صفحه 1260 از 1355 نخستنخست ... 260760116012101250125112521253125412551256125712581259126012611262126312641265126612671268126912701310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,591 تا 12,600 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام و وقت بخير
    دوستان كسي اينجا در مورد اسپانسر شيپي خواهر و برادر به شزط تنها بودن حفتشون ميدونه

Junior Member

سلام، ميخواستم بدونم براى اسپانسرشيپ همسر، چقدر زمان ميبره كه همه مراحل تموم بشه، از زمان ارسال پرونده تا آخر

اينجا خوندم بعضى از دوستان ٧ ماهه يا ٨ ماهه طول كشيده. امروز يكى از دوستان همسرم بهش گفت كه چندين نفر رو ميشناسه كه براى اسپانسرشيپ همسر اقدام كردن و تا حدود ١ ماه بعد از انگشت نگارى بهشون اوكى دادن و رفتن!

كسى اينجا بوده كه انقدر كوتاه كارشون درست شده باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behi1 نمایش پست ها
    سلام، ميخواستم بدونم براى اسپانسرشيپ همسر، چقدر زمان ميبره كه همه مراحل تموم بشه، از زمان ارسال پرونده تا آخر

اينجا خوندم بعضى از دوستان ٧ ماهه يا ٨ ماهه طول كشيده. امروز يكى از دوستان همسرم بهش گفت كه چندين نفر رو ميشناسه كه براى اسپانسرشيپ همسر اقدام كردن و تا حدود ١ ماه بعد از انگشت نگارى بهشون اوكى دادن و رفتن!

كسى اينجا بوده كه انقدر كوتاه كارشون درست شده باشه؟؟
    خیر چنین چیزی نیست، کسی که صرفا تابعیت ایرانی داره بعد از انگشت نگاری وارد پروسه معمولا طولانی بک گراند چک میشه که ممکنه شش ماه هم طول بکشه، این که شما می فرمایید یک ماهه یعنی حتی مدیکال هم ازشون نخواستن و مستقیم پاس ریکویست شدن که منطقی نیست جز اینکه مثلا یک نفر سیتیزن آمریکا باشه و اقدام کنه.
    این سرعت عمل رو بیشتر وکلا تبلیغ میکنند که مشتری جلب کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mishoolak68 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخير
    دوستان كسي اينجا در مورد اسپانسر شيپي خواهر و برادر به شزط تنها بودن حفتشون ميدونه
    مهم ترین شرطش اینه که زیر هجده سال باشند و پدر و مادر هردو فوت کرده باشند، اگر این دو شرط رو دارند بفرمایید تا شروط دیگه رو هم بگم

Junior Member

ببخشید میخواستم بدونم قانون دو سال زندگی با همسر که اپریل ۲۰۱۷ حذف شد برای من که قبل از اپریل ۲۰۱۷ پی ار گرفتم اجرا میشه یا من باید دو سال با همسرم زندگی کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    خیر چنین چیزی نیست، کسی که صرفا تابعیت ایرانی داره بعد از انگشت نگاری وارد پروسه معمولا طولانی بک گراند چک میشه که ممکنه شش ماه هم طول بکشه، این که شما می فرمایید یک ماهه یعنی حتی مدیکال هم ازشون نخواستن و مستقیم پاس ریکویست شدن که منطقی نیست جز اینکه مثلا یک نفر سیتیزن آمریکا باشه و اقدام کنه.
    این سرعت عمل رو بیشتر وکلا تبلیغ میکنند که مشتری جلب کنند.

البته من اين نكته رو جا انداختم كه ايشون گفتن بعد از مديكال و و انگشت نگارى يك ماهه تقريباً كارشون انجام شده، كه باز هم تفاوتى نميكنه، چون گفتين بك گراند چك چندين ماه طول ميكشه

ممنون از توضيحاتتون 🙏🏻

نقل قول نوشته اصلی توسط behi1 نمایش پست ها
    البته من اين نكته رو جا انداختم كه ايشون گفتن بعد از مديكال و و انگشت نگارى يك ماهه تقريباً كارشون انجام شده، كه باز هم تفاوتى نميكنه، چون گفتين بك گراند چك چندين ماه طول ميكشه

ممنون از توضيحاتتون 🙏🏻
    بله ممكن هست ولي نه به اونصورت كه به همسرتون گفتن
    بازهم پروسه تا همين الان حدود ٦-٧ماه زمان برده
    ولي باينصورت هست بعد از قانون انگشتنگاري يعني جولاي به اينور از همون روز كه فايل نامبر مياد Gckey ميگه كه بكگراند چك شروع شده، چندين نفر از دوستان رو من خودم بشخصه ديدم كه پرونده رفته آنكارا پري ارايوال اومده منتها هنوز بيومتريك درخواست نشده
    وقتي بيومتريك مياد عموما تو همون فاصله ي يكماه بعدش پاس ريكوئست ميشن
    منتها يه سري از كيسها بنا به علتهاي خاص بهشون سكيوريتي چك هم ميخوره كه عموما خيلي بيشتر از يكسال طول ميكشه

نقل قول نوشته اصلی توسط jalayer نمایش پست ها
    ببخشید میخواستم بدونم قانون دو سال زندگی با همسر که اپریل ۲۰۱۷ حذف شد برای من که قبل از اپریل ۲۰۱۷ پی ار گرفتم اجرا میشه یا من باید دو سال با همسرم زندگی کنم؟
    اسپانسري همسر شما يه پروسه ي جدا هست و باتوجه به قوانين زمان اقدام براي كيسِ ايشون بررسي ميشه نه زمان لندينگ يا اقدامِ شما
    بنابراين بنابه قانونِ جديد و همين الان سايت ايميگريشن يه همچين شرطي وجود نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Mishoolak68 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخير
    علاوه بر اون موردي كه دوستمون هم بهش اشاره كردن
    (زیر هجده سال باشند و پدر و مادر هردو فوت کرده باشند)
    اگر شماي اسپانسر هیچ فامیل یا همسر یا پارتنری در هیچ کجای کانادا نداشته باشد بله میتوانيد اسپانسر خواهر/برادر بشيد

دوستانی که به مصاحبه دعوت شدن لطفا تجربشون و در میون بزارن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)