صفحه 1275 از 1355 نخستنخست ... 275775117512251265126612671268126912701271127212731274127512761277127812791280128112821283128412851325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,741 تا 12,750 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام مجدد ببخشید یه سوال داشتم اونم اینکه تو فرم 5532 که باید چگونگی آشناییمون و... رو توضیح بدیم نوشته که فرم باید توسط هر دو نفر پر بشه. حالا من میخوام بدونم من میتونم وقایع رو از زبون خودم شرح بدم یعنی اینکه مثلا بگم من و فاطمه در فلان تاریخ توسط یکی از اقوامم به هم معرفی شدیم و... یا اینکه باید از زبان سوم شخص مثلا بگیم محمد و فاطمه در فلان تاریخ توسط یکی از اقوام محمد به یکدیگر معرفی شدند و...؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ram334210096gd نمایش پست ها
    ]دوستان سلام اوقات همه خوش و خرم امیدوارم این روزای آینده تون پر از اتفاقات و خبرهای خوب باشه واستون
    دوستان مرحله بعد مدیکال و بایومتریک که بک گراند چک هستش ایا وقتی به مرحله بک گراند چک میرسیم دوباره سفارت ایمیل در این خصوص میفرسته یا اینکه تا مرحله نهایی و یعنی دسیژن مید اگه اپدیت یا چیزی جدیدی ازتون نخوان چیزی نمیفرستن ؟؟
    ضمنا در مرحله بک گراند چک هستش که در صورت لزوم دعوت به مصاحبه میشی یا ن ؟؟
    و در نهایت چه مدت زمانی از بک گراند چک تا دسیژن مید طول میکشه ؟؟
    خير، فقط داخل اكانت Gckey شروع بكگراندچك اعلام ميشه، ايميل نمياد
    شما بايد ايميل ارسال مدارك به ويزاآفيس رو دريافت كرده باشيد كه بره تو بررسيِ اليجيبيليتيِ اپليكنت.
    اگر ايشالا اسپانسر اپروال و اين ايميل رو دريافت كرديد
    منتظر ايميل از ويزاآفيس باشيد كه عموما يا مدارك بيشتر(پروفِ رزيدنسي اسپانسر در بعضي موارد، يا سوپيشينه ي جديد از اپليكنت) ميخوان، يا اپليكنت دعوت به مصاحبه ميشن يا ايميل پري ارايوال و ايشالا پاس ريكوئستي هست
    بستِ به شلوغيِ ويزاآفيس عموما ٣تا ٤/٥ماه جواب بررسي پرونده اپليكنت مياد و دسيژن ميد ميشن
    زودتر باشه خوشانس هستين، بعضا سكيوريتي چك هم ميخوره كه اون ديگه متاسفانه يكم طولاني تَر ميكنه پروسه رو(عموما اين مرحله بعد از پري ارايوال طولاني ميشه و بعضا تو مرحله ي سكيوريتي هم دعوت به مصاحبه ميشن)
    اين توضيحات كلي بود
    ايشالا كه براي شما و همينطور بقيه خيلي راحت سريع و باموفقيت پيش بره

Junior Member

سلام. شبتون بخیر، من اگوست ۲۰۱۸ اپلیکیشنم دریافت شده، مدیکال ریک‌ست هم اپریل ۲۰۱۹ ارسال شده، همسرم کبک هست و ما CSQ هم تاییدیه رو گرفتیم و زمانی که من مدیکال نامه واسم اومد یه ایمیل پری ارایوال هم دریافت کردم، به نظرتون چقدر میتونه طول بکشه تا پاس ریکوست بشم؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    سلام. شبتون بخیر، من اگوست ۲۰۱۸ اپلیکیشنم دریافت شده، مدیکال ریک‌ست هم اپریل ۲۰۱۹ ارسال شده، همسرم کبک هست و ما CSQ هم تاییدیه رو گرفتیم و زمانی که من مدیکال نامه واسم اومد یه ایمیل پری ارایوال هم دریافت کردم، به نظرتون چقدر میتونه طول بکشه تا پاس ریکوست بشم؟
    از سه روز تا سه هفته رو من دیدم
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

سلام من هم تقریبا مشابه شمام. اول می نامه مدیکال و پری ارایوال کرفتم. ۱۴ می توی اکانت اعلام کردن که بفرستم و فرستاده شد. از ۱۴ می تا الان هیچ خبری نشده

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط jooplin نمایش پست ها
    سلام من هم تقریبا مشابه شمام. اول می نامه مدیکال و پری ارایوال کرفتم. ۱۴ می توی اکانت اعلام کردن که بفرستم و فرستاده شد. از ۱۴ می تا الان هیچ خبری نشده
    شما هم برای کبک اقدام کردین؟
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    شما هم برای کبک اقدام کردین؟
    سلام بله من هم برای کبک اقدام کردم. توی متن قبلی جا موند چندتا کلمه که باعث شد منظور کامل رسونده نشده. چهارده می گفتن csq رو بارگذاری کنید که همون روز انجام شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jooplin نمایش پست ها
    سلام بله من هم برای کبک اقدام کردم. توی متن قبلی جا موند چندتا کلمه که باعث شد منظور کامل رسونده نشده. چهارده می گفتن csq رو بارگذاری کنید که همون روز انجام شد
    من ۱۴ می CSQ رو هم. گرفتیم اما متاسفانه دیگه هیچ خبری نشده و من نمیدونم چقدر دیگه طول میکشه

Junior Member

امیدوارم ب زودی تموم بشه این پروسه. من همسرم ایرانه و امیدواریم که تو همین یکی دوهفته ویزا بیاد که با هم برگردیم. اگر برای شما خبری شد لطفا اطلاع بدید ممنونم

بچه ها سلام دوستان من در اربیل عراق بایومتریک دادم الان که تراکت نامبر و میزنم نوشته ما پاسپورت شما رو فرستادیم دفتر vac عمان جردن
    خیلی استرس دارم مگه نباید کل اطلاعات و بایومتریک و همه رو بفرستن انکارا ؟؟؟؟؟
    Help me لطفا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)