صفحه 1262 از 1355 نخستنخست ... 262762116212121252125312541255125612571258125912601261126212631264126512661267126812691270127112721312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,611 تا 12,620 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط SIIMMAA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سیما هستم
    امیدوارم کار همه دوستان به زودی درست بشه
    مدارک من هم در تاریخ 28 فوریه به آنکارا فرستاده شده و منتظر pass request هستم
    سلام
    انشااالله زودتر کارتان درست شود اگر امکان دارد تایم لاینتون را بنویسیر یعنی تاریخ اغاز کارتان تا الان
    من هم ۲۳ مارچ فایل نامبر گرفتم هنوز منتظر نامه بیومتریکو مدیکال هستم و انتظار خیلی بده....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    سلام
    ١)براساس تجربه ي شخصي اين پروسه هيچ نيازي به وكيل نداره، نهايتش ميتونيد از خدمات مشاور مهاجرت استفاده كنيد١/٤هزينه رو پرداخت كنيد، از اول تا آخر پروسه هم همراهِ شماست، منتها تمام ارتباط با اداره مهاجرت از طريق خودِ شما خواهد بود كه بنظرم پوينتِ مثبتش هست
    ٢)بله ميشه، منتها ايشون بايد اثبات كنن قصدِ برگشت و زندگي در كانادا رو دارن، نرمالترين حالتِ ممكن ٨-٩ماه هست، منتها اين وسط عواملِ زيادي ميتونه به تعويق بندازه پروسه رو
    ٣)بله، ارسال مدارك و كاغذ بلامانع هست، علاوه برپست شركتهاي خصوصي هم از طريق مسافراينكار رو انجام ميدن
    ٤)بردار خانمتون واريز كنن و شما رسيد رو همراه مدارك پست كنيد، علاوه براين ١٠٤٠دلار اون ٨٥دلار هزينه بيومتريك رو هم همون اول واريز كنيد كه در ادامه پروسه به تعويق نيفته
    ٥)بغير از مداركي كه داخل سايت و چك ليست هست بقيه بايد از طريق خود اداره مهاجرت درخواست بشه كه مديكال هم جز اونهاست
    بايد ايميل درخواست براتون اومده باشه
    ٦)بعضي از كيسها قبل از اين قضيه هم ميرفت براي سكيوريتي چك كه اون تا جوابش بياد زمانبر هست
    يكي از اون موارد پُزيشن شما در سربازيِ كه نشون بده شما كار با اسلحه رو بلديد
    بهرحال مشكلي نباشه مشكلي هم پيش نمياد، فقط اگر سكيوريتي چك بخوره متاسفانه پروسه خيلي طولاني تَر ميشه
    ٧)فقط اگر شما قبلا براي پي آر كانادا يا آمريكا بيومتريك انجام داده باشيد احتياجي نيست، درغيراينصورت صد در صد بهتون بيومتريك ميخوره تو سايت بخش بيومتريك بوضوح اينو مشخص كرده
    موفق باشيد
    سلام کار شما درست شده؟تایم لاینتان را می گذارید

Junior Member

سلام من يه سوال داشتمً كه ايا دوستان يه وكيل خوب رو براي اسپانسرشيپ همسر توً تورونتو سراغ دارن اگه هست لطفا بهم معرفي كنيد ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط settar نمایش پست ها
    سلام من يه سوال داشتمً كه ايا دوستان يه وكيل خوب رو براي اسپانسرشيپ همسر توً تورونتو سراغ دارن اگه هست لطفا بهم معرفي كنيد ممنونم
    سلام من وکیل خودم در انتاریو است و ازش راضی هستم و همیشه پاسخگو هستند اگر بخواهید شمارشو برایتان در خصوصی بفرستم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام
    انشااالله زودتر کارتان درست شود اگر امکان دارد تایم لاینتون را بنویسیر یعنی تاریخ اغاز کارتان تا الان
    من هم ۲۳ مارچ فایل نامبر گرفتم هنوز منتظر نامه بیومتریکو مدیکال هستم و انتظار خیلی بده....
    خیلی ممنون
    22 اکتبر : ارسال مدارک 12 ژانویه : دریافت فایل نامبر 7 فوریه: بایو متریک 10 فوریه: مدیکال 28 فوریه : ارسال مدارک به آنکارا

Junior Member

Smile پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام من وکیل خودم در انتاریو است و ازش راضی هستم و همیشه پاسخگو هستند اگر بخواهید شمارشو برایتان در خصوصی بفرستم
    سلام ممنون ميشم اگه برام شماره ش رو بفرستيد مچكرم

Junior Member

سلام میشه بگین از کدام مشاور مهاجرت استفاده کنم؟ والاه بنده یک سوال ساده پرسیدم از وکیل گفتن تا قرارداد بسته نشه برای انجام امور وکالت جواب نمیدن لطفا شماره را بفرمایین تشکر.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من آسمان هستم.سوال من این هست که امکان دارد قبل از مدیکال و‌بایومتریک پرونده به ویزا آفیس محلی فرستاده بشه.آخه من بیومتریک و ماه پیش انجام دادم و نامه مدیکال هم تازه اومده که هنوز انجام ندادم یعنی تا هفته دیگه انجام میشه.نامه ای که واسه بایومتریک برای من فرستاده شده بود فرستندش ویزا. افیس محلی بود نه دفتر میسیسیگا.میخوام بدونم الان این به این معنی هست که پرونده رفته ویزا افیس محلی و اینکه بعد از مدیکال حدودا چقدر طول میکشه پاس رکوئیست شد.
    پیشاپیش مرسی از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من آسمان هستم.سوال من این هست که امکان دارد قبل از مدیکال و‌بایومتریک پرونده به ویزا آفیس محلی فرستاده بشه.آخه من بیومتریک و ماه پیش انجام دادم و نامه مدیکال هم تازه اومده که هنوز انجام ندادم یعنی تا هفته دیگه انجام میشه.نامه ای که واسه بایومتریک برای من فرستاده شده بود فرستندش ویزا. افیس محلی بود نه دفتر میسیسیگا.میخوام بدونم الان این به این معنی هست که پرونده رفته ویزا افیس محلی و اینکه بعد از مدیکال حدودا چقدر طول میکشه پاس رکوئیست شد.
    پیشاپیش مرسی از پاسختون
    سلام اگر در ایران زندگی میکنید پروندتون نهایتا برای صدور ویزا درآنکارا بررسی میشه و دیگه هیچ ارتباطی با دفتر میسیساگا ندارید، بعداز اینکه مدیکال به دستشون برسه فکر میکنم نهایتا دوماه طول بکشه تا پاس ریکویست بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    پیشاپیش مرسی از پاسختون
    سلام تایم لاینتان را ارسال می کنید از زمان اغاز پرونده تا نامه های بایومتریک و مدیکال برایتان ارسال شده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)