صفحه 1285 از 1355 نخستنخست ... 285785118512351275127612771278127912801281128212831284128512861287128812891290129112921293129412951335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,841 تا 12,850 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

دوستا ن برای اقدام اسپانسر شیپ همسر از کجا باید شروع کنیم ؟نحوه انجام کار به چه صورته؟چه مدارکی لازمه ؟انلاین باید باشه یا کاغذی؟

Junior Member faranefr آواتار ها

من سوالي داشتم درباره تمديد زمان درخواست مدارك . همسر من مدارك مربوط به پي آر من رو كامل فرستاده بودن و من مديكال هم دادم ولي نكته اي هست اينه كه ما خارج كانادا در كشور ثالثي ديگر هستيم و حدود چند ساليه كه من ايران نيستم يه هفته پيش ايميل زدن كه مدرك سوپيشينه ايران را ميخوان تا كمتر از دو هفته ديگه البته ما قبلا بك گراند چك كشوري كه در حال حاضر هستيم را فرستاده بوديم. الان سوال من اينه كه با توجه به اينكه اگر من بخوام از سفارت اقدام كنم حدود شش ماه طول ميكشه و يا اينكه بگم پدرم و مادر به وزارت امور خارجه مراجعه كنن كه اونم حدود ٤٥ روز طول ميكشه ميشه درخواست اكستنشن براي زمان بررسي پرونده بكنيم كه خدايه نكرده رد نشه پرونده؟ البته همسرم يه ايميل زدن بهشون كه ما چون در كشوري هستيم كه با ايران رابطه نداره ممكنه طول بكشه و ازشون درخواست زمان كرده ولي هنوز نگرانيم .

گواهی سوء پیشینه در داخل ایران ظرف یک روز صادر میشه توسط دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (در شهرهای بزرگ البته). پس این زمان ها که فرمودین نیست. اخذ سوء پیشینه به وزارت خارجه مرتبط نیست اصلا. باید ببینید افسر در پاسخ ایمیل شما چی میگه ولی خب این گزینه هم وجود داره شما که سوء پیشینه ازتون درخواست کردند، تشریف ببرید ایران الان و این گواهی رو بگیرید و بیارید. این که شما الان ساکن ایران نیستید، ربطی به پرونده اسپانسری شما نداره و فرض بر اینه شما ساکن ایران هستید الان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط faranefr نمایش پست ها
    من سوالي داشتم درباره تمديد زمان درخواست مدارك . همسر من مدارك مربوط به پي آر من رو كامل فرستاده بودن و من مديكال هم دادم ولي نكته اي هست اينه كه ما خارج كانادا در كشور ثالثي ديگر هستيم و حدود چند ساليه كه من ايران نيستم يه هفته پيش ايميل زدن كه مدرك سوپيشينه ايران را ميخوان تا كمتر از دو هفته ديگه البته ما قبلا بك گراند چك كشوري كه در حال حاضر هستيم را فرستاده بوديم. الان سوال من اينه كه با توجه به اينكه اگر من بخوام از سفارت اقدام كنم حدود شش ماه طول ميكشه و يا اينكه بگم پدرم و مادر به وزارت امور خارجه مراجعه كنن كه اونم حدود ٤٥ روز طول ميكشه ميشه درخواست اكستنشن براي زمان بررسي پرونده بكنيم كه خدايه نكرده رد نشه پرونده؟ البته همسرم يه ايميل زدن بهشون كه ما چون در كشوري هستيم كه با ايران رابطه نداره ممكنه طول بكشه و ازشون درخواست زمان كرده ولي هنوز نگرانيم .

Junior Member faranefr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar_Ca نمایش پست ها
    گواهی سوء پیشینه در داخل ایران ظرف یک روز صادر میشه توسط دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (در شهرهای بزرگ البته). پس این زمان ها که فرمودین نیست. اخذ سوء پیشینه به وزارت خارجه مرتبط نیست اصلا. باید ببینید افسر در پاسخ ایمیل شما چی میگه ولی خب این گزینه هم وجود داره شما که سوء پیشینه ازتون درخواست کردند، تشریف ببرید ایران الان و این گواهی رو بگیرید و بیارید. این که شما الان ساکن ایران نیستید، ربطی به پرونده اسپانسری شما نداره و فرض بر اینه شما ساکن ایران هستید الان.
    با تشكر از شما ولي متاسفانه درست نخونديد من در حال حاضر ايران نيستم و امكان سفر به ايران را هم به دلايلي به هيچ عنوان ندارم كه بتوانم برم از پليس بگيرم و از طريق دفتر ايرانم بيش از ٦ ماه بطول خواهد كشيد بنابراين تنها راهي كه پس از پرس وجو به آن رسيدم فرستادن والدين به وزارت خارجه بخش سجلي ايرانيان خارجه است حالا ميخوام بدونم ميتونم درخواست تمديد زمان براي ارسال مدرك سوپيشينه را بكنم يا نه؟؟؟ در ضمن آنطور كه در ايميل آمده است مدرك بك گراند چك همه كشورايي كه از ١٨ سالگي بودم را ميخوان كه براي كشور محل اقامتم فرستادم ولي براي ايران را نميدونستيم كه بايد بفرستيم بعدم همسر من اسپانسر من است و ايشون كندين سيتيزنن نه من.

