صفحه 1261 از 1355 نخستنخست ... 261761116112111251125212531254125512561257125812591260126112621263126412651266126712681269127012711311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,601 تا 12,610 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان
    من فایل نامبرم ۲۳ مارچ ۲۰۱۹ امده معمولا چقدر طول میکشد که بایومتریک و مدیکال ارسال می کنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فایل نامبرم ۲۳ مارچ ۲۰۱۹ امده معمولا چقدر طول میکشد که بایومتریک و مدیکال ارسال می کنند؟
    سلام
    من فایل نامبرم رو 6 مارچ گرفتم و 1 اپریل درخواست بایومتریک اومد. مدیکال هنوز نیومده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    سلام
    دوستانیکه مرحله undertaking کبک رو برای اسپانسری همسر انجام دادن.
    توی فرم A-0520-BF برای کسانیکه دارند همسرشون رو اسپانسر میشن، لازمه سکشن 3.1 رو پر کنند؟
    ممنون
    سلام
    من یک بار از شخصی شنیدم که نباید این قسمت پر بشه ولی 100درصد مطمئن نیستم.
    لطف می کنید اگر اطلاعات دیگری بدست آوردید به اشتراک بذارید؟
    ممنون

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فایل نامبر 22 ژانویه 2019--------درخواست بیومتریک 7 فوریه 2019 -----------درخواست مدیکال 20 فوریه 2019

بعد با محاسبه از فایل های قبلی سه ماه بعد از بیومتریک و مدیکال ، پاس ریکوست میاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applygh نمایش پست ها
    میشه لطفا تایم لاینتون رو بگید، ممنون
    application received 2018-05-08
    Acknowledgment of receipt 2018-07-17
    Started processing 2018-07-27
    decision made for sponsorship 2018-08-15
    linked application online 2018-08-27
    Started processing 2018-08-28
    medical requested 2018-08-28
    medical passed 2018-09-18
    background check requested 2018-09-18
    uploaded documents 2018-10-10
    started checking documents 2018-10-10
    background check started 2018-11-27
    passport request 2019-03-14
    پدر و مادر من قبلا برای ویزای توریستی بیومتریک داده بودند. برای همین برای پرونده مهاجرتشون نیازی به بیومتریک نبود.

Junior Member

در برگه کانفرمیشن پی ار من که از طریق اسپانسری همسرم پی ار شدم نوشته You must cohabit in a conjugal relationship with your sponsor or partner for a continuous period of 2 years after the day on which you became a PR اما این قانون ۱۸ اپریل ۲۰۱۷ حذف شده. کانفرمیشن من هم قبل این تاریخ اومده. ایا این قانون هنوز برای من صدق میکنه؟ البته تو سایت نوشته روی هیچ کس اعمال نمیشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط jalayer نمایش پست ها
    در برگه کانفرمیشن پی ار من که از طریق اسپانسری همسرم پی ار شدم نوشته You must cohabit in a conjugal relationship with your sponsor or partner for a continuous period of 2 years after the day on which you became a PR اما این قانون ۱۸ اپریل ۲۰۱۷ حذف شده. کانفرمیشن من هم قبل این تاریخ اومده. ایا این قانون هنوز برای من صدق میکنه؟ البته تو سایت نوشته روی هیچ کس اعمال نمیشه!

