صفحه 1259 از 1355 نخستنخست ... 259759115912091249125012511252125312541255125612571258125912601261126212631264126512661267126812691309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,581 تا 12,590 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    مهمترین مدرک برای اسپانسر شدن عقدنامه هست و هرچقدر مدت ارتباطتون طولانی تر باشه بهتر است ولی من توصیه میکنم در فرصتی که دارید زبانان رو تقویت کنید ، بدون زبان انگلیسی زندگی کردن در کانادا هم از نظر روحی و هم از نظر کاریابی براتون بسیار مشکل خواهد بود
    دقیقن مدت ارتباط از رو چ معیاری میسنجن ؟ تاریخ عقد؟
    بعدش صرفن عقد نامه کارمون راه میندازه ؟ به همین سادگی ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo نمایش پست ها
    دقیقن مدت ارتباط از رو چ معیاری میسنجن ؟ تاریخ عقد؟
    بعدش صرفن عقد نامه کارمون راه میندازه ؟ به همین سادگی ؟؟؟
    اسپانسر شیپی همسر در مقایسه با اینکه خودتون بخواهید برای مهاجرت اقدام کنید بسیار ساده تر هست و فکر میکنم متوسط مدت زمان به نتیجه رسیدنش حدود یکسال باشه، مدت ارتباط رو خودتون اعلام میکنید و براش مدرک ارایه میکنید..شرایط اسپانسری رو اینجا نوشته از قبیل اینکه شخصی که شما رو اسپانسر می‌کنه باید توانایی مالی داشته باشه...
    https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اسپانسر شیپی همسر در مقایسه با اینکه خودتون بخواهید برای مهاجرت اقدام کنید بسیار ساده تر هست و فکر میکنم متوسط مدت زمان به نتیجه رسیدنش حدود یکسال باشه، مدت ارتباط رو خودتون اعلام میکنید و براش مدرک ارایه میکنید..شرایط اسپانسری رو اینجا نوشته از قبیل اینکه شخصی که شما رو اسپانسر می‌کنه باید توانایی مالی داشته باشه...
    https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html
    شرایطش خوندم
    و همه شرایط دارم عقد نامه و اینا هم اوکیه
    فقط مشکل اینه ک ما قبل نامزدی هیچ رابطه ای با هم نداشتیم و عکس یا چت دو نفره خیلی کمه و حساب مشترکی نداریم میترسم برام دردسر شه!

شرایطش خوندم
    و همه شرایط دارم عقد نامه و اینا هم اوکیه
    فقط مشکل اینه ک ما قبل نامزدی هیچ رابطه ای با هم نداشتیم و عکس یا چت دو نفره خیلی کمه و حساب مشترکی نداریم میترسم برام دردسر شه!
    اگر ازدواجتون واقعی هست مشکلی نیست.

سلام
    این تاپیک با عنوان
    مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...) فقط در مورد کسانی هست که از طریق خویشاوندی که PR داره، مربوط میشه؟ و در ارتباط با ویزا همراه برای همسر وقتی که همسر دانشجو هست و هنور PR نداره، صدق نمیکنه؟
    متشکرم

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

سلام دوستان
    قصد دارم با ی خانمی ( دختر خالم ) ازدواج کنم و برای کانادا اقدام کنم ک شرایطم اینجوریه.
    -ایشون سیتیزن کانادا هستن ( متولد کانادا )
    -فارسی زبون و مسلمان ( نمیدونم دین مشترک و زبان مشترک کمک میکنه یان ! )
    -من ایرانم و تا حالا سفر خارجی نداشتم
    -هیچ زندگی مشترکی در ایران نداشتیم ( یعنی قبض مشترک و حساب بانکی مشترک و .. نداریم )
    -تعداد سفرهای ایشون ب ایران خیلی کم بوده شاید در حد 2 3 بار اونم بچگیشون
    -خواستگاری هم ب شکل سنتی بوده یعنی رابطه دوست دختر دوست پسری قبلش نبوده ( یعنی چت عاشقانه و ... ندارم ) فقط از موقعی ک ایشون جواب مثبت دادن روزا از طریق واتس اپ با هم تماس میگیریم و حرف میزنیم
    - زبانم ضعیفه مدرک ندارم : )
    خب اینا مشکلایی بودن ک بنظرم پروندم میتونه داشته باشه.
    الان بنظرتون شانسم برا اسپانسر شدن چقده ؟ و چکارایی میتونم بکنم تا افیسر قانع شه
    (تقریبن 18 ماه تا پایان خدمتم مونده و 18 ماه وقت دارم تا پروندم قوی کنم تا رد نشه )
    خب به نظر من لازم نیست بگی به طور سنتی خواستگاری کردی . شروع ارتباطت از علاقه اولیه بوده از شناخت روحیات و افکارش و .... و بعد مطرح ش کردی با خودش و بعدش خانواده ها در جریان شدن. و تو این مدت بیاد ایران خوبه بعدش هم عقد و مراسم.

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aaabbbcccdddee نمایش پست ها
    سلام
    این تاپیک با عنوان
    مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...) فقط در مورد کسانی هست که از طریق خویشاوندی که PR داره، مربوط میشه؟ و در ارتباط با ویزا همراه برای همسر وقتی که همسر دانشجو هست و هنور PR نداره، صدق نمیکنه؟
    متشکرم

ویزای همسر دانشجو می تونه ویزای کاری باشه و اینجا می تونی مراجعه کنی
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...en-Work-Permit

Junior Member

سلام دوستان. من برای پدر و مادرم برای اسپانسرشیپ اقدام کردم و خوشبختانه ویزاشون اومده می خواستم ببینم چطور می تونم در مورد landing و چیزهایی که همراه خودشون می تونن بیارن اطلاعات کسب کنم. توی فروم ها گشته ام ولی راجع به این موضوع چیزی ندیده ام. می تونین راهنماییم کنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lily_p نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای پدر و مادرم برای اسپانسرشیپ اقدام کردم و خوشبختانه ویزاشون اومده می خواستم ببینم چطور می تونم در مورد landing و چیزهایی که همراه خودشون می تونن بیارن اطلاعات کسب کنم. توی فروم ها گشته ام ولی راجع به این موضوع چیزی ندیده ام. می تونین راهنماییم کنین؟
    https://www.canada.ca/en/immigration...der-entry.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lily_p نمایش پست ها
    میشه لطفا تایم لاینتون رو بگید، ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)