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    حتما با اداره مهاجرت تماس بگيريد
    يكسري اطلاعات شخصي ازتون ميپرسن و بعد لينك ميشن به پروندتون
    مدت انتظار حدود ٤٠دقيقه
    From Canada: +1 888 242 2100
    Outside Canada: +1 613 944 4000 (1-1-1)
    Ext. 1-2-0 or 2-1-1-0
    يه راه ديگه هم هست
    وارد ecase بشيد
    با فاميلي و مشخصات اسپانسر و گزينه ي شماره رسيد (رسيد پولي كه واريز كرديد براي ايميگريشن) رو انتخاب كنيد يا شماره پي آر كارت
    ببينيد لينك ميشه پرونده
    سلام وقت بخیر.ما تماس گرفتیم که فایل نامبر خواستن و اینکه اپراتور نبود فقط کامپیوتر جواب داد. سایت رو هم که چک کردیم نوشته بود شاید دریافت کردیم ولی هنوز شروع نکردیم اونم نوشته بود شاید

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام مجدد
    میخواستم بپرسم میشه وقتی به این شکل اول درخواست بایومتریک میاد و بعد مدیکال و مثلا برای من مقدور نباشه که بلافاصله برم آنکارا برای بایومتریک ، اول برای مدیکال اقدام کنم و بعد با تاخیر برم برای بایومتریک؟؟
    یه سوال دیگه این که داشتن پروفایل GCkey الزامی هست یا نه؟و دقیقا به چه درد میخوره؟
    هركدوم از درخواستها كه براتون مياد از تاريخي كه درخواست براتون اومده ٣٠روز زمان داريد كه انجامش بديد، هركدومش تو بازه ي زماني يكماهِ خودش قابلِ انجامِ و تداخلي نداره كه مثلن كدوم رو زودتر انجام بديد
    براي بيومتريك هم هركدوم از كشورهاي أطراف بريد انجامش امكان پذير هست، لزوما نميخواد آنكارا باشه
    جي سي كي هم از اين نظر كاربردي هست كه همه ي آپديتها و درخواستها كه از اداره مهاجرت براتون مياد اونجا آپلود ميشه
    و بصورت جزئي تَر در جريانِ پرونده هستيد و *اگر اداره مهاجرت يا ويزا آفيس از شما اديشنال داكيومنت يا مدركي بخواد سريعترين ، رسمي ترين و سيفترين راه ارسال از طريق همين Gckey هست
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    شما فقط یکماه زمان دارید که انها را ارسال کنید در غیر اینصورت ریجکت میزنند بخاطر کامل نبودن پرونده اما هر چه زودتر ارسال کنید بهتره
    *لطفن اطلاعات غلط نديد
    *اولن كه رجكتي واژه ي بسيار سنگيني براي اين نوع ويزا اونم قبل از دسيژن ميد شدن هست
    *بهرعلتي نقصيِ مدرك باشه برگشت ميزنن اونم تو مراحل اوليه
    *اگر آفيسر قانع نشه رفيوزال لتر ميفرستن كه اين امكان رو بشما ميده كه همون فرداش مجدد اقدام كني
    اما درمورد كه شما فرمودين بعضا پيش مياد طرف اصلن ايميلِ درخواست رو دريافت نميكنه،
    *اگر تو مراحل اوليه و از كانادا درخواستي اومده باشه و شما بهردليلي تو بازه ي يكماهِ موفق به انجامش نشيد
    مجدد از ويزا آفيس و قبل از دسيژن ميد شدن براتون درخواستش مياد
    مثلا شما مديكال رو ميس ميكنيد، بهرعلتي يا نامه رو دريافت نميكنيد يا زمانش رد ميشه، دراينصورت مجددا زماني كه پرونده مثلن در آنكارا و زير دست آفيسر هست و ميخواد راي بده ببينه مديكال كمه، اين آپشن رو بشما ميده و مجدد اون درخواست رو ارسال ميكنه و مجدد يكماه فرصت انجام داريد
    در اين نوع ويزا *بهيچ عنوان درشرايط نرمال و معمول(كه شرايط اقدام رو داشته باشي) حداقل بدونِ دادنِ آپشنِ مصاحبه كيس رد نميشه

حالا اگر دليلي وجود داشته باشه كه شما كلن شرايط اقدام براي اين نوع ويزا رو از نظر آفيسر نداشته باشي رجكتي مياد كه اونم مثلا ميگه اگر بخواي مجدد اقدام كني ٦ماه بعد از رجكتي در ويزاهاي موقت و ٤يا ٥سال بعد از رجكتي درويزاهاي دائم ميشه مجدد اقدام كرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    پرونده ما اخیرا به انکارا انتقال یافته و میخواستم سوال کنم با توجه به تجربه شما چقدر طول میکشه تا پاس رکویست کنند؟

Junior Member

خیلی ممنون از توجه همه دوستان و پاسخ هاتون فقط اینکه میخواستم بپرسم هیچ یک از مدارک از جمله بایومتریک و مدیکال یا چیزای دیگه رو نمیشه آنلاین فرستاد یا فقط از طریق پست باید اقدام کرد؟

انگشت نگاری که به صورت حضوری در دفاتر مخصوصی انجام میشه (باید به کشورهای همسایه سفر کرد چون کانادا این دفاتر رو در ایران نداره). مدارک پزشکی هم که توسط پزشک معتمد ارسال میشه نه خود متقاضی!
    نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توجه همه دوستان و پاسخ هاتون فقط اینکه میخواستم بپرسم هیچ یک از مدارک از جمله بایومتریک و مدیکال یا چیزای دیگه رو نمیشه آنلاین فرستاد یا فقط از طریق پست باید اقدام کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)