صفحه 1286 از 1355 نخستنخست ... 286786118612361276127712781279128012811282128312841285128612871288128912901291129212931294129512961336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,851 تا 12,860 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

خواهش می کنم.
    من درست خوندم. تصور بفرمایید من الان افسر پرونده شما هستم. شما به عنوان یه ایرونی میخواهید توسط یه فرد کانادایی، اسپانسر بشید. افسر میگه که به سوء پیشینه شما نیاز داره. پیش فرض هم اینه شما ایرونی هستی و داخل کشوری. پس فرصتی که میده به شما بر همین اساس هست. حالا شما میفرمایید ایران تشریف ندارین. خب این مرتبط با پرونده شما نیست. نمیدونم منظورم رو میفهمید؟؟ افسر پرونده چه اهمیتی براش داره شما کجا هستی؟!! شما ایرانی هستی و سوء پیشینه شما رو میخواد از ایران، خب باید بری بگیری بهش بدی دوست عزیز.
    نقل قول نوشته اصلی توسط faranefr نمایش پست ها
    با تشكر از شما ولي متاسفانه درست نخونديد من در حال حاضر ايران نيستم و امكان سفر به ايران را هم به دلايلي به هيچ عنوان ندارم كه بتوانم برم از پليس بگيرم و از طريق دفتر ايرانم بيش از ٦ ماه بطول خواهد كشيد بنابراين تنها راهي كه پس از پرس وجو به آن رسيدم فرستادن والدين به وزارت خارجه بخش سجلي ايرانيان خارجه است حالا ميخوام بدونم ميتونم درخواست تمديد زمان براي ارسال مدرك سوپيشينه را بكنم يا نه؟؟؟ در ضمن آنطور كه در ايميل آمده است مدرك بك گراند چك همه كشورايي كه از ١٨ سالگي بودم را ميخوان كه براي كشور محل اقامتم فرستادم ولي براي ايران را نميدونستيم كه بايد بفرستيم بعدم همسر من اسپانسر من است و ايشون كندين سيتيزنن نه من.

نقل قول نوشته اصلی توسط faranefr نمایش پست ها
    با تشكر از شما ولي متاسفانه درست نخونديد من در حال حاضر ايران نيستم و امكان سفر به ايران را هم به دلايلي به هيچ عنوان ندارم كه بتوانم برم از پليس بگيرم و از طريق دفتر ايرانم بيش از ٦ ماه بطول خواهد كشيد بنابراين تنها راهي كه پس از پرس وجو به آن رسيدم فرستادن والدين به وزارت خارجه بخش سجلي ايرانيان خارجه است حالا ميخوام بدونم ميتونم درخواست تمديد زمان براي ارسال مدرك سوپيشينه را بكنم يا نه؟؟؟ در ضمن آنطور كه در ايميل آمده است مدرك بك گراند چك همه كشورايي كه از ١٨ سالگي بودم را ميخوان كه براي كشور محل اقامتم فرستادم ولي براي ايران را نميدونستيم كه بايد بفرستيم بعدم همسر من اسپانسر من است و ايشون كندين سيتيزنن نه من.
    ماهم شرايطشون مثل شما بود
    مقيم كشور ديگري بوديم بنابراين فقط از همون كشور گوودكانداكت ارايه داديم
    بعد از چندماه ازمون گواهي عدم سوپيشينه از تمامي كشورهايي كه از ١٨سالگي به اونور زندگي كردم رو خواستن
    اگر مشكل ورود و خروجِ ايران رو نداريد(پناهنده نيستيد) بادوستمون موافقم براي اينكه كارتون سريعتر هم انجام بشه بهترين راه سفرِ چندروزه به ايران و گرفتن اين گواهيِ
    چون بهمون نسبت كارِ پروندتون سريعتر انجام ميشه
    درغيراينصورت به دفتر كنسولي تو كشوري كه هستيد مراجعه كنيد تقاضاي سوپيشينه بديد، انگشتنگاري كه انجام شد نامه رو ازشون بگيريد و بگيد بخاطر عجله اي كه داريد خونوادتون در ايران پيگير خواهند بود(مراحلش رو براتون توضيح ميدن)
    خونواده ي درجه ي يكتون در تهران ميتونن از طريق وزارت امورخارجه پيگير بشن، و با اون نامه كه اطلاعات شما از طريق سفارت ثبت شده يك هفته اي عدم سوپيشينه رو ميتونن بگيرن
    و اگر زمان كم داريد ميتونيد به اداره مهاجرت يا ويزاآفيسي كه پروندتون به اونجا منتقل شده(اگر ارسال شده) اطلاع بديد و ازشون زمان بگيريد، امكان پذير هست
    موفق باشيد

