صفحه 1265 از 1355 نخستنخست ... 265765116512151255125612571258125912601261126212631264126512661267126812691270127112721273127412751315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,641 تا 12,650 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام
    کسی می دونه فاصله بین pre-arrival و pass-request چقدره؟
    من pre-arrivalرو گرفتم و الان منتظر pass-request هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط SIIMMAA نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه بفرمایید از pre-arrival تا pass-request برای پرونده شما چقدر طول کشید؟
    ببخشید که دیر جواب دادم.
    من همون روزی که پری اریوال گرفتم وضعیت پرونده ام در ecas به دسیژن مید تغییر کرد و سه روز کاری بعد برام ایمیل پاس ریکویست اومد. (پنج شنبه پری اریوال اومد و سه شنبه پاس ریکویست)
    پرونده اسپانسرشیپ همسر|دریافت مدارک در سیدنی: 30 آگوست 2018 | دریافت فایل نامبر: 20 دسامبر | درخواست ثبت بیومتریک: 27 دسامبر | درخواست مدیکال: 28 دسامبر | ارسال پرونده به آنکارا: 10 ژانویه | شروع بررسی پرونده در آنکارا: 23 ژانویه |پاس ریکویست: 2 آپریل 2019

نقل قول نوشته اصلی توسط Pejman25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،
    راستش براى من يك ماه نيم پيش ايميل اومد كه پرونده به آفيس محلى ارسال شد، ولى در ecas اين ثبت نشده و در مورد شروع پرونده هم در اونجا چيزى ننوشته. البته براى شروع پرونده در آفيس محلى هم من ايميلى دريافت نكردم. شما مطمئن هستيد كه در ecas همه اينها ثبت مى شه؟ اگر جواب بله هست، آيا اين به اين معنى ست كه پرونده ى من هنوز در آفيس محلى شروع به بررسى نشده؟

ممنون ميشم شما يا دوستانى كه مطلع هستند جواب بدند.
    برای من که متقاضی بودم زمان شروع بررسی پرونده در ویزا افیس محلی رو نوشته. برای اسپانسر هم تا جایی که یادمه مشابه همین اطلاعات رو نوشته بود. برای ارسال پرونده ایمیل فرستاده میشه ولی برای شروع بررسی فقط تو ecas نوشته میشه.
    البته بعضی وقتا اطلاعات نوشته نمیشه یا دیر اپدیت میشه. فکر میکنم بهترین راه اینه که شما با دفتر سیدنی تماس بگیرین و پیگیری کنید. دفتر سیدنی بر خلاف انکارا خیلی خوب پاسخگو هستند و برای افسرهای ویزا افیس های محلی هم نوتیفیکیشن میفرستن.
    پرونده اسپانسرشیپ همسر|دریافت مدارک در سیدنی: 30 آگوست 2018 | دریافت فایل نامبر: 20 دسامبر | درخواست ثبت بیومتریک: 27 دسامبر | درخواست مدیکال: 28 دسامبر | ارسال پرونده به آنکارا: 10 ژانویه | شروع بررسی پرونده در آنکارا: 23 ژانویه |پاس ریکویست: 2 آپریل 2019

نقل قول نوشته اصلی توسط SIIMMAA نمایش پست ها
    سلام
    کسی می دونه فاصله بین pre-arrival و pass-request چقدره؟
    من pre-arrivalرو گرفتم و الان منتظر pass-request هستم.
    تو این کیس اسپانسرشیپ معمولا زیاد نیست. هرچند نمیشه به طور دقیق و درست زمانی رو تعیین کرد. برای من فقط سه روز بود. همین اواخر بودند کسانی که این فاصله براشون سه هفته و یا یک هفته بوده.
    اگر وقت و حوصله دارید میتونید تو همین فروم یادداشت های بچه ها رو تو چند ماه اخیر بخونید تا خودتون یه میانگینی دستتون بیاد.
    انشالله که برای شما خیلی زود بیاد و خیالتون راحت بشه. ولی پیشنهاد میکنم ecas رو چک کنید چون دسیژن مید در ecas خیلی زودتر از ایمیل پاس ریکوییست میاد.
    به امید شنیدن خبرهای خوب از شما.

Junior Member

سلام دوستان کسی است که بعداز فایل نامبرش بیشتراز یکماه بایومتریک و مدیکالش طول بکشه؟

دوستان سلام کسی هست مدیکالش و پاس شده باشه ولی بایومتریک بعد دو ماه نداده باشه و پروندم به انکارا فرستاده باشن

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnazzzmoh137 نمایش پست ها
    دوستان سلام کسی هست مدیکالش و پاس شده باشه ولی بایومتریک بعد دو ماه نداده باشه و پروندم به انکارا فرستاده باشن
    تاریخ ارسال پرونده تون برای چه تاریخیه؟
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی است که بعداز فایل نامبرش بیشتراز یکماه بایومتریک و مدیکالش طول بکشه؟
    بله
    دوستانِ زيادي بودن
    دلواپس نباشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnazzzmoh137 نمایش پست ها
    بله
    بسيار زياد
    دلواپس نباشيد

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم برای بچه های زیر ۱۷ سال که همراه یکی از والدین به استان کبک بخوان بیان، (با توجه به اینکه مادر study permit داشته باشه ) اجازه ی پدر یه فرمی داره که اجازه خروج رو به فرزند یا فرزندان میدهد. آیا تکمیل همین فرم کفایت میکند؟ و کسی بوده که چنین تجربه ای داشته باشن؟ممنون میشم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)