صفحه 1287 از 1355 نخستنخست ... 287787118712371277127812791280128112821283128412851286128712881289129012911292129312941295129612971337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,861 تا 12,870 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام این که شما بخوایی چطوری ثابت بکنی به اداره مهاجرت که سفر به ایران نداشتی خودش میشه یه پروژه. باید پاسپورت ببری ترجمه بکنی مهر ورود خروجش رو اونم توسط مترجم رسمی در هر جایی که الان هستی. تازه اگز این فرصت رو بهت بدن که بخوایی این همه چیز رو بهشون توضیح بدی. در حال کلی، سوء پیشینه یی که اعتبارش گذشته، مورد قبول نیست به هیچ عنوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط MAINJA نمایش پست ها
    سلام من یک سئوال دارم اگر قبل از ترک ایران گواهی سوئ پیشینه گرفته باشیم و در مدت یکسال گذشته به ایران برنگشته باشیم این گواهی سوی پیشینه از طرف اداره مهاجرت مورد قبول هست ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

کدوم سایت؟

Junior Member

یه سایت که بیشتر نیستش

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    تو این گروه یه نفر نیست بگه چه مدارکی برای اسپانسر شیپ همسر نیاز هست ؟ و روش,کار چیه؟

معتبرترين منبع، چك ليست به روز ارائه شده در سايت cic هست
    اون رو دانلود كنيد و قدم به قدم پيش برين
    توضيحات اينجا ميتونه به عنوان منبع كمكي، تكميل كننده چك ليست باشه اما به هيچ عنوان نبايد منبع اصليتون باشه. چون ممكنه موردي تغيير كرده باشه
    مطالبِ سايت مدام آپديت ميشن

https://www.canada.ca/content/dam/ir...infogr-eng.pdf

http://www.cic.gc.ca/english/informa...ons/spouse.asp

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان ایا ایمیلی دریافت کرده و پیشرفتی در پروسه داشته؟من امروز ۴ ماهه از فایل نامبرم می گذرد اما دیگه خبری نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان ایا ایمیلی دریافت کرده و پیشرفتی در پروسه داشته؟من امروز ۴ ماهه از فایل نامبرم می گذرد اما دیگه خبری نشده
    ایا اطلاع دارید از زمانی که پاس ریکوئست میشیم چقدر طول میکشه تا ویزا صادر شه؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    ایا اطلاع دارید از زمانی که پاس ریکوئست میشیم چقدر طول میکشه تا ویزا صادر شه؟
    برای من دو هفته طول کشید
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    برای من دو هفته طول کشید
    متشکر، من دیرپز ایمیل پاس ریکوئست رو دریافت کردم و دقیقا پروسه من ۱۱ ماه و ۲۰ روز طول کشید، جالبه که هنوز توی ecase برایمن استتوس in process هست

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiimmaa نمایش پست ها
    متشکر، من دیرپز ایمیل پاس ریکوئست رو دریافت کردم و دقیقا پروسه من ۱۱ ماه و ۲۰ روز طول کشید، جالبه که هنوز توی ecase برایمن استتوس in process هست
    تبریک می گم و چه مدت طولانی شده . مهم اینه که ایمیل دریافت کردید و ecase کلا دیر اپدیت می شه .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

سلام به همگی، من در اتریش دانشجو هستم. آیا باید فرمهای IMM5546 و IMM5562 را هم بفرستم؟ چون وقتی که انتخاب می‌کنیم که reside in ایران هستیم این ۲ تا فرم‌ها را هم میاره برای چک لیست، ولی وقتی که بزنیم reside in اتریش هستیم این فرمها را نمیخواد، البته من اقامت دأیمی اتریش را ندارم ولی کارت اقامت دانشجویی دارم و به نظر دوستان باید رسیدنتی ایران را انتخاب کنم یا اتریش را؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)