صفحه 1281 از 1355 نخستنخست ... 281781118112311271127212731274127512761277127812791280128112821283128412851286128712881289129012911331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,801 تا 12,810 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام منم برای کبک اقدام کردم بعداز فایل نامبر در ۲۳ مارچ دیگه خبری نشده میشه تایم لاینتونو بگید ممنون
    سلام
    رسید مدارک 17 ژانویه
    دریافت فایل نامبر 6 مارچ
    فرستادن پرونده به انکارا 3 اپریل
    اسپانسر اپرووال 3 اپریل
    درخواست بایومتریک 1 اپریل
    انجام بایومتریک 9 اپریل
    ارسال درخواست CSQ می 16

شما GCKey رو چک کردید و پیامی نداشتید؟ اسپانسر هیچ ایمیلی دریافت نکرده به جز فایل نامبر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام
    رسید مدارک 17 ژانویه
    دریافت فایل نامبر 6 مارچ
    فرستادن پرونده به انکارا 3 اپریل
    اسپانسر اپرووال 3 اپریل
    درخواست بایومتریک 1 اپریل
    انجام بایومتریک 9 اپریل
    ارسال درخواست CSQ می 16

شما GCKey رو چک کردید و پیامی نداشتید؟ اسپانسر هیچ ایمیلی دریافت نکرده به جز فایل نامبر؟
    سلام من وکیل گرفتم به gckey دسترسی ندارم اما از سایت . Ecas چک میکنم فقط فایل نامبر امده دیگه خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام من وکیل گرفتم به gckey دسترسی ندارم اما از سایت . Ecas چک میکنم فقط فایل نامبر امده دیگه خبری نیست
    سلام، منم برای کبک اقدام کردم. ۱ ماه و نیم پیش تاییدیه CSQ رو هم گرفتیم اما بعد از اون هیچ خبری نیست، وکیل داریم و متاسفانه هربار که همسرم میپرسن ازشون میگن، استرس نداشته باشین صبر کنین!! و ماه اینده میشه ۱ سال که پرونده رو ارسال کردیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    سلام، منم برای کبک اقدام کردم. ۱ ماه و نیم پیش تاییدیه CSQ رو هم گرفتیم اما بعد از اون هیچ خبری نیست، وکیل داریم و متاسفانه هربار که همسرم میپرسن ازشون میگن، استرس نداشته باشین صبر کنین!! و ماه اینده میشه ۱ سال که پرونده رو ارسال کردیم
    سلام
    میشه بگید از زمان ارسال مدارک برای CSQ چقدر طول کشید تا CSQ برای اسپانسر پست بشه؟ برای فدرال هم خودشون می فرستن، درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید از زمان ارسال مدارک برای CSQ چقدر طول کشید تا CSQ برای اسپانسر پست بشه؟ برای فدرال هم خودشون می فرستن، درسته؟
    برای ما حدودا یک ماه طول کشید که وکیل بهمون ایمیل زد که CSQ هم گرفتیم. بله خودشون ارسال میکنن ,

Hope you are well.

I just received Shima’s CSQ .Everything went well and you were approved as a sponsor from Quebec.

Quebec will now send the CSQ to Canada and we need to wait for Canada’s next correspondance.

It can be a 1-2 months before we hear anything from them

Congratulations ! این چیزی بود که وکیل به ما گفت، و دیگه از اون زمان خبری نشده، تاریخش هم ۱۴ می هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    فقط براي سيتيزنها امكان ارسال پرونده از خارج از كانادا وجود داره
    اگر اسپانسر پي آر باشن حتما بايد مدارك رو از داخل كانادا پست كنن
    سلام ممنون بله سیتیزن هستن و از این بابت مشکلی نیست
    و اینکه به تازگی متوجه شدم که بحث اینکام هم برای موردی مثل من مطرح نیست
    فقط الان یه چیزی هست که یکمی نگرانم کرده که البته احتمالش کمه که صحت داشته باشه و اونم اینکه شنیدم بسته های ارسالی از ایران به کانادا رو باز میکنن و چک میکنن و اینکه خلاصه معلوم نیست چه بلایی ممکنه سر مدارک بیاد.اگه کسی اطلاع داره بگه خواهشا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام ممنون بله سیتیزن هستن و از این بابت مشکلی نیست
    و اینکه به تازگی متوجه شدم که بحث اینکام هم برای موردی مثل من مطرح نیست
    فقط الان یه چیزی هست که یکمی نگرانم کرده که البته احتمالش کمه که صحت داشته باشه و اونم اینکه شنیدم بسته های ارسالی از ایران به کانادا رو باز میکنن و چک میکنن و اینکه خلاصه معلوم نیست چه بلایی ممکنه سر مدارک بیاد.اگه کسی اطلاع داره بگه خواهشا.
    نه نگران نباشین من ۴ بار مدارک ارسال کردم حتی با پست معمولی به کانادا و مشکلی اصلا پیش نیومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    نه نگران نباشین من ۴ بار مدارک ارسال کردم حتی با پست معمولی به کانادا و مشکلی اصلا پیش نیومد
    خیلی ممنون
    امکانش هست براتون بگید چه مدارکی رو تو این 4 بار فرستادین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    امکانش هست براتون بگید چه مدارکی رو تو این 4 بار فرستادین؟
    اولین بار ترجمه سند ازدواج و شناسنامه و کارت ملی رو برای همسرم فرستادم، یک سری از فرم ها رو من باید از ایران امضا میکردم و میفرستادم برای وکیل، زمانی هم که همسرم باید مدارک مالی رو ارسال میکرد تا به عنوان اسپانسر تایید شه، ایران بود، فرم ها رو اینجا پر کرد و فرستاد

سلام به همه دوستان،
    راستش چند وقتی هست که دنبال جواب یه سوالی میگردم هنوز نتونستم جوابش رو بگیرم، برای احترام به قوانین سایت و ادمین های عزیز خیلی سعی کردم جوابمو با سرچ تو صفحات پیدا کنم ولی نشد. من با اکسپرس اینتری میخام اقدام کنم و در حالت مجرد امتیازم خیلی بیشتر از متاهل میشه (مجرد بالای 460، متاهل بین 430 تا 440) میخام ببینم اگه مجرد اقدام کنم بلافاصله بعد از لندینگ میتونم برای ویزای خانمم و پسرم از طریق اسپانسر شیپ اقدام کنم یا محدودیت خاصیتی هست؟ با یه وکیل صحبت کردم خیلی کلی گفت پیچیدگی هایی داره این قضیه و باید موقع اقدام مجردی نکاتی رو رعایت کنی که اگه نکنی ممکنه کلا شانس اقدام برای خونوادت رو از دست بدی! البته بیشتر به نظر میرسید بازارگرمی برای قرارداد باشه، به هر حال ممنون میشم هر کی تجربه ای داره شر کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)