایو نیومد واسم بعد دو هفته نامه مدیکال اومد بعد انجام مدیکال و فرستادن مدیکال ایمیلی دریافت کردیم که پرونده رو به انکارا ارسال کردند بعد یک هفته ایمیل دیگه ای فرستادن که توسط لینک داخل ایمیل میتونیم پرونده رو لینک کنیم ولی هر کاری میکنم پرونده ما لینک نمیشه میترسم نامه بایومتریک رو به اپیلکشن فرستاده باشن . لطفا اگه می تونید راهنمایی کنید یا لینک که با بحث اپیلکشن ویزا در ارتباط باشه معرفی بفرمائید سپاسگذار میشم .

سلام دوستان
    یه سوال داشتم کمک بزرگیه اگه راهنمایی کنید
    ما یه خانواده ۴ نفری هستیم که سه نفرمون اقامت داره.
    نوزاد ۵ ماهه من که در ایران متولد شده باید ظاهرا با فامیلی اسپانسرشیپ بیاد.
    سوال من اینه که چون باید از کانادا اقدام کنیم ناچاریم بریم اونجا به نظرتون فرزند کوچکمو چطوری ببریم با خودمون تا از اونجا براش اقدام کنم ؟ و اینکه مدت زمان پراسس پروندش چقدر میشه حدودا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohkamfard نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم کمک بزرگیه اگه راهنمایی کنید
    ما یه خانواده ۴ نفری هستیم که سه نفرمون اقامت داره.
    نوزاد ۵ ماهه من که در ایران متولد شده باید ظاهرا با فامیلی اسپانسرشیپ بیاد.
    سوال من اینه که چون باید از کانادا اقدام کنیم ناچاریم بریم اونجا به نظرتون فرزند کوچکمو چطوری ببریم با خودمون تا از اونجا براش اقدام کنم ؟ و اینکه مدت زمان پراسس پروندش چقدر میشه حدودا ؟
    اگر شما سيتيزن باشيد به فرزندتون در ويزا آفيسِ آنكارا سیتیزین کارت داده میشه، بدون نیاز به رفتن به کانادا و چون زير دوسال هست همونجا همزمان با کارت سیتیزن بهشون پاسپورت هم میدند.
    ولي اگر پي آر هستيد بهترين كار اپلاي براي اسپانسري هست و طبق قانون جديد چون زير ١١سال هست بصورت اجباري رو ويزاي مادر ويزا ميگيره يعني همزمان مادرشون ميتونن با توريست ويزا بچه رو ببرن كانادا و منتظر باشن پروسه ي اقامتيشون كامل بشه
    ولي حتما با دو سه تا مشاور هم صحبت كنيد
    شايد راههاي ساده تري هم باشه، اطلاعات من در همين حد بود
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnazzzmoh137 نمایش پست ها
    دوستان سلام لطفا کمکم کنید خیلی استرس دارم
    من پروندمو اصلا نمیتونم لینک کنم . اول که هزینه بایو رو پرداخت کردم رسید بایو اومد ولی نامه معرفی برای انجام بایو نیومد واسم بعد دو هفته نامه مدیکال اومد بعد انجام مدیکال و فرستادن مدیکال ایمیلی دریافت کردیم که پرونده رو به انکارا ارسال کردند بعد یک هفته ایمیل دیگه ای فرستادن که توسط لینک داخل ایمیل میتونیم پرونده رو لینک کنیم ولی هر کاری میکنم پرونده ما لینک نمیشه میترسم نامه بایومتریک رو به اپیلکشن فرستاده باشن . لطفا اگه می تونید راهنمایی کنید یا لینک که با بحث اپیلکشن ویزا در ارتباط باشه معرفی بفرمائید سپاسگذار میشم .
    اينطور كه مشخصه وكيل نداريد، پس خودتون بايد بتونيد به Gckey لينك بشيد
    داخل سايت كه ميشي اول بايد اكانت بسازي Sign up
    يه سري سوالات ازت ميپرسه
    أونها رو بخاطر بسپري چون هردفعه بخواي لينك بشي رندم يكي از اون سوالارو ميپرسه
    برو تا مرحله آخر، اونوقت اكانت ميسازي
    اكانت كه ساختي خودش ميره تو قسمتي كه لينك كني پروندت رو
    Add link your application to your account
    اين رو انتخاب ميكني
    *از اینترنت اکسپلورر به جای کروم استفاده کن*
    وبعد اطلاعات رو به اينصورت وارد ميكني
    ١- اطلاعات اسپانسرشونده رو وارد کنید (پرونده به اکانت اسپانسرشونده متصل بشه). انتخاب اسم فامیلی و فایل نامبر هر دو هم کامل با حروف بزرگ انگلیسی و اعداد مربوطه ٢-قسمت Application details گزینه Application Number و Family رو انتخاب کنید فامیلی اسپانسرشونده. (اگر این قسمت Application Number را قبول نمیكننه و قرمز ميشه ممكنه درست وارد نشده باشه ولی با همون شماره دوباره سعی كنيد تا قبول كنه). ٣- ميتوني شهر و کشوری که به دنیا اومدید رو خالی بگذارید. ٤- شماره پاسپورت و تاریخ صدور و انقضا اسپانسرشونده پر شود. ٥-استان و شهری که قراره اسپانسرشونده بره انتخاب بشه (شهر و استان قبلا در فرم ها از شما خواسته شده). ٦-وضعیت فعلیتون Married و ٧-و در قسمت آخر اگر فرزند نداريد تعداد نفرات 2 بزنید.
    موفق باشيد