این قانون حذف شده و برای هیچکس در هیچ زمانی اعمال نمیشه

Junior Member

با سلام ، همسر بنده سیتیزن کانادا می باشد 8 ساله ازذواج کردیم و یک پسر 5 ساله داریم،میخوایم پروسه رو شروع کنیم چنتا سوال داشتم ممنون میشم کسانی که تجربه دارن کمک کنن.
    1.آیا برای شروع و کلا وکیل نیاز هستش؟ چون کمی پیچیده هست و وکیل گفت اگر یکی از مدارک ناقص باشه کلا رد میشیم و باید از اول شروع کنیم.در ضمن وکیل 4000 دلار میخواهد دلار کانادا
    2.آیا برای اقدام میشود در ایران اقدام کنیم چون خانم بنده سیتیزن کاناداس؟ و چقدر هست تقریبی مدت زمان اوکی شدن ویزای اقامت
    3. آیا با این وضع تحریم ها مدارک را براحتی می شود پست کرد کانادا و کسی تازگیا ارسال کرده؟
    4.آیا این هزینه نزذیک 1050 دلار را باید اول پرداخت کنیم و در ارسال مدارک اولیه بفرستیم یا بعدا هم میشه؟یعنی برادر خانمم از کانادا پرداخت کنه فیش پرداخت ارسال کنه و من اونو بزارم لای مدارک همون اول کنار فرم ها و مدارک؟
    5.آیا مدیکال را باید اول بگیریم بزاریم کنار مدارک یا بعدا خودشون میحوان ازمون؟
    6.و ایا یا تروریستی اعلاام شدن سپاه از طرف امریکا و اینکه بنده 18 ماه خدمت سربازی در سپاه گذروندم در کانادا مشکل ساز نباشد که مثلا گیر بدن؟
    7.یک سوال دیگه من تو سایت مهاجرت کانادا میزنم برا ایران نوشته نیاز به بیومتریک نیست درسته؟
    و اینکه ببخشین سوالات زیاد بود چون میخونن بعضی جواب سوال هام فرق داره برا اون حواستم دقیق بپرسم با تشکر
    ویرایش توسط Alrngn : April 17th, 2019 در ساعت 01:13 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام دوستان
    من سیما هستم
    امیدوارم کار همه دوستان به زودی درست بشه
    مدارک من هم در تاریخ 28 فوریه به آنکارا فرستاده شده و منتظر pass request هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Alrngn نمایش پست ها
    با سلام ، همسر بنده سیتیزن کانادا می باشد 8 ساله ازذواج کردیم و یک پسر 5 ساله داریم،میخوایم پروسه رو شروع کنیم چنتا سوال داشتم ممنون میشم کسانی که تجربه دارن کمک کنن.
    1.آیا برای شروع و کلا وکیل نیاز هستش؟ چون کمی پیچیده هست و وکیل گفت اگر یکی از مدارک ناقص باشه کلا رد میشیم و باید از اول شروع کنیم.در ضمن وکیل 4000 دلار میخواهد دلار کانادا
    2.آیا برای اقدام میشود در ایران اقدام کنیم چون خانم بنده سیتیزن کاناداس؟ و چقدر هست تقریبی مدت زمان اوکی شدن ویزای اقامت
    3. آیا با این وضع تحریم ها مدارک را براحتی می شود پست کرد کانادا و کسی تازگیا ارسال کرده؟
    4.آیا این هزینه نزذیک 1050 دلار را باید اول پرداخت کنیم و در ارسال مدارک اولیه بفرستیم یا بعدا هم میشه؟یعنی برادر خانمم از کانادا پرداخت کنه فیش پرداخت ارسال کنه و من اونو بزارم لای مدارک همون اول کنار فرم ها و مدارک؟
    5.آیا مدیکال را باید اول بگیریم بزاریم کنار مدارک یا بعدا خودشون میحوان ازمون؟
    6.و ایا یا تروریستی اعلاام شدن سپاه از طرف امریکا و اینکه بنده 18 ماه خدمت سربازی در سپاه گذروندم در کانادا مشکل ساز نباشد که مثلا گیر بدن؟
    7.یک سوال دیگه من تو سایت مهاجرت کانادا میزنم برا ایران نوشته نیاز به بیومتریک نیست درسته؟
    و اینکه ببخشین سوالات زیاد بود چون میخونن بعضی جواب سوال هام فرق داره برا اون حواستم دقیق بپرسم با تشکر
    سلام
    ١)براساس تجربه ي شخصي اين پروسه هيچ نيازي به وكيل نداره، نهايتش ميتونيد از خدمات مشاور مهاجرت استفاده كنيد١/٤هزينه رو پرداخت كنيد، از اول تا آخر پروسه هم همراهِ شماست، منتها تمام ارتباط با اداره مهاجرت از طريق خودِ شما خواهد بود كه بنظرم پوينتِ مثبتش هست
    ٢)بله ميشه، منتها ايشون بايد اثبات كنن قصدِ برگشت و زندگي در كانادا رو دارن، نرمالترين حالتِ ممكن ٨-٩ماه هست، منتها اين وسط عواملِ زيادي ميتونه به تعويق بندازه پروسه رو
    ٣)بله، ارسال مدارك و كاغذ بلامانع هست، علاوه برپست شركتهاي خصوصي هم از طريق مسافراينكار رو انجام ميدن
    ٤)بردار خانمتون واريز كنن و شما رسيد رو همراه مدارك پست كنيد، علاوه براين ١٠٤٠دلار اون ٨٥دلار هزينه بيومتريك رو هم همون اول واريز كنيد كه در ادامه پروسه به تعويق نيفته
    ٥)بغير از مداركي كه داخل سايت و چك ليست هست بقيه بايد از طريق خود اداره مهاجرت درخواست بشه كه مديكال هم جز اونهاست
    بايد ايميل درخواست براتون اومده باشه
    ٦)بعضي از كيسها قبل از اين قضيه هم ميرفت براي سكيوريتي چك كه اون تا جوابش بياد زمانبر هست
    يكي از اون موارد پُزيشن شما در سربازيِ كه نشون بده شما كار با اسلحه رو بلديد
    بهرحال مشكلي نباشه مشكلي هم پيش نمياد، فقط اگر سكيوريتي چك بخوره متاسفانه پروسه خيلي طولاني تَر ميشه
    ٧)فقط اگر شما قبلا براي پي آر كانادا يا آمريكا بيومتريك انجام داده باشيد احتياجي نيست، درغيراينصورت صد در صد بهتون بيومتريك ميخوره تو سايت بخش بيومتريك بوضوح اينو مشخص كرده
    موفق باشيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)