صفحه 1266 از 1355 نخستنخست ... 266766116612161256125712581259126012611262126312641265126612671268126912701271127212731274127512761316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,651 تا 12,660 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط faarmin نمایش پست ها
    تو این کیس اسپانسرشیپ معمولا زیاد نیست. هرچند نمیشه به طور دقیق و درست زمانی رو تعیین کرد. برای من فقط سه روز بود. همین اواخر بودند کسانی که این فاصله براشون سه هفته و یا یک هفته بوده.
    اگر وقت و حوصله دارید میتونید تو همین فروم یادداشت های بچه ها رو تو چند ماه اخیر بخونید تا خودتون یه میانگینی دستتون بیاد.
    انشالله که برای شما خیلی زود بیاد و خیالتون راحت بشه. ولی پیشنهاد میکنم ecas رو چک کنید چون دسیژن مید در ecas خیلی زودتر از ایمیل پاس ریکوییست میاد.
    به امید شنیدن خبرهای خوب از شما.
    من دیروز بعد از 13 روز از گرفتن pre-arrival، پرونده ام به decision made تغییر کرد. حالا ببینیم کی pass request میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط SIIMMAA نمایش پست ها
    من دیروز بعد از 13 روز از گرفتن pre-arrival، پرونده ام به decision made تغییر کرد. حالا ببینیم کی pass request میاد
    تبریک میگم!! پس دیگه پرونده شما کارش تمومه. انشالله که پاس ریکوییست هم به زودی بیاد.
    برای من پاس ریکویست سه روزی کاری طول کشید (جمعه، دو شنبه و سه شنبه).
    همیشه خوش خبر باشید.
    پرونده اسپانسرشیپ همسر|دریافت مدارک در سیدنی: 30 آگوست 2018 | دریافت فایل نامبر: 20 دسامبر | درخواست ثبت بیومتریک: 27 دسامبر | درخواست مدیکال: 28 دسامبر | ارسال پرونده به آنکارا: 10 ژانویه | شروع بررسی پرونده در آنکارا: 23 ژانویه |پاس ریکویست: 2 آپریل 2019

Junior Member

سلام دوستان
    من بعد از دریافت نامه بایومتریک و انجام آن، حدود 1 ماهه که دیگه هیچ ایمیلی دریافت نکردم. مدیکال هم هنوز نخواستن ازم.
    این طبیعیه؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از دریافت نامه بایومتریک و انجام آن، حدود 1 ماهه که دیگه هیچ ایمیلی دریافت نکردم. مدیکال هم هنوز نخواستن ازم.
    این طبیعیه؟
    بله طبیعیه. توی این پروسه زمان مشخص و دقیقی برای مراحل وجود نداره و به خیلی عوامل بستگی داره از زیاد شدن پرونده ها تا افسر پرونده شما. مدیکال سریع پاس می شه نگران نباشید. احتمالا افسر شما دقیقه نودی باشه تند تند کارا رو جمع کنه
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این طبیعیه؟
    سلام باز شما خوب پیش رفتید من بعداز یک ماه و نیم از فایل نامبرم که می گذرد هنوز نه مدیکالم امده نه بایومتریکم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SIIMMAA نمایش پست ها

سلام دوست عزيز
    براي شما نامه پاس ريكوءست امد؟

Junior Member

سلام
    براي پيك آپ پاسپورت چه آژانسي را در تهران پيشنهاد مي كنيد؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط bloor نمایش پست ها
    سلام
    براي پيك آپ پاسپورت چه آژانسي را در تهران پيشنهاد مي كنيد؟
    سلام تبریک می گم. می شه تایم لاین تون بنویسید که دوستان هم استفاده کنن . با تشکر
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    سلام تبریک می گم. می شه تایم لاین تون بنویسید که دوستان هم استفاده کنن . با تشکر
    سلام ممنون
    دريافت فايل ١٢ اكتبر
    فايل نامبر ٢٤ ژانويه
    بايومتريك ٢٠ فوريه
    مديكال ٢٤ فوريه
    اسپانسر اپروال فوريه
    ارسال به انكارا ٢٦ فوريه
    شروع بررسي ٦ مارچ
    پري ارايول ٤ مي
    پاس ريكوءست ١٥ مي

در سایت نوشته که چتها باید certify شوند ولی دارالترجمه میگوید نمیتوانند آنها را قانونی ترجمه کنند و حتی در سربرگ هم نمیتوانند تحویل دهند!! دوستان چه راه حلی را پیشنهاد میدهند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)