صفحه 1264 از 1355 نخستنخست ... 264764116412141254125512561257125812591260126112621263126412651266126712681269127012711272127312741314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,631 تا 12,640 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    بله من وکیل دارم پس بخاطر همین نمی تونم لینک بشم انشاالله کاد شما هم درست میشه انتظار خیلی بده منم از ۲۳ مارچ که فایل نامبر امده فعلا خبری نیست ادم استرس میگره
    شما میتونید به جای gckey از ecas استفاده کنید. هرچند gckey جزئیات بیشتری داره و نامه ها اونجا آپلود میشه ولی تو حساب ecas هم مینویسه که براتون چه ایمیلهای مهمی فرستاده شده. مدیکال و بیومتریک هر دو اونجا هم اعلام میشه. به علاوه ارسال پرونده به ویزا افیس محلی و شروع بررسی و تصمیم نهایی هم اونجا اعلام میشه ولی توی gckey در این چند مورد اطلاعاتی نیست.
    برای وارد شدن به ecas شما به UCI یا فایل نامبر، فامیل خودتون، تاریخ تولد و کشور محل تولد احتیاج دارید.
    هم متقاضی و هم اسپانسر، هر دو میتونن اطلاعات مشابهی رو از حساب ecas خودشون ببینن.
    پرونده اسپانسرشیپ همسر|دریافت مدارک در سیدنی: 30 آگوست 2018 | دریافت فایل نامبر: 20 دسامبر | درخواست ثبت بیومتریک: 27 دسامبر | درخواست مدیکال: 28 دسامبر | ارسال پرونده به آنکارا: 10 ژانویه | شروع بررسی پرونده در آنکارا: 23 ژانویه |پاس ریکویست: 2 آپریل 2019

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    ممنون اذ راهنمایی
    مشخصه پرونده شما خیلی خوب و سریع پیش رفته
    کل پروسه از زمان دریافت در دفتر سیدنی تا پاس ریکویست هفت ماه طول کشید. نزدیک به چهار ماه فقط منتظر فایل نامبر بودیم ولی خوشبختانه بقیه مسیر خوب و بدون مشکل جلو رفت.
    انشالله کار شما و بقیه دوستان هم سریع و راحت درست بشه.
    پرونده اسپانسرشیپ همسر|دریافت مدارک در سیدنی: 30 آگوست 2018 | دریافت فایل نامبر: 20 دسامبر | درخواست ثبت بیومتریک: 27 دسامبر | درخواست مدیکال: 28 دسامبر | ارسال پرونده به آنکارا: 10 ژانویه | شروع بررسی پرونده در آنکارا: 23 ژانویه |پاس ریکویست: 2 آپریل 2019

Junior Member

دوستان عزیز
    خداروشکر من دیروز pre-arrival رو گرفتم و حالا منتظرpass-request

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    کل پروسه از زمان دریافت در دفتر سیدنی تا پاس ریکویست هفت ماه طول کشید. نزدیک به چهار ماه فقط منتظر فایل نامبر بودیم ولی خوشبختانه بقیه مسیر خوب و بدون مشکل جلو رفت.
    انشالله کار شما و بقیه دوستان هم سریع و راحت درست بشه.
    سلام
    ممکنه بفرمایید از pre-arrival تا pass-request برای پرونده شما چقدر طول کشید؟

Junior Member

سلام ممنون میشم اگر به سوال بنده پاسخ بدین ، در فرم 5669e در قسمت 9 پرسیده که خدمت نظامی یا شبه نظامی داشتین؟ منظور خدمت وظیفه هستش؟ چون من در سپاه خدمت اجباریم بوده ،اگر بزنم بله پایین یک گزینه باز میشه نوشته در کجاها و چه تاریخی جنگ داشتی؟ خواستم ببینم این پر میشه یا فعلا نه؟ منظورم اینه این گزینه 9 برای کسانی هست که استخدام ارتش یا سپاه هستن یا برای خدمت وظیفه هم شامل میشه؟
    ویرایش توسط Alrngn : April 26th, 2019 در ساعت 02:19 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    شما میتونید به جای gckey از ecas استفاده کنید. هرچند gckey جزئیات بیشتری داره و نامه ها اونجا آپلود میشه ولی تو حساب ecas هم مینویسه که براتون چه ایمیلهای مهمی فرستاده شده. مدیکال و بیومتریک هر دو اونجا هم اعلام میشه. به علاوه ارسال پرونده به ویزا افیس محلی و شروع بررسی و تصمیم نهایی هم اونجا اعلام میشه ولی توی gckey در این چند مورد اطلاعاتی نیست.
    برای وارد شدن به ecas شما به UCI یا فایل نامبر، فامیل خودتون، تاریخ تولد و کشور محل تولد احتیاج دارید.
    هم متقاضی و هم اسپانسر، هر دو میتونن اطلاعات مشابهی رو از حساب ecas خودشون ببینن.

