صفحه 1282 از 1355 نخستنخست ... 282782118212321272127312741275127612771278127912801281128212831284128512861287128812891290129112921332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,811 تا 12,820 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط emadmasrour نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    راستش چند وقتی هست که دنبال جواب یه سوالی میگردم هنوز نتونستم جوابش رو بگیرم، برای احترام به قوانین سایت و ادمین های عزیز خیلی سعی کردم جوابمو با سرچ تو صفحات پیدا کنم ولی نشد. من با اکسپرس اینتری میخام اقدام کنم و در حالت مجرد امتیازم خیلی بیشتر از متاهل میشه (مجرد بالای 460، متاهل بین 430 تا 440) میخام ببینم اگه مجرد اقدام کنم بلافاصله بعد از لندینگ میتونم برای ویزای خانمم و پسرم از طریق اسپانسر شیپ اقدام کنم یا محدودیت خاصیتی هست؟ با یه وکیل صحبت کردم خیلی کلی گفت پیچیدگی هایی داره این قضیه و باید موقع اقدام مجردی نکاتی رو رعایت کنی که اگه نکنی ممکنه کلا شانس اقدام برای خونوادت رو از دست بدی! البته بیشتر به نظر میرسید بازارگرمی برای قرارداد باشه، به هر حال ممنون میشم هر کی تجربه ای داره شر کنه.
    شما اگر متاهل هستید اصلا نمیتوانید بعنوان مجرد اقدام کنید. همه خانواده باید همراه شما اقدام کننند.

نه دوست عزیز، موقع رجیستر کردن گزینه ای هست همون اول که marital status رو میپرسه و اگه متاهل انتخاب کنی سوال بعد اینه که? is your spouse accompanying you ، روی کاغذ که میشه این کار رو انجام داد حالا اگه منظورتون اینه که بعدا مشکلی پیش میاد برای اسپانسرشیپ که خب یه قضیه دیگست،

در واقع نه به عنوان مجرد، به عنوان متاهلی که همسرش باهاش نمیاد میتونی اپلیکیشن فرم رو پر کنی، منظورم این بود بد بیان کردم!

Junior Member

دوستان سلام. من یه سوال داشتم کسی جدیدا مدارکش رو به سیدنی ارسال کرده؟ من تماس گرفتم با دی اچ ال میگه اگر رسید بانک تو بسته باشه نمیتونید ارسال کنید محدودیت داره!!!!! خوب من رسید پرداخت اپلیکیشنم رو باید تو مدارک بذارم. کسی راه دیگه ای امتحان کرده؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام به همه عزیزان
    یه سوال دارم که قبلا هم دوستان دیگه پرسیدن ولی متاسفانه جوابی ارسال نشده.
    در رابطه با فرم 5546 که مربوط میشه به سربازی میخوام اگه دوستان اطلاع دارند ما رو هم در جریان بذارن
    1-آیا باید دوره آموزشی رو از کل خدمت جدا بنویسیم یا نه و الزامی نیست؟
    2-فرق your rank و your title رو من متوجه نشدم
    3-قسمت name/rank commanding officer رو نمیدونم چطور پر کنم و اینکه آیا اسامی که ما مینویسیم اصلا اهمیت داره یا نه؟ یعنی اینکه من هر اسم و درجه ای بنویسم اونا از کجا میفهمن واقعیه؟
    ما تو سازمان ایثارگران بودیم که مجموعه اداری-نظامی بود و یگان و گردان و ... نداشتیم.حالا من نمیدونم اسم چه کسی رو بنویسم.
    انشالله کسی اطلاع داشته باشه ، ممنون از شما.

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان
    یه سوال دارم که قبلا هم دوستان دیگه پرسیدن ولی متاسفانه جوابی ارسال نشده.
    در رابطه با فرم 5546 که مربوط میشه به سربازی میخوام اگه دوستان اطلاع دارند ما رو هم در جریان بذارن
    1-آیا باید دوره آموزشی رو از کل خدمت جدا بنویسیم یا نه و الزامی نیست؟
    2-فرق your rank و your title رو من متوجه نشدم
    3-قسمت name/rank commanding officer رو نمیدونم چطور پر کنم و اینکه آیا اسامی که ما مینویسیم اصلا اهمیت داره یا نه؟ یعنی اینکه من هر اسم و درجه ای بنویسم اونا از کجا میفهمن واقعیه؟
    ما تو سازمان ایثارگران بودیم که مجموعه اداری-نظامی بود و یگان و گردان و ... نداشتیم.حالا من نمیدونم اسم چه کسی رو بنویسم.
    انشالله کسی اطلاع داشته باشه ، ممنون از شما.
    نمونه ای که من فرستادم عکس ش گذاشتم و یه مسئولی داشتی که ازش مرخصی می گرفتی و باهاش سرکله می زدی اسم اونو بنویس .

امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    نمونه ای که من فرستادم عکس ش گذاشتم و یه مسئولی داشتی که ازش مرخصی می گرفتی و باهاش سرکله می زدی اسم اونو بنویس .

خیلی ممنون از راهنماییت لطف کردی فقط اینکه حتما باید فرما رو تایپ شده پر کنیم یا میشه دستی نوشت؟ مهمه اصلا؟
    و اینکه شما خودتون الان تو چه مرحله ای هستین کاراتون اوکی شده یا نه هنوز؟
    ویرایش توسط kakolak : July 10th, 2019 در ساعت 08:23 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jooplin نمایش پست ها
    سلام بله من هم برای کبک اقدام کردم. توی متن قبلی جا موند چندتا کلمه که باعث شد منظور کامل رسونده نشده. چهارده می گفتن csq رو بارگذاری کنید که همون روز انجام شد

سلام
    میشه بگید چه زمانی هزینه CSQ از کردیت کارت تون کسر شد؟ (یه نامه براتون می فرستن)
    و خبر تازه ای نشد از CSQ؟

ممنون

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییت لطف کردی فقط اینکه حتما باید فرما رو تایپ شده پر کنیم یا میشه دستی نوشت؟ مهمه اصلا؟
    و اینکه شما خودتون الان تو چه مرحله ای هستین کاراتون اوکی شده یا نه هنوز؟
    من تایپ شده انجام دادم و توصیه من به شما اینه که سعی کنید که همه چی شفاف و تمیز باشه . خود این فرم ها امکان تایپ داره و اخرش باید validate هم بکنی بعد هم اگر موقع امضا فرم خراب شد و باید دوباره کل صفحات فرم که چند صفحه س پرینت کنی . پایین ش کد داره و موقع هر پرینت عوض می شه . این بلا سرم اومد اخه و مجبورش شدم دوباره مدارکم بفرستم . من ویزام اومد و هفته دیگه راهی ام به امید خدا
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)