صفحه 1270 از 1355 نخستنخست ... 270770117012201260126112621263126412651266126712681269127012711272127312741275127612771278127912801320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,691 تا 12,700 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramena نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم که اینطور که میگید باشه.
    شما هم بعد از AOR دیگه چیزی دریافت نکردید؟ برای شما شروع پروسه ی background check را تویECAS هم نشون میده؟ ما وکیل داریم و فقط دسترسی داریم به ecas که توی اون فقط زده
    we started to process your application on April 23 .
    سلام
    بک گراند چک رو من در GCKey می بینم و نه در Ecas
    من حدود 25 روز بعد از AOR بایومتریک رو دریافت کردم که انجامش دادم و دیگه هیچی.
    برای اسپانسر هم یک ایمیل اومد که eligible هست و پرونده به آنکارا ارسال شده

با سلام
    من اینویتیشن دریافت کردم که اسپانسر پدر و مادرم شوم برای مهاجرت و در حال تکمیل مدارک هستم.
    درآمدم برای سالهای 2018 و 2017 بالاتر از مینیمم در آمد خواسته شده است (با توجه به: http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...um=1445&top=14)
    ولی در سال 2016 فقط 6 ماه کار کردم و درآمد آن سالم کمتر مینیمم درآمد لازم است. آیا میشه بگیم درآمدی خارج از کانادا (و یا حتی داخل) داشتم و مالیاتش رو فایل کنم و پرداخت کنم (که حدود 10 هزار دلار باید پرداخت کنم) و بعد مدارک رو ارسال کنم؟ آیا براشون قابل قبول هست؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    ایا کسی از دوستان این مدت خبری از پرونده هاشون شده؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا کسی از دوستان این مدت خبری از پرونده هاشون شده؟
    حالا من یه مرحله از شما جلوترم ولی باز خبری برای من هم نشده. خیلی این وضعیت رو مخ ه.
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arash123arash نمایش پست ها
    با سلام
    من اینویتیشن دریافت کردم که اسپانسر پدر و مادرم شوم برای مهاجرت و در حال تکمیل مدارک هستم.
    درآمدم برای سالهای 2018 و 2017 بالاتر از مینیمم در آمد خواسته شده است (با توجه به: http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...um=1445&top=14)
    ولی در سال 2016 فقط 6 ماه کار کردم و درآمد آن سالم کمتر مینیمم درآمد لازم است. آیا میشه بگیم درآمدی خارج از کانادا (و یا حتی داخل) داشتم و مالیاتش رو فایل کنم و پرداخت کنم (که حدود 10 هزار دلار باید پرداخت کنم) و بعد مدارک رو ارسال کنم؟ آیا براشون قابل قبول هست؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه.
    اين را درنظر داشته باشيد كه براي اين كار بايد يك Adjustment براي تكس اون سالتون پر كنيد و با مداركي كه ادعاتون را ساپورت كنه بفرستيد CRA. در حال حاضر بررسي مدارك توسط سي آر اي حداقل حداقل سه ماه زمان ميبره.
    دقت كرده باشيد تو فرم ها درآمد تا امروزتون را هم ميپرسه. شايد اگر روي درآمد سال ٢٠١٩ تون تاكيد كنيد و يه نامه از محل كارتون ضميمه كنيد گزينه بهتري باشه و بعد منتظر بمونيد و ببينيد كه آفيسر چه تصميمي ميگيره.

سلام
    من وهمسرم که سیتیزن کانادا هست مشغول تکمیل پرونده اسپانسرشیپی هستیم فقط چندتا سوال داشتم با توجه به اینکه همسرم از بچگی کانادا نبوده برای برگشتن به کانادا مشکلی براش پیش میاد یا نه؟(پاسپورت کانادایی هم دارن)
    ما باید پروندمون رو‌ مستقیم بفرستیم سفارت آنکارا؟

ترجمه مدارکی مثل عقدنامه و شناسنامه نیازی به مهر دادگستری داره یا مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aziiiiiiiin نمایش پست ها
    ترجمه مدارکی مثل عقدنامه و شناسنامه نیازی به مهر دادگستری داره یا مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟
    ترجمه دارالترجمه کافی است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد

سلام
    من به تازگی ایمیل فایل نامبر و بلافاصله مدیکال را دریافت کردم و هرچه سعی کردم نتونستم که با اکانت GCKEY به این فایل لینک کنم و میخواستم سوال کنم چطور میشه این فایل را لینک کرد؟
    و سوال دوم این هست که ما بعد از ارسال پرونده اسپانسر شیپی درخواست ویزای توریستی کردیم و همسرم برای انگشت نگاری رفتن که بعد از یک هفته ریجکت شد و حالا آیا بعد از مدیکال ازشون انگشت نگاری خواهند خواست ؟ و اون انگشت نگاری که برای ویزای توریستی انجام دادن رو قبول نمیکنن؟

Junior Member

سلام دوستان

ويزاي همسرم امده و من درحال حاضر ايرانم
    براي اولين لندينگ همسرم ميشه با هم به كانادا سفر كنيم يا من بايد زودتر از ايشان برم؟
    با تشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)