سلام دوست عزيز،
    راستش براى من يك ماه نيم پيش ايميل اومد كه پرونده به آفيس محلى ارسال شد، ولى در ecas اين ثبت نشده و در مورد شروع پرونده هم در اونجا چيزى ننوشته. البته براى شروع پرونده در آفيس محلى هم من ايميلى دريافت نكردم. شما مطمئن هستيد كه در ecas همه اينها ثبت مى شه؟ اگر جواب بله هست، آيا اين به اين معنى ست كه پرونده ى من هنوز در آفيس محلى شروع به بررسى نشده؟

ممنون ميشم شما يا دوستانى كه مطلع هستند جواب بدند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pejman25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،
    راستش براى من يك ماه نيم پيش ايميل اومد كه پرونده به آفيس محلى ارسال شد، ولى در ecas اين ثبت نشده و در مورد شروع پرونده هم در اونجا چيزى ننوشته. البته براى شروع پرونده در آفيس محلى هم من ايميلى دريافت نكردم. شما مطمئن هستيد كه در ecas همه اينها ثبت مى شه؟ اگر جواب بله هست، آيا اين به اين معنى ست كه پرونده ى من هنوز در آفيس محلى شروع به بررسى نشده؟

ممنون ميشم شما يا دوستانى كه مطلع هستند جواب بدند.
    اگر با فایل نامبر و مشخصات اسپانسر شونده وارد شوید فقط اطلاعات رسیدن پرونده را که قبل از گرفتن فایل نامبر است را نشان می دهد از من به این شکله اما اگر با مشخصات اسپانسر کننده وارد شوید اطلاعات بیشتری نشان می دهد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام دوستان
    آیا کسی هست که اخیرا فرم های اسپانسر شیپ همسر پر کرده باشه. من تازه شروع کردم و خیلی سوال دارم .ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    سلام
    ١)براساس تجربه ي شخصي اين پروسه هيچ نيازي به وكيل نداره، نهايتش ميتونيد از خدمات مشاور مهاجرت استفاده كنيد١/٤هزينه رو پرداخت كنيد، از اول تا آخر پروسه هم همراهِ شماست، منتها تمام ارتباط با اداره مهاجرت از طريق خودِ شما خواهد بود كه بنظرم پوينتِ مثبتش هست
    ٢)بله ميشه، منتها ايشون بايد اثبات كنن قصدِ برگشت و زندگي در كانادا رو دارن، نرمالترين حالتِ ممكن ٨-٩ماه هست، منتها اين وسط عواملِ زيادي ميتونه به تعويق بندازه پروسه رو
    ٣)بله، ارسال مدارك و كاغذ بلامانع هست، علاوه برپست شركتهاي خصوصي هم از طريق مسافراينكار رو انجام ميدن
    ٤)بردار خانمتون واريز كنن و شما رسيد رو همراه مدارك پست كنيد، علاوه براين ١٠٤٠دلار اون ٨٥دلار هزينه بيومتريك رو هم همون اول واريز كنيد كه در ادامه پروسه به تعويق نيفته
    ٥)بغير از مداركي كه داخل سايت و چك ليست هست بقيه بايد از طريق خود اداره مهاجرت درخواست بشه كه مديكال هم جز اونهاست
    بايد ايميل درخواست براتون اومده باشه
    ٦)بعضي از كيسها قبل از اين قضيه هم ميرفت براي سكيوريتي چك كه اون تا جوابش بياد زمانبر هست
    يكي از اون موارد پُزيشن شما در سربازيِ كه نشون بده شما كار با اسلحه رو بلديد
    بهرحال مشكلي نباشه مشكلي هم پيش نمياد، فقط اگر سكيوريتي چك بخوره متاسفانه پروسه خيلي طولاني تَر ميشه
    ٧)فقط اگر شما قبلا براي پي آر كانادا يا آمريكا بيومتريك انجام داده باشيد احتياجي نيست، درغيراينصورت صد در صد بهتون بيومتريك ميخوره تو سايت بخش بيومتريك بوضوح اينو مشخص كرده
    موفق باشيد
    سلام
    منم هم همین مشکل دارم. اخیرا ازدواج کردم و سوالات وابهاماتی در خصوص پر کردن فرم ها دارم و نمیخوام وکیل بگیرم. اگر کسی اخیرا این پروسه رو انجام داده و یا کسی رو میشناسه که میتونه کمکم کنه، لطفا منو راهنمایی کنه . ممنونم

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط spdeux نمایش پست ها
    سلام
    منم هم همین مشکل دارم. اخیرا ازدواج کردم و سوالات وابهاماتی در خصوص پر کردن فرم ها دارم و نمیخوام وکیل بگیرم. اگر کسی اخیرا این پروسه رو انجام داده و یا کسی رو میشناسه که میتونه کمکم کنه، لطفا منو راهنمایی کنه . ممنونم
    من فرم هام به وسیله وکیل پر شده و اگر سوالی در مورد نحوه پر کردن ش دارین می تونم در حد امکان کمکتون کنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)