صفحه 1273 از 1355 نخستنخست ... 273773117312231263126412651266126712681269127012711272127312741275127612771278127912801281128212831323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,721 تا 12,730 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayekhloo نمایش پست ها
    سلام و ارادت .
    می خواستم بپرسم عروس خانواده (همسر برادر) هم شامل ویزای خویشاوندی میشه ؟
    خیر خود برادر هم نمیتونه ویزای خویشاوندی بگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه پرونده ما بعد از 4 ماه برگشت خورد. هوز به دستمون نرسیده اما اعصاب برامون نمونده. همسرم تماس گرفته و گفتن که برگه های مالبات Notice of assessment رو باید ارجینالش رو میفرستادی!
    حالا منتظریم برسه به دستمون ببینیم چی دیگه میخوان. شب و روز برام نمونده از چهارشنبه
    کاش من این اطلاع دوستمون را خوانده بودم دقیقا پرونده من هم به همین دلیل بعد از سه ماه برگشت خورد و البته فایل نامبر هم قبلش صادر نشده بود. خیلی ناراحت کنندست چون تو چک لیست نگفته بود که باید اورجینال بفرستین.
    ما کل هزینه را هم پرداخت کردیم. و فکر میکنم پولمون را هم پس ندهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hermetic نمایش پست ها
    کاش من این اطلاع دوستمون را خوانده بودم دقیقا پرونده من هم به همین دلیل بعد از سه ماه برگشت خورد و البته فایل نامبر هم قبلش صادر نشده بود. خیلی ناراحت کنندست چون تو چک لیست نگفته بود که باید اورجینال بفرستین.
    ما کل هزینه را هم پرداخت کردیم. و فکر میکنم پولمون را هم پس ندهند.
    باید نواقص رو برطرف کنید و مجددا بفرستید.بعد از اینکه مدارک رو بطور کامل دریافت کردن همین پرونده مسیر خودش رو طی می‌کنه و فایل نامبر به شما میدهند، نیازی به پس گرفتن پول نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    باید نواقص رو برطرف کنید و مجددا بفرستید.بعد از اینکه مدارک رو بطور کامل دریافت کردن همین پرونده مسیر خودش رو طی می‌کنه و فایل نامبر به شما میدهند، نیازی به پس گرفتن پول نیست.
    حرفهای شما کاملا منطقی بنظر میرسه ولی میتونم بپرسم که شما این اطلاعات را از کجا دارید. یعنی جایی در سایت مهاجرت هست که به این نکته اشاره کرده باشه؟
    کل پرونده ای که ارسال کردیم از طریق پست به ما برگردونده شده و باید از نو دوباره فرم ها رو امضا کنیم و بفرستیم و حتی با یکی مشورت کردیم و ایشون گفت دوباره باید پول بدیم.
    ویرایش توسط hermetic : June 17th, 2019 در ساعت 09:43 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hermetic نمایش پست ها
    حرفهای شما کاملا منطقی بنظر میرسه ولی میتونم بپرسم که شما این اطلاعات را از کجا دارید. یعنی جایی در سایت مهاجرت هست که به این نکته اشاره کرده باشه؟
    کل پرونده ای که ارسال کردیم از طریق پست به ما برگردونده شده و باید از نو دوباره فرم ها رو امضا کنیم و بفرستیم و حتی با یکی مشورت کردیم و ایشون گفت دوباره باید پول بدیم.
    وقتی اپلیکیشن رو برمیگردونند یک توضیح همراه مدارک برگشت داده شده وجود داره، آیا نوشته شده که درخواست شما کاملا refuse شده ؟ یا صرفا از شما مدارک تکمیلی خواسته شده؟ اگر در مهلت مقرر مدارک تکمیلی رو نفرستید بصورت اتوماتیک پروسه برگشت پول انجام میشه که ممکنه دوماه و بیش‌تر طول بکشه و بعد از اون باید مجددا اقدام کنید.اگر هم که مطابق دستورالعمل اقدام کنید و مدارک رو کامل کنید همونطور که گفتم پرونده تون به جریان میفته. باید دقیقا به توضیحی که همراه مدارک برگشتی نوشته شده عمل کنید.اگر صرفا از شما مدارک تکمیلی خواسته شده امضا کردن یا پرکردن دوباره فرمها هیچ معنایی ندارد و هیچ مشکلی رو از شما حل نمیکند.

