صفحه 1269 از 1355 نخستنخست ... 269769116912191259126012611262126312641265126612671268126912701271127212731274127512761277127812791319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,681 تا 12,690 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramena نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما پروندمون را در March ارسال گردیم و توی April هم فابل نامبر گرفتیم ولی بعد از اون الان یکماه هست که هیچ چیزی دریافت نکردیم و خیلی نگران هستیم آیا این نرمال هست؟ایا جای نگرانی هست؟ چه مدت دیگه باید منتظر بمونیم؟ ایا این موضوع باعث تاخیر در کل پروسه در مقایسه با پرونده های همزمان نمیشه؟ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن ذاهنماییمون کنن.
    چندنفر از دوستان هم سوال شما رو پرسیدن . پس مشکل توی پرونده شما نمی تونه باشه. احتمالا پرونده ها زیادی از قبل موندن و دارن بررسی می کنن و شما باید در صف انتظار باشید . من خودم هم منتظر خبرم و کلافه دارم می شم تاخیر هم در کل پروسه نمی شه .بیشترین زمان برای بک گراند چک ه که به صورت موازی داره انجام می شه انگشت نگاری و پزشکی یک ماهه پاس می شه . به من گفتن اولش 5 ماهه تموم می شه و کلی امیدواری و الان داره وارد ماه هفت می شم. در کل یه تایم لاین مشخصی رو نمی شه برای همه پرونده ها دونست
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

سلام دوستان
    ما پروندمون را در March ارسال گردیم و توی April هم فابل نامبر گرفتیم ولی بعد از اون الان یکماه هست که هیچ چیزی دریافت نکردیم و خیلی نگران هستیم آیا این نرمال هست؟ایا جای نگرانی هست؟ چه مدت دیگه باید منتظر بمونیم؟ ایا این موضوع باعث تاخیر در کل پروسه در مقایسه با پرونده های همزمان نمیشه؟ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن ذاهنماییمون کنن.
    سلام
    نگران نباشید منم فوریه فرستادم مارچ فایل نامبرم امد فردا ۲۳ می میشود ۲ ماهه که بعداز فایل نامبرم خبری نشده تا الان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    چندنفر از دوستان هم سوال شما رو پرسیدن . پس مشکل توی پرونده شما نمی تونه باشه. احتمالا پرونده ها زیادی از قبل موندن و دارن بررسی می کنن و شما باید در صف انتظار باشید . من خودم هم منتظر خبرم و کلافه دارم می شم تاخیر هم در کل پروسه نمی شه .بیشترین زمان برای بک گراند چک ه که به صورت موازی داره انجام می شه انگشت نگاری و پزشکی یک ماهه پاس می شه . به من گفتن اولش 5 ماهه تموم می شه و کلی امیدواری و الان داره وارد ماه هفت می شم. در کل یه تایم لاین مشخصی رو نمی شه برای همه پرونده ها دونست

ممنون از چوابدهیتون
    بله background check طولانی ترینش هست و من هم نمیدونم که پروسه ی BACKGROUND CHECK برای ما شروع شده یا نه هنوز ؟ ما وکیل داریم و فقط میتونیم ecas را خودمون چک کنیم که اونجا هم فقط زده we started to process your application on April 23. ولی چیزی دیگه ایی نگفته .
    ویرایش توسط Ramena : May 23rd, 2019 در ساعت 01:07 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام
    نگران نباشید منم فوریه فرستادم مارچ فایل نامبرم امد فردا ۲۳ می میشود ۲ ماهه که بعداز فایل نامبرم خبری نشده تا الان

من با وکیلم که صحبت کردم میگه که نرمال هست و مشکلی نیست ولی اخه دلیلش چی میتونه باشه ؟ من شنبدم و یکی دوجا خوندم که کیس هایی که اینطور میشه بعدا بقیه ی مراحل سریع پیش میره ولی واقعا نمیدونم جقدر این موضوع صحت داره.

رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

من با وکیلم که صحبت کردم میگه که نرمال هست و مشکلی نیست ولی اخه دلیلش چی میتونه باشه ؟ من شنبدم و یکی دوجا خوندم که کیس هایی که اینطور میشه بعدا بقیه ی مراحل سریع پیش میره ولی واقعا نمیدونم جقدر این موضوع صحت داره.
    می تونید از وکیلتون بخواین براتون تایم لایتون رو بفرستن و اونجا نوشته که بک گراند چک شروع شده یا نه. نمی شه گفت دقیقا روند و زمان کار چطوره و بستگی به خیلی چیزها داره ولی فعلا روی شش ماه تا هفت ماه اکثرا جواب گرفتن. بهتره شما زیاد بهش فکر نکنید نهایتش 12 ماه طول می کشه . دیگه بدتر از این که نمی شه . من که خودم سرگرم زبان خوندن کردم
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

ممنون از چوابدهیتون
    بله background check طولانی ترینش هست و من هم نمیدونم که پروسه ی BACKGROUND CHECK برای ما شروع شده یا نه هنوز ؟ ما وکیل داریم و فقط میتونیم ecas را خودمون چک کنیم که اونجا هم فقط زده we started to process your application on April 23. ولی چیزی دیگه ایی نگفته .
    سلام دوست گرامی
    برای من We started processing your application on April 11, 2019.
    بوده و از همان اول در GCKey بک گراند چک شروع شده.
    We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.
    احتمال خیلی زیاد میدم که برای شما هم بک گراند چک در جریان باشه. جای نگرانی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید تا الان که شما وارد ماه هفتم شدید، تایم لاین تون چطوری بوده؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید تا الان که شما وارد ماه هفتم شدید، تایم لاین تون چطوری بوده؟
    ممنون
    امیدوارم که دیگه وارد ماه هشتم نشم . تایم لانم فرقی نکرده از سری قبلی که گفتم
    ارسال پرونده 15 نوامبر 2018--------فایل نامبر 22 ژانویه 2019--------درخواست بیومتریک 7 فوریه 2019 -----------درخواست مدیکال 20 فوریه 2019

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    برای من We started processing your application on April 11, 2019.
    بوده و از همان اول در GCKey بک گراند چک شروع شده.
    We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.
    احتمال خیلی زیاد میدم که برای شما هم بک گراند چک در جریان باشه. جای نگرانی نیست

سلام وقت بخیر
    امیدوارم که اینطور که میگید باشه.
    شما هم بعد از AOR دیگه چیزی دریافت نکردید؟ برای شما شروع پروسه ی background check را تویECAS هم نشون میده؟ ما وکیل داریم و فقط دسترسی داریم به ecas که توی اون فقط زده
    we started to process your application on April 23 .

Junior Member

سلام وقت بخیر
    امیدوارم که اینطور که میگید باشه.
    شما هم بعد از AOR دیگه چیزی دریافت نکردید؟ برای شما شروع پروسه ی background check را تویECAS هم نشون میده؟ ما وکیل داریم و فقط دسترسی داریم به ecas که توی اون فقط زده
    we started to process your application on April 23 .
    سلام دوست عزیز شرایط منم دقیقا مثل شما است و من به خاطر وکیل فقط به ECAS دسترسی دارم و background check به نظر می اید فقط در GCKEy نشان میدهد وکیلهم میگه این فایل نامبر اصلی نیست و باید صبر کنید که یک فایل نامبر بیاید که پرونده ارسال شده انکارا و این AOR فقط برای این است که شما مدارک را کامل ارسال کردید و مشخص است همگی باید منتظر باشیم نگران نباشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)