صفحه 1284 از 1355 نخستنخست ... 284784118412341274127512761277127812791280128112821283128412851286128712881289129012911292129312941334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,831 تا 12,840 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    با داشتن فایل نامبر از طریق ECAS اطلاعات لازم رو وارد کنید.
    https://services3.cic.gc.ca/ecas/security.do
    فایل نامبر، نام فامیلی، تاریخ تولد و کشور محل تولدتون رو وارد کنید تا صفحه تون رو بهتون نشون بده. اطلاعاتی مثل تاریخ دریافت مدارک، تاریخ ارسال نامه بایومتریک، تاریخ شروع بررسی پروسه و ... اونجا نوشته شده.
    ممنون از راهنماییتون، با اینکه ما CSQ رو هم گرفتیم، نامه مدیکال هم زه دستشون رسیده اما هنوز status من توی سایت in process هست و به decision made تغییر نکرده، ماه اینده میشه ۱ سال که پرونده من به دستشون رسیده 😞

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، با اینکه ما CSQ رو هم گرفتیم، نامه مدیکال هم زه دستشون رسیده اما هنوز status من توی سایت in process هست و به decision made تغییر نکرده، ماه اینده میشه ۱ سال که پرونده من به دستشون رسیده ������
    پری ارایول رو هم دریافت کردید درسته؟
    وقتی روی in process کلیک می کنید، یه سری تاریخ ها و مراحل انجام شده قبلی رو نشون میده
    امیدوارم هرچه زودتر decision made و pass request بشید

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون، با اینکه ما CSQ رو هم گرفتیم، نامه مدیکال هم زه دستشون رسیده اما هنوز status من توی سایت in process هست و به decision made تغییر نکرده، ماه اینده میشه ۱ سال که پرونده من به دستشون رسیده
    چقدر سخته این همه زمان . نهایت ش زده یک سال . قطعا ماه اینده باید پرونده تون ببندند و بهتون جواب بدن
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    پری ارایول رو هم دریافت کردید درسته؟
    وقتی روی in process کلیک می کنید، یه سری تاریخ ها و مراحل انجام شده قبلی رو نشون میده
    امیدوارم هرچه زودتر decision made و pass request بشید
    بله من پری ارایول رو حدودا ۳ماه پیش دریافت کردم. بله من کلیک که میکنم تاریخ دریافت مدیکال هست اما اینکه CSQ رو گرفتم چیزی اصلا قید نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    چقدر سخته این همه زمان . نهایت ش زده یک سال . قطعا ماه اینده باید پرونده تون ببندند و بهتون جواب بدن
    وکیلمون میگن که باید بین ۱۲-۱۴ ماه پرونده بسته شه، واقعا این انتظار طولانی خیلی سخت هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    من برای ترونتو اقدام کردم . کبک یکم پرونده هاش زمان بیشتری می بره
    ارسال پرونده 15 نوامبر 2018--------فایل نامبر 22 ژانویه 2019--------درخواست بیومتریک 7 فوریه 2019 -----------درخواست مدیکال 20 فوریه 2019---------پاس رکوئیست 13 ژوئن 2019
    سلام مجدد
    میخواستم بپرسم میشه وقتی به این شکل اول درخواست بایومتریک میاد و بعد مدیکال و مثلا برای من مقدور نباشه که بلافاصله برم آنکارا برای بایومتریک ، اول برای مدیکال اقدام کنم و بعد با تاخیر برم برای بایومتریک؟؟
    یه سوال دیگه این که داشتن پروفایل GCkey الزامی هست یا نه؟و دقیقا به چه درد میخوره؟
    ویرایش توسط kakolak : July 13th, 2019 در ساعت 09:51 AM

آره تو جاهای مختلف چک کردم تو همه CRS calculater ها هست این قضیه اگه انتخاب کنی که همسرت نمیاد امتیازهای مجرد رو میگیری. . اگه مشکل خاصی پیش نیاد بعدا واسه اضافه کردن همسر خیلی ایده آل هست واسه من، چون جدا از بحث امتیاز من میخواستم حداقل 4 5 ماه زودتر خورم برم بعدش همسر و پسرم بیان.
    شما اطلاعاتی ندارین راجع به این قضیه ؟ یا سورس قابل اعتمادی میشناسین که بشه رجوع کرد بهش؟

انجام تست پزشکی در مواردی می تونه پیشتر انجام بشه. با پزشک های معتمد سفارت کانادا در تهران تلفنی صحبت بکنین راهنمایی می کنند شما رو. آدرس و تلفنشون در اینترنت هست در سایت رسمی اداره مهاجرت. با یه جستجوی ساده پیدا می کنید.
    ساختن حساب کاربری در سایت اداره مهاجرت کانادا، رابطی هست که به شما اطلاع میده پرونده شما در چه حالی هست. خیلی به درد میخوره مخصوصا واسه ویزاهای تحصیلی و توریستی. برای ویزای مهاجرت و همسر و اینا، شاید کم کاربردتر باشه چون پرونده اونها از یه شیوه دیگه ارسال میشه اما پرونده های مربوط به تحصیلی و توریستی فقط از طریق سامانه سایت اداره مهاجرت کانادا و به شیوه آنلاین ارسال میشه (کاغذی هم میشه حضوری ببری دفاتر ارائه خدمات مهاجرتی ولی خب منسوخ شده است تقریبا). واسه اینکار هم قطعا باید اول بری یه حساب کاربری (به قول شما به شیوه GCKey) بسازی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام مجدد
    میخواستم بپرسم میشه وقتی به این شکل اول درخواست بایومتریک میاد و بعد مدیکال و مثلا برای من مقدور نباشه که بلافاصله برم آنکارا برای بایومتریک ، اول برای مدیکال اقدام کنم و بعد با تاخیر برم برای بایومتریک؟؟
    یه سوال دیگه این که داشتن پروفایل GCkey الزامی هست یا نه؟و دقیقا به چه درد میخوره؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

سلام مجدد
    این دو تا مورد جدا از هم هستن و الویت ندارن و می رن جزو پرونده بعد از انجام شدن . ولی خب همون طوری که دوستمون اشاره کردن برای اینکه خیالتون راحت بشه از پزشک معتمد سفارت هم یه سوال بپرسید .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

سلام مجدد
    شما فقط یکماه زمان دارید که انها را ارسال کنید در غیر اینصورت ریجکت میزنند بخاطر کامل نبودن پرونده اما هر چه زودتر ارسال کنید بهتره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)