ممنون از راهنمایی اون عزیز من سپاس گذارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    امیدوارم توی این یکی دو روزه خبری بشه
    سلام پاسپورت شما برگشت؟

Junior Member

سلام دوستان
    قصد دارم با ی خانمی ( دختر خالم ) ازدواج کنم و برای کانادا اقدام کنم ک شرایطم اینجوریه.
    -ایشون سیتیزن کانادا هستن ( متولد کانادا )
    -فارسی زبون و مسلمان ( نمیدونم دین مشترک و زبان مشترک کمک میکنه یان ! )
    -من ایرانم و تا حالا سفر خارجی نداشتم
    -هیچ زندگی مشترکی در ایران نداشتیم ( یعنی قبض مشترک و حساب بانکی مشترک و .. نداریم )
    -تعداد سفرهای ایشون ب ایران خیلی کم بوده شاید در حد 2 3 بار اونم بچگیشون
    -خواستگاری هم ب شکل سنتی بوده یعنی رابطه دوست دختر دوست پسری قبلش نبوده ( یعنی چت عاشقانه و ... ندارم ) فقط از موقعی ک ایشون جواب مثبت دادن روزا از طریق واتس اپ با هم تماس میگیریم و حرف میزنیم
    - زبانم ضعیفه مدرک ندارم : )
    خب اینا مشکلایی بودن ک بنظرم پروندم میتونه داشته باشه.
    الان بنظرتون شانسم برا اسپانسر شدن چقده ؟ و چکارایی میتونم بکنم تا افیسر قانع شه
    (تقریبن 18 ماه تا پایان خدمتم مونده و 18 ماه وقت دارم تا پروندم قوی کنم تا رد نشه )

نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قصد دارم با ی خانمی ( دختر خالم ) ازدواج کنم و برای کانادا اقدام کنم ک شرایطم اینجوریه.
    -ایشون سیتیزن کانادا هستن ( متولد کانادا )
    -فارسی زبون و مسلمان ( نمیدونم دین مشترک و زبان مشترک کمک میکنه یان ! )
    -من ایرانم و تا حالا سفر خارجی نداشتم
    -هیچ زندگی مشترکی در ایران نداشتیم ( یعنی قبض مشترک و حساب بانکی مشترک و .. نداریم )
    -تعداد سفرهای ایشون ب ایران خیلی کم بوده شاید در حد 2 3 بار اونم بچگیشون
    -خواستگاری هم ب شکل سنتی بوده یعنی رابطه دوست دختر دوست پسری قبلش نبوده ( یعنی چت عاشقانه و ... ندارم ) فقط از موقعی ک ایشون جواب مثبت دادن روزا از طریق واتس اپ با هم تماس میگیریم و حرف میزنیم
    - زبانم ضعیفه مدرک ندارم : )
    خب اینا مشکلایی بودن ک بنظرم پروندم میتونه داشته باشه.
    الان بنظرتون شانسم برا اسپانسر شدن چقده ؟ و چکارایی میتونم بکنم تا افیسر قانع شه
    (تقریبن 18 ماه تا پایان خدمتم مونده و 18 ماه وقت دارم تا پروندم قوی کنم تا رد نشه )
    اگر عقد نامه داشته باشید مشکلی نیست ، اگر نداشته باشید متاسفانه شانس زیادی ندارید چون هیچ مدرک معتبری برای نشون دادن ارتباطتون ندارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر عقد نامه داشته باشید مشکلی نیست ، اگر نداشته باشید متاسفانه شانس زیادی ندارید چون هیچ مدرک معتبری برای نشون دادن ارتباطتون ندارید.
    بله ازدواج در ایران رسمی ثبت خواهد شد و عقد نامه و عکس از مراسم عروسی و عقد تهیه میکنم
    بنظرتون الان عقد کنیم ؟ یا بزارم دم رفتن عقد کنم ؟ هر چی از تاریخ عقد بیشتر گذشته باشه بهتر نیست؟
    و بعد صرفن عقد نامه میتونه مشکلات بالا رو کاور کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo نمایش پست ها
    بله ازدواج در ایران رسمی ثبت خواهد شد و عقد نامه و عکس از مراسم عروسی و عقد تهیه میکنم
    بنظرتون الان عقد کنیم ؟ یا بزارم دم رفتن عقد کنم ؟ هر چی از تاریخ عقد بیشتر گذشته باشه بهتر نیست؟
    و بعد صرفن عقد نامه میتونه مشکلات بالا رو کاور کنه ؟
    مهمترین مدرک برای اسپانسر شدن عقدنامه هست و هرچقدر مدت ارتباطتون طولانی تر باشه بهتر است ولی من توصیه میکنم در فرصتی که دارید زبانان رو تقویت کنید ، بدون زبان انگلیسی زندگی کردن در کانادا هم از نظر روحی و هم از نظر کاریابی براتون بسیار مشکل خواهد بود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)