صفحه 1289 از 1355 نخستنخست ... 289789118912391279128012811282128312841285128612871288128912901291129212931294129512961297129812991339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,881 تا 12,890 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    من هم اشتباهی رنگ چشمم رو زده بودم و استرس داشتم ولی خب خبری نشد . فکر نکنم حساسیتی پیش بیاد . من الان کارت پی ارم بعد دو هفته از ورودم اومد و رنگ چشمم به خاطر اشتباه من غلط ثبت شده ۰ هم باز رو مخ مه این داستان

مسئله اینجاست که برای مدیکال رنگ چشم رو دکتر نمیپرسه و تو اطلاعاتی که رد مکینه نیست اما قد رو رد میکنه و همینطور قبلش تو برگه ها هم از خودمون سوال شده میترسم تناقض باشه براشون اینکه خودم زدم 165 و دکتر براشنو 163 رد کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    من هم اشتباهی رنگ چشمم رو زده بودم و استرس داشتم ولی خب خبری نشد . فکر نکنم حساسیتی پیش بیاد . من الان کارت پی ارم بعد دو هفته از ورودم اومد و رنگ چشمم به خاطر اشتباه من غلط ثبت شده ۰ هم باز رو مخ مه این داستان
    سلام
    به سلامتي تبريك ميگم
    متاسفانه من پيغام خصوصي شما را امروز ديدم كه خب به سلامتي pr گرفتيد
    حالا من يك سوال دارم

براي اولين لندينگ اگر من وهمسرم با هم وارد كانادا بشيم ايراد داره؟
    من اسپانسر همسرم شدم و بعد از فايل نامبر به ايران برگشتم وتصيميم داري تا چند ماه ديگه به كانادا بيايم
    آيا مي تونيم با هم بيايم يا من بايد زودتر انجا باشم قبل از ورود همسرم؟
    با تشكر

Junior Member

سلام
    كسي جواب سوال من را ميدونه؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد
    من اسپانسر همسرم شدم و بعد از فايل نامبر به ايران برگشتم وتصيميم داري تا چند ماه ديگه به كانادا بيايم
    با تشكر

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط bloor نمایش پست ها
    سلام
    به سلامتي تبريك ميگم
    متاسفانه من پيغام خصوصي شما را امروز ديدم كه خب به سلامتي pr گرفتيد
    حالا من يك سوال دارم

با تشكر
    هیج جایی ندیدم و شنیدم که اشکالی داشته باشه . بعد از لندینگ به قسمت مهاجرت راهنمایی تون می کنن و اونجا برگه لندینگ می بینن . خیلی راحت برای من بود و فقط پرسید چقدر پول نقد همراهت هست و پی ار من دو هفته بعدش اومد.
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی دادم من توی فرمها قدم رو 165 زده بودم چون هر وقت اندازه گرفتم همین بوده اما برای ازمایش مدیکال که رفتم دکتر گفت 163 هستی. الان خیلی می ترسم نتیجه ای که دکتر رد کزده زده 163 و چیزی که من نوشتم 165 هست به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟؟؟
    سلام
    منم ١٧٠ مثل چيزي كه هميشه هستم زدم ولي تو مديكال گفت ١٦٩ وبه دكتر همونجا گفتم كه من چون هميشه خودم ١٧٠ ميگيرم تو فرما اينجوري زدم و دكتر گفت اشكالي نداره و نگران نباش...

نقل قول نوشته اصلی توسط bitakt نمایش پست ها
    سلام
    منم ١٧٠ مثل چيزي كه هميشه هستم زدم ولي تو مديكال گفت ١٦٩ وبه دكتر همونجا گفتم كه من چون هميشه خودم ١٧٠ ميگيرم تو فرما اينجوري زدم و دكتر گفت اشكالي نداره و نگران نباش...

منم به دکتر گفتم که اگر مشکلی پیش بیاد چی گفقت نگران نباش اما اونا خب به فکر خودشونن دیگه

با سلام دوستان من دو تا سوال دارم
    1- معمولا بعد از ارسال پرونده به آنکارا اگر به کیسی مصاحبه بخوره بهش اطلاع میدن؟
    2- بازه زمانی آنکارا برای بررسی پرونده ها معمولا چه مدته؟

سلام
    من ویزای تحصیلی گرفتم و میخوام با دوست پسرم بریم مونترال
    توی سایت مهاجرت کانادا یه گزینه ای هست با عنوان کامن لا پارتنر که اگر مینیمم یکسال زندگی مشترک داشته باشی بدون ازدواج رسمی میتونید با هم برید
    می خواستم بدونم کسی هست این تجربه رو داشته باشه یا وکیل خوبی بشناسه بتونیم ازش مشاوره بگیریم لطفا
    ممنون میشم اگر کسی چیزی میدونه بگه

سلام دوستان. برای انجام بایومتریک ( ویزای اسپانسری همسر )کدام کشور و شهر را پیشنهاد می دید و اگر اطلاعات بیشتری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید؟ آیا از تور استفاده کردید یا خودتون تنها رفتید؟
    ویرایش توسط matma77 : August 10th, 2019 در ساعت 10:15 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای انجام بایومتریک ( ویزای اسپانسری همسر )کدام کشور و شهر را پیشنهاد می دید و اگر اطلاعات بیشتری دارید ممنون میشم راهنمایی کنید؟ آیا از تور استفاده کردید یا خودتون تنها رفتید؟
    سلام
    من رفتم استانبول. از چند روز قبل در سایت وقت گرفته بودم. البته بدون وقت گرفتن هم میشه رفت ولی شاید بیشتر معطل بشید. خیلی خوب و به موقع بود. حتی زودتر از وقتم داخل ساختمان شدم. اونجا به زبان فارسی حرف می زدند. ظرف چند دقیقه کار انجام شد.
    آدرس رو قبلا در سایت پیدا کرده بودم. در ایمیل تعیین نوبت هم ادرس دوباره نوشته شده بود. ضمن اینکه لازم بود این برگه رو پرینت بگیرم و همراه داشته باشم. بنابراین در روز موردنظر خودم رفتم اونجا. نیازی به تور نیست.
    باز با سرچ در پست های دیگه می تونید از تجربیات دوستان دیگر هم استفاده کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)