صفحه 1288 از 1355 نخستنخست ... 288788118812381278127912801281128212831284128512861287128812891290129112921293129412951296129712981338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,871 تا 12,880 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان همسر من پی آر کاناداست و قبلا یه نفر اسپانسرش شده و چهار سال میگذره از پی آرش .
    چون بیماری ام اس داره زیاد نمیتونه تنها باشه اونجا. ضمن شروع پرونده ی اسپانسری آیا میتونه برای من درخواست ویزای توریستی بده تا تکلیف ویزای اسپانسری مشخص بشه ؟ تمام مدارک پزشکی و نامه پزشک معتبر رو هم داره مه این چند سال تحت درمان بوده.

Junior Member

سلام به دوستان، متاسفانه پروندهٔ ما برگشت خورده و ما دقیقا نمیدونیم که مشکل از کجاست. شاید به دلیل نگذاشتن فرم‌های IMM5562 و IMM5546 باشه چون که من در کشور اتریش دانشجو هستم و اقامت دانشجویی دارم، به همین دلیل در سایت IRCC گزینهٔ Reside in را اتریش انتخاب کرده بودم و نه ایران به دلیل اینکه الان در اتریش بخاطر تحصیل زندگی می‌کنم. الان تازه متوجه شدیم که اگر که بجای کشور اتریش، ما ایران را انتخاب میکردیم ۲ تا فرم بیشتر به نامهای IMM5562 و IMM5546 هم میاره. مطمئن نیستیم که دلیل برگشت پروندم همین هست یا خیر. از کجا می‌شه علت دقیق برگشت را فهمید؟ کسی از دوستان هست مثل ما که از اروپا اقدام کرده بوده؟

Junior Member

سلام من ۲۴ سالمه، و دانشجو هستم.
    اگه پدر مادرم اقامت کانادا بگیرن، باتوجه به اینکه سنم بیشتر از ۲۱ سال است، آیا راهی وجود داره که من هم بتونم همراهتون اقامت بگیرم؟
    میتونن اسپانسر من بشن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط X_a2sam نمایش پست ها
    سلام من ۲۴ سالمه، و دانشجو هستم.
    اگه پدر مادرم اقامت کانادا بگیرن، باتوجه به اینکه سنم بیشتر از ۲۱ سال است، آیا راهی وجود داره که من هم بتونم همراهتون اقامت بگیرم؟
    میتونن اسپانسر من بشن؟
    اگر هنوز دانشجو و جزو خانواده آنها هستید در زمان اقدام میتوانند شما را هم بعنوان عضو خانواده در پرونده خودشان بگنحانند و همه با هم اقامت بگیرید. البته شرظش اینست که تا قبولی پرونده هنوز دانشجو باقی بمانید.
    ولی اگر جداگانه و بدون شما اقامت بگیرند بعدا نمیتوانند اسپانسر شما بشوند.

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ati25 نمایش پست ها
    سلام دوستان همسر من پی آر کاناداست و قبلا یه نفر اسپانسرش شده و چهار سال میگذره از پی آرش .
    چون بیماری ام اس داره زیاد نمیتونه تنها باشه اونجا. ضمن شروع پرونده ی اسپانسری آیا میتونه برای من درخواست ویزای توریستی بده تا تکلیف ویزای اسپانسری مشخص بشه ؟ تمام مدارک پزشکی و نامه پزشک معتبر رو هم داره مه این چند سال تحت درمان بوده.
    همه چی بستگی به افسر پرونده داره و کسی نمی تونه بگه می شه یا نه . باید قانع بشن . من شنیدم بعد از فایل نامبر یه سری اقدام کردن و جواب گرفتن برای ویزای توریستی . اگر نحوه اشنایی تون و ازدواج تون قوی باشه اقدام کنید و گرنه ممکنه پرونده تون سخت تر بشه . البته نظر منه فقط
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

دوستان سلام، ۲ تا سوال دارم.
    ۱.اصل کارت پایان خدمت را هم میخوان یا فقط ترجمه کافیه؟
    ۲. از ایران شما از چه طریق پست می‌کنید به کانادا که نامهٔ سؤ پیشینه که ۱ ماه بیشتر اعتبار نداره تا برسه منقضی نشه؟

سلام دوستان من یه سوالی دادم من توی فرمها قدم رو 165 زده بودم چون هر وقت اندازه گرفتم همین بوده اما برای ازمایش مدیکال که رفتم دکتر گفت 163 هستی. الان خیلی می ترسم نتیجه ای که دکتر رد کزده زده 163 و چیزی که من نوشتم 165 هست به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    بنده خانومم مقيم كانادا هستن و ١٠ ماه هستش كه مدارك منو إرسال كردن، حدود ١ ماه هم ميشه كه مديكال رو انجام دادم و ايميل زدن كه مدارك به آنكارا إرسال شده، خواستم بدونم چقد دیگه پاس ریکوست میشم و آیا مدت زمان پراسس که توی سایت زده ۱ سال از زمانی محسوب میشه که پرونده ارسال میشه یا از زمانی که پرونده به انکارا ارسال میشه؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1523 نمایش پست ها
    دوستان سلام، ۲ تا سوال دارم.
    ۱.اصل کارت پایان خدمت را هم میخوان یا فقط ترجمه کافیه؟
    ۲. از ایران شما از چه طریق پست می‌کنید به کانادا که نامهٔ سؤ پیشینه که ۱ ماه بیشتر اعتبار نداره تا برسه منقضی نشه؟

من فقط ترجمه با تاییده دادگستری کارت پایان خدمتم انجام دادم و فرستادم و اینکه سوپیشینه هم سه ماه از تاریخ ش گذشته بود موقع ارسال مدارک م به اداره مهاجرت . در ضمن اصل کارت پایان خدمت هیچ وقت به هیچ جایی ندید .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی دادم من توی فرمها قدم رو 165 زده بودم چون هر وقت اندازه گرفتم همین بوده اما برای ازمایش مدیکال که رفتم دکتر گفت 163 هستی. الان خیلی می ترسم نتیجه ای که دکتر رد کزده زده 163 و چیزی که من نوشتم 165 هست به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟؟؟
    من هم اشتباهی رنگ چشمم رو زده بودم و استرس داشتم ولی خب خبری نشد . فکر نکنم حساسیتی پیش بیاد . من الان کارت پی ارم بعد دو هفته از ورودم اومد و رنگ چشمم به خاطر اشتباه من غلط ثبت شده ۰ هم باز رو مخ مه این داستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)