صفحه 1267 از 1355 نخستنخست ... 267767116712171257125812591260126112621263126412651266126712681269127012711272127312741275127612771317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,661 تا 12,670 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    در سایت نوشته که چتها باید certify شوند ولی دارالترجمه میگوید نمیتوانند آنها را قانونی ترجمه کنند و حتی در سربرگ هم نمیتوانند تحویل دهند!! دوستان چه راه حلی را پیشنهاد میدهند؟
    دارالترجمه ها معمولا دو نوع سر برگ دارند، سربرگ با آرم قوه قضاییه و سر برگ با اسم معمولی خودشون.دارالترجمه ای رو پیدا کنید که روی سربرگ خودشون ترجمه کنند، نهایتا برای اینکار سربرگ هم اهمیت نداره، همین که مهر مترجم رسمی پایین ترجمه باشه کافی هست.

[QUOTE=alikanosala;2611456]دارالترجمه ها معمولا دو نوع سر برگ دارند، سربرگ با آرم قوه قضاییه و سر برگ با اسم معمولی خودشون.دارالترجمه ای رو پیدا کنید که روی سربرگ خودشون ترجمه کنند، نهایتا برای اینکار سربرگ هم اهمیت نداره، همین که مهر مترجم رسمی پایین ترجمه باشه کافی هست.[/QUOTE

متاسفانه نه مهر میزنند نه روی سربرگ خودشون مینویسند!

Junior Member

درود بر دوستان گرامی
    بنده و نامزدم بنا به شرایطی نمیتونیم اینجا عقد کنیم
    من ویزای تحصیلیم واسه ی ژانویه اوکی میشه احتمالا
    خواستم بدونم که اگر بریم گرجستان و بین المللی ازدواج کنیم مورد تایید سفارت کانادا هست یا نه و اینکه ویزای همراه به نامزدم تعلق می گیره یا نه
    ر.ا :پوزش خدمت مدیران عزیز بنده تازه عضو شدم در جریان نیستم که کجا باید سوالم رو می‌پرسیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdimhm نمایش پست ها
    درود بر دوستان گرامی
    خواستم بدونم که اگر بریم گرجستان و بین المللی ازدواج کنیم مورد تایید سفارت کانادا هست یا نه و اینکه ویزای همراه به نامزدم تعلق می گیره یا نه
    ر.ا :پوزش خدمت مدیران عزیز بنده تازه عضو شدم در جریان نیستم که کجا باید سوالم رو می‌پرسیدم
    بله مشکلی نیست.

در سایت نوشته که چتها باید certify شوند ولی دارالترجمه میگوید نمیتوانند آنها را قانونی ترجمه کنند و حتی در سربرگ هم نمیتوانند تحویل دهند!! دوستان چه راه حلی را پیشنهاد میدهند؟
    براي بخشِ چتها ترجمه غيررسمي قابل قبول هست، بدون مهر و سربرگِ دارالترجمه؛ يعني حتي خودتون هم ميتونيد ترجمه كنيد

[QUOTE=Meri12;2611553]براي بخشِ چتها ترجمه غيررسمي قابل قبول هست، بدون مهر و سربرگِ دارالترجمه؛ يعني حتي خودتون هم ميتونيد ترجمه كنيد[/QUO

در اینصورت که certify نمیشه!! ولی آنها نوشتن certify باشه!

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

سلام دوست عزیز . من چند ماه پیش همین مشکل داشتم و وقتی با وکیلم صحبت کردم گفت نیازی نیست برای سربرگ و مهر دارالترجمه و من اسکرین شات گرفتم از تماس ها و چت ها و می تونید ترجمه هم ضمیمه ش کنید. لازم نیست همه چت ها را بفرستید. طی یکسالی هستید به صورت رندونم و ماه های مختلف انتخاب کنید . اگر هم تماس صوتی هم بود می تونید از تاریخچه تماس ها اسکرین شات بگیرید
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdimhm نمایش پست ها
    درود بر دوستان گرامی
    مشکلی نیست . فقط باید مدارک بیشتری دال بر حقیقی بودن رابطه که افسر قانع کنه ارائه بدید . جشن هم بگیرید پرونده تون قوی تر می شه
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

[QUOTE=matma77;2611463]
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    دارالترجمه ها معمولا دو نوع سر برگ دارند، سربرگ با آرم قوه قضاییه و سر برگ با اسم معمولی خودشون.دارالترجمه ای رو پیدا کنید که روی سربرگ خودشون ترجمه کنند، نهایتا برای اینکار سربرگ هم اهمیت نداره، همین که مهر مترجم رسمی پایین تر باشه کافی هست.[/QUOTE

متاسفانه نه مهر میزنند نه روی سربرگ خودشون مینویسند!
    دارالترجمه ها یک مهر دارن که جدا از مهر اصلی است که بعضیها متاسفانه می توانند این مهر را بزنند اما نمی زنند اما دادالترجمه ای که کارهای ترجمه ام را میکرد این مهر را برای چتهام زد

Junior Member

سلام دوستان
    برای اینکه بخوایم مدت زمان رابطمونو برای سفارت بذاریم (که نشون بدیم ازدواجمون سوری نیست) و رابطه ما حدود یکسال از طریق واتساپ بوده . چطور اینکار رو بکنیم که تاریخ و دفعات تماسمون مشخص باشه . چون فکر میکنم فقط از طریق pdf بشه فایلی فرستاد براشون .
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)