دوستان سلام ببخشید یه سوال داشتم آیا میتونم برادرمو که در ایران هستش از طریق ویزا اسپانسری بیارم ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان 0 تا 100 راهنمایی انجام پروسه اسپانسر همسر و پر کردن فرم ها رو دارید برام ارسال کنید ؟
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agriculture

سلام به همگی. من در ابتدای راه مهاجرت هستم . تا جایی که تونستم پست های قبلی و چند پست اول رو خوندم اما نتوانستم جواب سوالم رو پیدا کنم. من دایی سیتیزن ساکن کانادا دارم و خودم بالای 21 سال هستم. ایشون همسر و فرزند دارند. تا جایی که من از سایت رسمی مهاجرت به کانادا برداشت کردم از این طریق (خویشاوندی) نمی تونم اقدام کنم. درست متوجه شدم؟
    https://www.canada.ca/en/immigration...n-sponsor.html

سلام
    بله درست متوجه شدید. دایی جزو بستگان درجه یک محسوب نمیشن.
    پدر، مادر، همسر، فرزند، مادر بزرگ و پدر بزرگ می تونن در گروه خویشاوندی، درخواست اقامت دائم در کانادا بکنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط artemisss نمایش پست ها
    سلام به همگی. من در ابتدای راه مهاجرت هستم . تا جایی که تونستم پست های قبلی و چند پست اول رو خوندم اما نتوانستم جواب سوالم رو پیدا کنم. من دایی سیتیزن ساکن کانادا دارم و خودم بالای 21 سال هستم. ایشون همسر و فرزند دارند. تا جایی که من از سایت رسمی مهاجرت به کانادا برداشت کردم از این طریق (خویشاوندی) نمی تونم اقدام کنم. درست متوجه شدم؟
    https://www.canada.ca/en/immigration...n-sponsor.html

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    تو این گروه یه نفر نیست بگه چه مدارکی برای اسپانسر شیپ همسر نیاز هست ؟ و روش,کار چیه؟
    مدارک که زیاده شما نمیتونین از ۰ تا ۱۰۰ رو یکی اینجا بگه ٫ سایت رو خوندین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ram334210096gd نمایش پست ها
    دوستان سلام ببخشید یه سوال داشتم آیا میتونم برادرمو که در ایران هستش از طریق ویزا اسپانسری بیارم ؟؟؟
    نه فقط مادر و پدر مادر بزرگ و پدربزرگ

سلام
    در صورتیکه فقط یک برادر بیشتر ندارین (خواهر و برادر دیگه ندارین) و پدر و مادر هم در قید حیات نباشن، تبصره یی هست که میشه اسپانسری واسه خواهر یا برادر هم اقدام کرد. در غیر اینصورت، نمیشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ram334210096gd نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jooplin نمایش پست ها
    سلام هزینه اش فک میکنم دو هفته بعد کسر شد از حساب همسرم. اول می هم کبک تایید کرد. ۱۴ می بارگذاری کردیم توی سایت. دوم جولای پاس ریکویست اومد و ما فرداش پاس رو فرستادیم آنکارا برای مراحل بعدی

سلام من یک سئوال دارم اگر قبل از ترک ایران گواهی سوئ پیشینه گرفته باشیم و در مدت یکسال گذشته به ایران برنگشته باشیم این گواهی سوی پیشینه از طرف اداره مهاجرت مورد قبول هست ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)