صفحه 1271 از 1355 نخستنخست ... 271771117112211261126212631264126512661267126812691270127112721273127412751276127712781279128012811321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,701 تا 12,710 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

دوستان اینجا کسی هست نوامبر ۲۰۱۸ پروندشو فرستاده باشه . الان بعد از مدیکال ۳ ماه من هنوز کالکشن لتر بایومتریک رو نگرفتم اعصابم خورد شده لطف کتید بچه ها تایم لاینتون رو بفرستید ببینیم چی به چیه

Junior Member

نگران نباشید خیلی از دوستان فعلا منتظر هستند من فایل نامبرم مارچ۲۰۱۹ آماده بعدازظهر یک ماه ونیم از ارسال پرونده از آن زمان دیگه خبری نیست نه مدیکال آمده نه بایومتریکم

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnazzzmoh137 نمایش پست ها
    دوستان اینجا کسی هست نوامبر ۲۰۱۸ پروندشو فرستاده باشه . الان بعد از مدیکال ۳ ماه من هنوز کالکشن لتر بایومتریک رو نگرفتم اعصابم خورد شده لطف کتید بچه ها تایم لاینتون رو بفرستید ببینیم چی به چیه
    من ۱۶ نوامبر پرونده ام رسیده دستشون . و مدیکال و انگشت نگاری اوایل اسفند انجام دادم و بعدش خبری نشده تا به امروز .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد

با سلام
    یه سوال از حضورتون داشتم
    من یه ایمیل گرفتم که فایل اتچ اون خواسته که هزینه انگشت نگاری رو پرداخت کنیم و من پرداخت کردم
    حالا باید همسرم وقت بگیره و بره انگشت نگاری!؟یعنی منتظر نامه بعدی نباشیم؟ چون غیر پرداخت هزینه چیزی گفته نشده
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel56 نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال از حضورتون داشتم
    من یه ایمیل گرفتم که فایل اتچ اون خواسته که هزینه انگشت نگاری رو پرداخت کنیم و من پرداخت کردم
    حالا باید همسرم وقت بگیره و بره انگشت نگاری!؟یعنی منتظر نامه بعدی نباشیم؟ چون غیر پرداخت هزینه چیزی گفته نشده
    با تشکر
    برای انگشت نگاری باید نامه انگشت نگاری دریافت کنید، بدون این نامه نمیتونید انگشت نگاری انجام بدید.برای انگشت نگاری گرفتن وقت اجباری نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

سلام به همه دوستان
    دیدم خیلی ها مدتی گذشته و خبری نگرفتند و نگران شدم. خواستم بگم اصلا نگران نباشید. من پرونده ام را 3 ام اکتبر فرستادم و تو ژانویه فایل نامبر گرفتم. بعدش هم هیچ خبری نبود تا توی مارچ مدیکال اومد و بعدش پرونده رفت آنکارا. بعد از تقریبا یک ماه توی اپریل بایومتریک و پری ارایوال اومد. الان هم پاس ریکویست شدم

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

سلام خدمت دوستان عزیز
    من امروز ایمیلی از وکیل دریافت کردم که اعلام کرد که پاس ریکوست شدم . و ارزو می کنم بقیه دوستان دوره انتظارشون سریع تموم بشه که بد چیزیه . برای من هفت ماه طول کشید . میانگین بین شش ماه تا هشت ماهه که پرونده مشخص بشه . به امید شنیدن خبرهای خوب از بقیه دوستان
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من امروز ایمیلی از وکیل دریافت کردم که اعلام کرد که پاس ریکوست شدم . و ارزو می کنم بقیه دوستان دوره انتظارشون سریع تموم بشه که بد چیزیه . برای من هفت ماه طول کشید . میانگین بین شش ماه تا هشت ماهه که پرونده مشخص بشه . به امید شنیدن خبرهای خوب از بقیه دوستان
    سلام
    خیلی تبریک میگم بهتون. خدا رو شکر
    به امید خبرهای خوب برای همه دوستان
    با توجه به اینکه قبلا گفتید
    من ۱۶ نوامبر پرونده ام رسیده دستشون . و مدیکال و انگشت نگاری اوایل اسفند انجام دادم و بعدش خبری نشده تا به امروز .
    و بعد ایمیل پاس ریکوئست رو دریافت کردید، سوال من این بود که در این میان ایمیل دیگری مثل پری ارایول دریافت نکردید؟ (و یا شاید به دست وکیل تون رسیده باشه؟)
    یعنی بعد از
    مدیکال و انگشت نگاری و یک فاصله چند ماهه، پاس ریکوئست شدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh1395 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    دیدم خیلی ها مدتی گذشته و خبری نگرفتند و نگران شدم. خواستم بگم اصلا نگران نباشید. من پرونده ام را 3 ام اکتبر فرستادم و تو ژانویه فایل نامبر گرفتم. بعدش هم هیچ خبری نبود تا توی مارچ مدیکال اومد و بعدش پرونده رفت آنکارا. بعد از تقریبا یک ماه توی اپریل بایومتریک و پری ارایوال اومد. الان هم پاس ریکویست شدم
    سلام دوست عزیز
    من ۱۲ اکتبر پروندام رسیده دستشون و اواخر اپریل مدیکال و انجام دادم که ۵ می نتایج مدیکال رو گرفتن و بایومتریک هم توی مارچ انجام دادم ولی دیگه خبری نیست .به نظر چقدر دیگه طول میکشه.مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    سلام امید جان
    مبارک باشه.میشه لطفا تایم لاین و بزارید .مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)