شخصی که باهاش مشورت کردید احتمالا از روش کار cic اطلاع درستی ندارد و یا اینکه قصد داره بابت این مساله از شما پول بگیره.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=1220&top=4

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    سلام میشه بگین چه مدارکی فرستاده بودین دقیق؟
    زیاد الان حضور ذهن ندارم ببخشید ولی تا جایی که یادم میاد . عکس از مراسم عقد و توضیح تمامی افراد شرکت کننده و چند نامه از فامیل همراه ترجمه از طریقه اینکه چطوری متوجه ارتباط ما شدن . عکس از اوایل اشنایی و اسکرین شات ها از مسج ها و تماس ها و نامه از شرح اشنایی و تصمیم به ازدواج را دقیق فرستادم . . خلاصه سعی کردم شک و شبه ای ایجاد نشه .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    من وکیل دارم و سیع کردیم مدارکمون کامل باشه.الانم باهم زندگی میکنیم.ما دانمارک ازدواج کردیم و از اروپا اقدام کردیم.از لحاظ مدارک فکر کنم کامل بود با قرارداد اجاره خونه و ... . تو سایت امیگرینش نوشته برای اقامت دائم بعد از مدیکال سه ماه طول میکشه. فعلا که از مدیکال یکماه و‌نیم گذشته.توکل بخدا دیگه
    برای من هم سه ماه طول کشید تقریبا . در کل انتظار خیلی سخته . الان چیزی که من اشتباه زدم رنگ چشم ه . حالا نمی دونم بعدا اذیت می شم یا نه . من توی یه سایت انگلیسی رفتم و رنگ چشمم رو پیدا کردم ولی الان یه سرچ زدم که ای کاش اون موقع می زدم دیدم رنگ ش اختلاف فاحشی داره . همیشه یه چیزی هست که به ادم استرس بده
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام با خانومی که واسه ویزیت به انتاریو اومده ازدواج کنم. خودم پی ار دارم. می خواستم ببینم 1. ایا ویزا این خانوم بعد ازدواج ما تمدید میشه یا باید برگرده ایران و 2. گواهی درامد سالانه من چقدر باید باشه واسه اینکه اسپانسرش بشم و بتونه پی ار بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezajz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام با خانومی که واسه ویزیت به انتاریو اومده ازدواج کنم. خودم پی ار دارم. می خواستم ببینم 1. ایا ویزا این خانوم بعد ازدواج ما تمدید میشه یا باید برگرده ایران و 2. گواهی درامد سالانه من چقدر باید باشه واسه اینکه اسپانسرش بشم و بتونه پی ار بگیره؟
    1 هیچ نوع ویزایی خود به خود تمدید نمیشه، شما باید برای اسپانسر شیپ اقدام کنید و ایشون میتونند آنلاین درخواست visitor visa extension بدهند و اگر درخواستشون تایید بشه میتونند مجددا شش ماه در کانادا بمانند، وگرنه باید از کانادا خارج بشوند تا نتیجه پرونده اسپانسرشیپ مشخص بشه.

2 https://www.canada.ca/en/immigration...form-1283.html

Junior Member

با سلام
    خانوم من سیتیزن هست و ما در ایران هستیم.من شنیدم برای اقدام pr باید ثابت بشه که ما میخواهیم تو کانادا زندگی کنیم میخواستم بدونم واقعیت داره آیا و اینکه اگه واقعیت داره باید چیکار کرد بابتش؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)